Editörler : Pangaea
«593859395940594159425943594459455946594759485949»
07 Ekim 2016 21:54

ZIRAAT MÜHENDİSLERİ DAYANIŞMA GRUBU sadece 200 zm atansın çabasındadır! Zıraat mühendislerini bölen sadece kendileri atansın diye uğraşan cemile isimli kişinin grubudur.Amaç zm yi bölmek ve ekonomici atansın grubudur.

murat ve sdtylmz49 iki admin sorularına cevap:

1-5000 atama 21branş için idealdir.Puan 70 in çok altına düşer.Fazlası ciddiyetsizliktir.#7500 tagı 200 zm alınsın diye tasarlandı.Çok isteyelim az alalım sadece ilk 200 atansın diye yapıldı. #GTHB20BİN tagının kullanımı yasaklandı.Çünkü çok ses çıkarsa çok atama olur.Bu elit takım ekonomi yüksek puan alanlar atanan sadece kendileri olmalı.

2-maksadımı soracağına.maksadınızı açıklayın.Dün sms ve mail çalışmasına zıraat mühendislerini davet ettim diye gruptan atıldım!

3-Müezzinoğluna dosya veren halim adında veteriner.Bu dosyayı verirken gthb 20 bin çakma grubunda zıraat mühendislerini çağırdı mı? Hayır! zıraat mühendisleri yoktu çünkü veteriner atansın dosyası verdi.Size de zm gm vet yazısı verdim dedi.Dosya yok.Çağrı yok.Bu nasıl senin grubun başarısı oluyor?

4-Plan bütçe komisyonu üyesinin BİRİNE?? dosya verdik dediniz.Tüm vekillerin ismi ve verilen dosyalar GTHB ATAMA BEKLEYEN TÜM BRANŞLARDA açıkça yazılırken,sizin bugizliliğiniz niye? grubunda resim yerine meclisin internetten indirilmiş resmi var.Dosya yok vekil yok.Hayali çalışmanıza inancımız da yok.

5-personel müdürü yok vekili var.müsteşar yardımcısı TKDK vs vs.görüştüğünüze dair resim yok dosya yok şahit yok.

6-Zıraat odası başkanı Özden güngör.Kimse yanına gitmemiş.Diğer il odalarının kendine hayrı yok.

mail twet attık diyorsunuz biz onu her gün yapıyoruz.

Eğer murat bey sizi tanımam etmem.Eğer sıranız ilk 200 içinde ise size de diyecek lafım yok!Demekki 200 zm atansın diye çalışıyorsunuz.

sdtylm49 grubun hiçbir icraati yok.Sms ve mail çalışmasına katılın dediğim için yorumumu silip gruptan attınız.SİZ 200 ZM ve 100 veteriner atansın diye uğraşadurun.

sms çalışmasına katılmıyın diyen hüseyin arkadaşınıza da söyleyin sizin gibi korkaklar ile işimiz olmaz.Boş laflarınıza son yazım bu.Ne haliniz varsa görün bölücüler!

07 Ekim 2016 22:05

Faruk çelik kısmını atladım.Dosyayı verdiğini idda eden kim? Halim isimli veteriner.Dosyayı veya verilirken çekilmiş resmi var mı? Yok. Diyalog komik değil mi: Bakan faruk çelik dedi ki sosyal medyada canımı okuyorsunuz.Yanıma geldi!! baak seenn :) koskoca bakan veterinerden korktu canımı okuyorsunuz dedi öyle mii:) yanıma geldiii :)

Sayın Faruk Çelik 300-500 hesabı engelletir.Televizyona çıkar personel almayacam der oturur kalırız öyle.Karşınızda çocuk yok! Kafadan hikaye yazan bu veteriner fazla uçmuş.Ortada ne dosya var ne resim.Sadece konuşma yaptığı yerden foto var.Onuda herkes çeker.Gerisi hikate.Haaa gerçek olsa ne olur.veteriner dosyası verilir oldu bitti.Siz veterinerlere hizmet edin onlar size kadrolarını verirler.

iki gün önce bakanlığa gitmişler bu cemileler falan.Neden grupta duyurmadınız? Çünkü 200 zm talebinizi kimse duymamalıydı.Ne haliniz varsa görün! Siz ancak çalışmaya katılın diyenleri gruptan atın!

sdtylmz49
Memur
07 Ekim 2016 23:30

Bak s.d.t M.t..g.u brak bu fake isleri indir maskeni. Biz ne halimiz varsa gordük gormeyede devam ediyoruz cok sukur. halimiz sihatimiz yerinde elhamdülillah. Basarilari agirina gidiyor belliki. Camur at tutmazsa izi kalir rolunden cikamysun... :) Danismanliktan bir halt cikmadi. milleti kandirip aldin paralari danismanliga harcadin. seni ifsa eden bir hanim efendiye bir sürü iftira attin. Dü? artik bu ekibin yakasindan. hirsizligini yüzüne vurmalari agir geldigi icin olsa gerek farkli farkli fake hesaplarla karalamalar yapiyosun. onurlu gururlu ol art?k. Kes sesini cekil kösene. Bu ekibe engel degil sadece eylence olursun bu saatten sonra :) daha fazla kuculme...

ynskarakaya
Kapalı
07 Ekim 2016 23:33

aslanım benım ne dese noktasına kadar arkasındayım çünkü şu forumda nadir mücadele edenlerden ..

sdtylmz49, 8 yıl önce
Bak s.d.t M.t..g.u brak bu fake isleri indir maskeni. Biz ne halimiz varsa gordük gormeyede devam ediyoruz cok sukur. halimiz sihatimiz yerinde elhamdülillah. Basarilari agirina gidiyor belliki. Camur at tutmazsa izi kalir rolunden cikamysun... :) Danismanliktan bir halt cikmadi. milleti kandirip aldin paralari danismanliga harcadin. seni ifsa eden bir hanim efendiye bir sürü iftira attin. Dü? artik bu ekibin yakasindan. hirsizligini yüzüne vurmalari agir geldigi icin olsa gerek farkli farkli fake hesaplarla karalamalar yapiyosun. onurlu gururlu ol art?k. Kes sesini cekil kösene. Bu ekibe engel degil sadece eylence olursun bu saatten sonra :) daha fazla kuculme...

sdtylmz49
Memur
07 Ekim 2016 23:44

eyvallah yunus karde?im te?ekkürler

alperkara46
Şube Müdürü
07 Ekim 2016 23:46

bence en entiki yöntemin mayıs alımında olduğu gıbı Meclisde bir milletvekilinin faruk çeliğe bakarak çocuklar senden atama bekliyor diye bağırmasıydı chp li mvlerine yüklenmeliyiz arkadaşlar başka oluru yok gibi sürekli bişeler çıkıyor yok alımlar azalacak yok mülakat gelecek bir an önce elımızı hızlı tutup milletvekillerinden yardım istemeliyiz malum meclis açılmışken değerlendirmemiz lazım ..

08 Ekim 2016 00:28

Zıraat dayanışma mıdır ne halttır bu gruba bir girdim hepsi baytar sever olmuş.İki gün duramadım.Nerede ekonomici yüksek puanlı üç kağıtçı varsa hepsi burda toplanmış.Kimi görseler bu fake diyorlar.Paronayak manyaklar :)) 200 zm alınsın he he

08 Ekim 2016 00:58

Aralık alımları sözleşmeli olmuş.Mülakat gelirse şaşmamak lazım

08 Ekim 2016 02:17

iki gün önce beni gruptan attınız.Sms mail çalışmasına katılın dediğim için.Ben Nalan alinci.Herkesi fake sanıp tam manyadı bunlar.Zıraat dayanışma grubunuzun meraklısı değilim.Sirke dönmüş katılım bitmiş.Çalışmaya katılın diyeni bile atıyorlar

AKTİF ZİRAAT MÜHENDİSLERİ GRUBUNA tüm zıraat mühendislerini davet ediyoruz.Atana çalışmaları devam ediyor

08 Ekim 2016 20:04

Gthb ayrılan bütçe belli oldu. Geçen seneden 2 milyar TL fazla. Mücadelenin sonuna doğru geldik.

viks
Aday Memur
08 Ekim 2016 21:19

Mülakat gelir mi arkadaşlar

08 Ekim 2016 22:12

Liae mezunları polis oldu gitti.evde zıraat diploması yüzüme bakıyor.biz bekliyoruz hükümette uyuyor.Zıraat mühendisi olmadan her teşvik harçlık vermekten öteye gitmez

09 Ekim 2016 09:51

Mülakatın kısa vadede geleceğini sanmıyorum. Bu kadar proje içinde bunla uğraşacak ne kişi ne zaman var.

09 Ekim 2016 17:48

Ziraat mühendisleri hak ettiği yere gelecek

viks
Aday Memur
09 Ekim 2016 20:45

Keşke buyuk bi alim olsa mucadele edelim arkadaşlar facedeki grupta yapilan paylaşimlara begeni bile az nasil atama olsun yani

10 Ekim 2016 00:01

İnanalım mücadele edelim. olmazsa vicdan azabı çekmemiş oluruz. Zaten 2 ay sonra mücadele edecek bişey kalmayacak.

10 Ekim 2016 07:27

Bursa tarım fuarı Çarşamba başlayacak. Faruk Çelik gelir bi ziyaret ederiz.

10 Ekim 2016 07:33

Bursa tarım fuarı Çarşamba başlayacak. Faruk Çelik gelir bi ziyaret ederiz

zemakk
Aday Memur
10 Ekim 2016 10:46

Arkadaşlar günaydın. Bu sabah personeldeki tanıdığı aradım. Biraz bekleyeceksiniz belki dedi ama yeni bir çalışma olduğunu kesin olarak söyledi. Twittlere yüklenelim.

10 Ekim 2016 14:54

Atama mücadelesinde sona yaklaşıyoruz. Akla kara belli olcak.

Toplam 193811 mesaj
«593859395940594159425943594459455946594759485949»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi