Editörler : Pangaea
«575457555756575757585759576057615762576357645765»

bahargıdacı
Aday Memur
31 Ocak 2016 16:23

arkadaşlar bakanın yazısına bakarsak kadro zor gibi

31 Ocak 2016 16:56

ne yazısı hocam ?

bahargıdacı, 8 yıl önce

bahargıdacı
Aday Memur
31 Ocak 2016 20:08

http://www.milliyet.com.tr/issiz-genclere-bakan-celik-ten/ekonomi/detay/2186912/default.htm

btrclk
Aday Memur
31 Ocak 2016 21:03

Arkadaşlar her yazılıp çizileni üzerinize alınmayın yav adam köyden kente göç eden gençlere söylüyor bu lafı:))))

bahargıdacı, 8 yıl önce

gıda1071
Kapalı
31 Ocak 2016 23:37

Amma meraklısınız karamsar takılmaya ya adamı izledim ben hem bursa tvde hem de bursa milletvekilinin salonda sorduğu soruya cevap verirken inşallah olacak bu sefer kayda değer bir şeyler ancak sözleşmeli mi olur kadrolu mu toplam sayı ne olur bilmem ama ben branş dağılımı daha dengeli bir alım olacağını tahmin ediyorum. Alım kadrolu olursa çok az insana yarar ayrıca 4001 ve iibf diplomasını kullanıp tercih yapan gıdacılar ayvayı yer alım kadrolu olursa en az 50 kişi o şekilde gitti çünkü

bahargıdacı, 8 yıl önce

Tempestspor
Aday Memur
31 Ocak 2016 23:51

Gıdacılar hüsrana uğrayacak maalesef alım tamamen yeni köy projesiyle ilgili

cihan.81
Memur
31 Ocak 2016 23:54

anlamadigim nokta su ki neden twettir daki twettin altina yapilan yorumlari siliyor sn bakanimiz

Ziraattcıı
Aday Memur
01 Şubat 2016 09:34

Bu kadar şeye rağmen alım olmaz diyenler ayıp eder lakin bizi düşündüren alımın kpss zamanlamasıdır

Ziraattcıı
Aday Memur
01 Şubat 2016 09:35

Geçmişte olduğu gibi o gün geldiğinde tercihleri sayıyı konuşacağız ama kpss den öncemi sonramı !!!!

gapesesemsagduu
Yasaklı
01 Şubat 2016 14:57

sonra

Ziraattcıı, 8 yıl önce

Geçmişte olduğu gibi o gün geldiğinde tercihleri sayıyı konuşacağız ama kpss den öncemi sonramı !!!!

Ziraattcıı
Aday Memur
02 Şubat 2016 00:43

Hele bizim bakana adam gündeme oturdu fırıncılara kafayı takmış :)

Ziraattcıı
Aday Memur
02 Şubat 2016 00:44

Ensonhaber aranan tarım bakanı bulundu diye manşet atmı:)))

sea-city2014
Genel Müdür
02 Şubat 2016 10:08

targel targel

sea-city2014
Genel Müdür
02 Şubat 2016 10:13

söyleyecek çok söz var ama beni ya psikyatrik hasta olarak suçlarlar ya editörlükle ..

veya dalga geçerler ...

targel targel dedim durdum .. 3senedir doğru düzgün sayıda alım yok ,

3 sene önceki alımların da miktar olarak çoğu targel alımıydı..

2014 ve 2016 puanlarınız elinizde patlayınca anahtar kelimenin TARGEL olduğunu eski bir sözleşmeli targel çalışanı ve şimdi kadrolu il merkezinde çalışan mühendis olarak beni anlarsınız...

02 Şubat 2016 10:35

Targelin bitmesiyle daha cok muhendise ihtiyac olgunu soyleyenlerde var daha az ihtiyac olacagini soyleyende bilmedigim icin soruyorum cok rica edicem dogru bilen biri varsa aciklasin zaten 2014 puanim elimde kaldi 2016 ya hazirlaniyorum ve bu durum beni endiselendiriyor

kelle-paça
Yasaklı
02 Şubat 2016 10:42

Targel bittiyse artık atama sayısı eskiden olduğu gibi 5-10 kişiye mi düşecek.mehdi ekerin saçma sapan tarım politikası ve saçma projeleri ile ne mutlu bize açıkta kaldık!

mar44
Memur
02 Şubat 2016 10:46

targelin merkeze çekilmesi ile kendi kanaatimce fazla alım olacağını sanmıyorum.doğuda fazla personel kalmadı,bir çoğu bir yolunu bulup batı illerine tayin yaptı.alım olursa doğu illerine olur.ayrıca eskiden olduğu gibi puanlar öyle 60 lara bundan sonra zor düşer.

Ziraattcıı
Aday Memur
02 Şubat 2016 11:44

Hükümet istesin tekeden süt çıkar evet kaldırıldı zaten öyle diyordu sendikacılarda öylede olacak

Adamlar gtu kurtardışar kadro dersine düştüler bir zamanın açları daha yorumları sayfada bulunan ağlayıp zırlayanları devlet olsun 1000 versinler diyenler 6 yılda adam oldular şimdi maaş bodroau hesapları müdürlük tayin hesapları yapıyorlar bizde kadro dedik mi susssss pusssss adaletine.... senin dünya ama göreceksiniz bu mesajda burda milat olsun o atama olacakkk

Ziraattcıı
Aday Memur
02 Şubat 2016 12:32

Genel Yetkili Sendika Toç Bir-Sen?in Üçüncü Dönem Toplu Sözleşme görüşmelerinde bağıtladığı ??Tar-Gel Projesi?nin Yeniden Değerlendirilmesi?? maddesi gereği Toç Bir-Sen Teknik Heyeti ile başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik başta olmak üzere Bakanlık Teknik Heyeti arasında süren yoğun müzakereler, görüşmeler ve değerlendirme toplantıları sonucu TAR-GEL Projesi?nin bitirilmesi kararlaştırıldı.

TAR-GEL Projesi?nin bitirilmesine yönelik bir açıklama yapan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Toç Bir-Sen Genel Başkanı Günay Kaya; ??Toç Bir-Sen olarak TAR-GEL çalışanı kardeşlerimiz için verdiğimiz destansı mücadelemiz tarihi bir zaferle sonuçlandı?? dedi.

2004 yılı KÖYMER sürecinden TAR-GEL?e, TAR-GEL?in uygulamaya başlandığı 2007 yılından günümüze kadar her platformda proje kapsamında istihdam edilen çalışanların haykıran gür sesi, kanayan yara TAR-GEL meselesinin vicdanı olduklarını dile getiren Kaya; ??Yoğun süren müzakereler ve komisyon toplantıları sonrası 27 Ocak 2016 tarihinde Toç Bir-Sen Teknik Heyeti ile Bakanlık Teknik Heyeti arasında yapılan son komisyon toplantısında TAR-GEL?in bitirilmesi konusunda mutabakat sağlanmış; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız muhterem Faruk Çelik Beyefendi?nin onayına sunulmuştu. Bugün Sayın Bakanımız Faruk Çelik?in açıklamasıyla birlikte daha önce ifade ettiğimiz gibi, hamdolsun, TAR-GEL tarihin çöp sepetine atılmıştır. Tüm proje çalışanı kardeşimize ve Bakanlığımıza hayırlı olsun?? dedi.

Bu tarihi başarı 40 bini aşkın üyesiyle yıldız sendika Toç Bir-Sen?in başarısıdır diyen Kaya; ??Toç Bir-Sen olarak kadro sorununu nasıl ki biz çözdüysek ana kronik sorun haline gelen TAR-GEL sorununu biz çözeceğiz demiştik. Bunu her yerde, gerek sosyal medyada gerekse çıktığımız tüm medya kanallarında cılız bir sesle değil; güçlü, kendinden emin, yüksek bir sesle dile getirdik. Biz inandık, tarım-orman çalışanı kardeşlerimiz de bize inandılar. Bugün tarihe altın harflerle bir destan yazıldı. Bugün gökyüzüne yıldızlarda bir nağme yazıldı. Toç Bir-Sen dün olduğu gibi bugün de destan yazmıştır. Desteklerinden dolayı Sayın Bakanımız Faruk Çelik beyefendiye, Bakanlık Teknik Heyeti?ne ve büyük fedakarlıklar gösteren, gece gündüz kararlılıkla mücadele eden, ter akıtan tüm teşkilatımıza, dava arkadaşlarıma ve bizlere inanmış, güvenmiş gönül dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum?? diyerek sözlerini sonlandırdı.

Habere Bağlı Fotoğraflar

Habere Bağlı Video

» OGM Görevde Yükselme Sözlü Sınavı Sonuçları Açıklandı

» OGM Çalıştayı Sonuç Kararları İmza Altına Alındı

» OGM 2015 Yılı Görevde Yükselme Sınav Sonuçları

» OGM Çalışanlarının Sorunları ve Çözümleri Çalıştayı Kat

» 2015 Yılı Ekim Ayı KİK Toplantıları Gerçekleştirildi

» OGM Görevde Yükselme Sınav Sonuçları Açıklandı

tys26
Şube Müdürü
02 Şubat 2016 12:41

Memurlar.net tarım bakanlığını ana sayfa haberi yapmış. Yorumlara yüklenelim.

http://www.memurlar.net/haber/562669/

Toplam 193805 mesaj
«575457555756575757585759576057615762576357645765»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi