Editörler : Pangaea
«558055815582558355845585558655875588558955905591»

kartalkibar
Daire Başkanı
01 Nisan 2015 21:04

şansımıza her sesimizi duyuracağımız etkinlik öncesi veya o sırada büyük olaylar oluyor :)

herşeyin hayırlısı daha önümüzde vakit var

azolla35
Aday Memur
01 Nisan 2015 21:52

Seçim vaatlerinin başlamış olması umut verici. İktidara yüklenirken muhalefette en az şuan iktidar kadar önem teşkil ediyor. Bir arkadaş demiş Kemal kılıçdaroğluna da sesimizi duyuralım diye çok doğru bir tespit.

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 11:02

söylese ne olur yine mehdi eker çıkıp ''şimdi biz 2002 den beri tarihin en yüklü alımını yaptık bizden öncekiler alım yapmıyordu eskiden işsiz ziraat müh. dernegi vardı bakın şimdi yok marketlerde bile barkotla ürün bilgisi alınıyor. şimdi çözüm süreci çok önemli tabi siyaseti bırakmayacagım '' program bitti :D keza başbakan bile canlı yayında 10 bin zm aldık dedi yine çıkıp bunların haberi yok biizm yaptıklaırmızdan bize çamur atıorlar die kendini savunacak..

azolla35, 9 yıl önce

Seçim vaatlerinin başlamış olması umut verici. İktidara yüklenirken muhalefette en az şuan iktidar kadar önem teşkil ediyor. Bir arkadaş demiş Kemal kılıçdaroğluna da sesimizi duyuralım diye çok doğru bir tespit.

yalanlar.ustune
Yasaklı
02 Nisan 2015 16:43

Bir an oluyor umutlaniyorum iki dakika sonra yine umutsuz oluyorum. Ne olacak allahım sabır da kalmadı. O kadar emek ver çalış kpss çalışmak için işi bırak. Şimdi de ne iş var ne atama. Şans mı diyeyim kader mi diyeyim ?

kartalkibar
Daire Başkanı
02 Nisan 2015 17:20

önümüzde ki 40 gün içinde ne olacağı belli olur az kaldı

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 17:51

yalnız değilsin kardeş

yalanlar.ustune, 9 yıl önce

Bir an oluyor umutlaniyorum iki dakika sonra yine umutsuz oluyorum. Ne olacak allahım sabır da kalmadı. O kadar emek ver çalış kpss çalışmak için işi bırak. Şimdi de ne iş var ne atama. Şans mı diyeyim kader mi diyeyim ?

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 17:53

ülke ne hale geldi walla yazık günah bize bu belirsizlik 3. dünya ülkelerinde bile yok.. ama haberler herşey yolunda büyüyoruz gelişiyoruz..

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 21:09

arkadaşlar bizim bakan yani lafın gelişi bizim bakan ..geçen aylarda daha çok tv lere çıkıyordu hele bi ara cnn habertürk filan çok sık görünüyordu şimdi cıkmama nedeni alım polemigine girmemek mi acaba?

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 21:15

işin gücün ortalıgı kızıştırmak.. arkadaşlar memeurlar netteki forumlara bakarken bu arkadaşın su ürünleri sube müdürlükleri eleman alımında 55. sayfalarda milleti galyana getirmeye çalışıyor. gthb tüm branşları dagıtmaya çalışan yorumları var.. gözünü seviyim burda yapma milletin canı burnunda..

izzetbegovic, 9 yıl önce

"900"" bu sayıyı unutmayın ey ziraat mühendisleri hadi görüşürüz.

bobo33
Şef
02 Nisan 2015 21:55

kırdın bi kere hevesimi bu saatten sonra alım yapsan kaç yazar? neye yarar?

dgfrt
Memur
02 Nisan 2015 22:09

bugünkü istihdam paketi tam bir komedi. bakanlar toplanmış sanki Türkiye orada söylenenlerle düze çıkıyormuş,ekonomi şaha kalkacakmış gibi gösteriyorlar.

Ahmet Davutoğlu ''biz %2 büyüme ile avrupa bölgesini geride bıraktık'' diyerek milleti kandırmaya çalışıyor.Avrupada büyüme olmaz çünkü onların ekonomisi zaten BÜYÜK.TR gibi gelişmekte olan ülkeler için en düşük büyüme tabanı %4.

tarımda %2 küçülme var ona da bu sene yağışlar iyiydi düzelecek diyor.120bin kişi fidan dikecek işte istihdam!!!!

Artık mızrak çuvala sığmıyor,ne kadar allayıp pullasalar da halk bunları yemiyor.Hem içeride hem de dış politikada bu kadar sıkışmış bir hükümet seçimlere girecek.Öyle hüseyin çelikin gençler kamuda çalışmasın canım demesiyle kurtaramazlar.Akp tatmin edici kadrolar vermezse %40ın altına doğru inişe geçer

carsı3838
Kapalı
02 Nisan 2015 22:17

adamların hedef kitle farklı yine alırlar oyları bence

dgfrt, 9 yıl önce

bugünkü istihdam paketi tam bir komedi. bakanlar toplanmış sanki Türkiye orada söylenenlerle düze çıkıyormuş,ekonomi şaha kalkacakmış gibi gösteriyorlar.

Ahmet Davutoğlu ''biz %2 büyüme ile avrupa bölgesini geride bıraktık'' diyerek milleti kandırmaya çalışıyor.Avrupada büyüme olmaz çünkü onların ekonomisi zaten BÜYÜK.TR gibi gelişmekte olan ülkeler için en düşük büyüme tabanı %4.

tarımda %2 küçülme var ona da bu sene yağışlar iyiydi düzelecek diyor.120bin kişi fidan dikecek işte istihdam!!!!

Artık mızrak çuvala sığmıyor,ne kadar allayıp pullasalar da halk bunları yemiyor.Hem içeride hem de dış politikada bu kadar sıkışmış bir hükümet seçimlere girecek.Öyle hüseyin çelikin gençler kamuda çalışmasın canım demesiyle kurtaramazlar.Akp tatmin edici kadrolar vermezse %40ın altına doğru inişe geçer

02 Nisan 2015 22:50

İçimden geçipte anlatamadığım şeylere tercüman olmuşsun hocam sağolasın.

yalanlar.ustune, 9 yıl önce

in-the-rain
Kapalı
03 Nisan 2015 09:33

arkadaşlar ziraat mühendislerinin hiç sesi çıkmıyo birşeyler yapmak lazım öğretmenler istediklerini yaptırıyolar bizim neyimiz eksik

DİAMOND 07, 9 yıl önce

İçimden geçipte anlatamadığım şeylere tercüman olmuşsun hocam sağolasın.

sorunuolan
Memur
03 Nisan 2015 13:59

Hala neyimiz eksik deyip öğretmenlerle kıyas yapıyoruz.Son Ankara eylemi için o kadar çaba sarfedildi, günlerce duyurusu yapıldı.Herkes sözde geleceğiz dedi ve sonuç ortada.Ekranın karşısına geçip konuşmakla olmuyor bazı şeyler.

in-the-rain, 9 yıl önce

arkadaşlar ziraat mühendislerinin hiç sesi çıkmıyo birşeyler yapmak lazım öğretmenler istediklerini yaptırıyolar bizim neyimiz eksik

kartalkibar
Daire Başkanı
03 Nisan 2015 16:20

pazar günkü diyarbakır eylem mehdi ekeri aklını başına getirir inşallah

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
03 Nisan 2015 17:00

in the rain seni ilk defa görüyorum kardeş demek ki sesin çıkmıyormuş

in-the-rain, 9 yıl önce

prefabrik-tosba
Şube Müdürü
03 Nisan 2015 17:01

mehdi bu cuma da bitti mehdiiiiiiiiii

ceylacan
Aday Memur
03 Nisan 2015 18:32

arkadaşlar boş durmayalım ben kılıçdaroğlu, başbakan, mehdiye, maliye bakanına sürekli yazıyorum, özellikle de cumhurbaşkanına yazıyorum ne de olsa 12 yıldır bu koltuğa mehdiyi oturtu.Mehdide cebini 12 yıldır doldurdu bizi anlamaz, ama yine mücadeleye devam durmak yok

Toplam 193811 mesaj
«558055815582558355845585558655875588558955905591»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi