Editörler : Pangaea
«597359745975597659775978597959805981598259835984»
06 Ocak 2017 00:27

Mustafa utanmıyon mu yönetici kızlara sarkmaya ahlaksız herif

MGultekinGulhan
Aday Memur
06 Ocak 2017 00:39

Emin ol sarkmış olsam burada harem kurarım mehmet demir. Biz is yaparsak adam akıllı yaparız, yarıda bırakmayız. Sende oyle abaza abaza izlersin.Ama değmez. Gittiğimiz yerde imzamız kalır. Almışsın çakma nick ama her türlü kendini ele veriyorsun.. Saçma sapan bel altı muhabbetler.vuruyorsun belden aşsağı. Temiz korkak işi.Sen şu yüzünü gösterde millet adam görsün. Öyle kapalı profillerle saklanmalar falan. Neyini saklıyorsun.. ?? Böyle elin karısına kızına küfür etmek daha mı kolay geliyor?

Bu arada şu iyi niyetin üzerine bir tane adam çıkmadı.. Burada 2 3 kişi sedatın cokcokculugunu yapıyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bir daha da yazmam bu karakter sizlerin hüküm sürdüğü yere.

06 Ocak 2017 01:05

lan karaktersiz mustafa 2 gündür sen ve dansöz halimin yazdığı insanlık dışı yazılar ne olacak bunları nasıl gizleyecen musatafa

06 Ocak 2017 01:07

dansöz halim ve gültekin gülhan 2 gündür nasıl insanlıktan çıktığınızı gördük burda insanın dış görünüşüyle alay etmek size yakışıyo mu

06 Ocak 2017 01:11

Bombalı saldırı oldu tvet atmayın diyor veteriner yönetici. Vatan severliğimize dem vuruyor bölücü.Diyor ki zıraat mühendisleri ne zaman böleceğiz sizi canımız çıktı üç gündürve 7 aydır.Vatan da bizim millet de bizim zıraat mühendisleri de bizim. Cevap vermeyin şunlara.Bölmenin insanlar arasına nifak sokanların yeri yurdu olmaz.Yazık veteriner yöneticisi olup zıraat mühensisi düşmanlığı besleyenlere.

06 Ocak 2017 02:23

tamam sakin ol atanacağız inşallah sevgili bakanımız Faruk Çelik bize güzel bi atama yapacak bu günlerde geçecek

the-lost.99, 7 yıl önce

Yeminle küfür edecem en sonunda! Çakma hesapları yetmedi şimdide millete yalvarıyorlar Sedat başkanı kötüleyin diye.Ulan bir daha organize olacağız başkanı da hiltonla ağırlayacaz var mı itirazınız.Dinleri imanları para olmuş baytarların! Üç gündür yırtmadıkları tarafları kalmadı.Zıraat mügendisleri ile kol kolaymış! Siz kimsibiz ! Gıda mühendislerinekardeş dediniz sonra GIDA DENETİMİ VETERİNERLERİN İŞİ dediniz.Halimin attığı tvet gthb sayfasında! Kardeştiniz niye Arzu Erdemin yanına sadece baytarlar gitti! Gıda bunlara tekmeyi bastı şimdi gelmişler zıraat mühendislerini bölmeye! Çakaldan kardeş olur sizden olmaz! Ne zaman çalışma olsa gelip buraya yazıyorlar ki millet soğusun! Gthb yöneticilerine rica ediyorum.Grupra ne kadar baytar varsa hepsini atın gitsin! Madem dansözlerine sahip çıkamıyorlar orda ne işleri var! Lanet olsun dansözünede yöneticisine de! Yazmıyayım dedim zorla kaşınıyorlar! Şimdi dansöz gelir sabaha kadar yazar haysiyetsiz! Sırf atama olmasın diye bilerek yapıyorlar!

ziraatmhjason
Aday Memur
06 Ocak 2017 02:36

benim en çok üzüldüğüm ziraat mühendisi arkadaşlarımın bu dansöze uyması hala onun gerçek yüzünü görmüyor olması

06 Ocak 2017 11:45

Veteriner hekim arkadaşlar kendi grubuna gitsinler. Cevap vermesinler. Meslektaşlarım da artık sussunlar. Sedat Meteroğlu da, Halim Sağlam da bilmem kim de, ben de, o da , vs de kimse atama mücadelemizden büyük değil. Rica ediyorum. Şurada olan her kavga her tartışma bize zarar veriyor. Atamalar bitsin, herkes istediği yere atansın kozlarınızı tekrar paylaşırsınız. Bakın Naci Ağbal açıktan alımların başlayacağını ilan etti. Yanisi şu, sıra bizim bakanlığa geliyor artık. Bu hale geldikten sonra birlikte çalışmak elbette olmaz ama en azından bırakın GTHB Atama Bekleyen Tüm Branşlar da, Veteriner Hekimlerin Platformu da kendi halinde çalışsın. Zafer ortak zafer olacak. Böyle ancak birbirimizi yeriz. Yapacağımız tek iş çalışmak çalışmak ve çalışmak!!

Son olarak duyumculara da bir sözüm var. Mesnetsiz ve kaynaksız duyumlarınızı kendinize saklayın. Sırf şuraya kaçırdığım bir haber var mı diye bakıyorum birisi 1700 demiş, diğeri 400 demiş. Kaynak yok bir şey yok. Sorgulayın lan azıcık.

Bir de son sözüm şu forumun editörüne. Forumda kavga çıkmış, hakaretin bini bir para, kendisi ortalıkta yok. Bu nasıl editörlük lan? Mesaj da attık, hazret bakmamış bile mesajına.

Hadi eyvallah.

duydemdem06
Memur
06 Ocak 2017 12:26

Kim neyin peşinde hala anlamadım. Banane sedattan,banane halimden,banane ondan bundan. Bigidin bu platformdan da biraz twit mvit atın. İşiniz gücünüz kavga dövüş ayrımcılık bilmem ne. Arkadaş bakanlık alım yapacaksa bizide alacak,veterineride,gıdayıda,suyuda. Neyi ayırmaya çalışıyosunuz. Bırakın birlikte olalımda hep birlikte atanalım.

06 Ocak 2017 13:16

İki baytar gelip formu karıştırıyor sonra da uzlaşı mesajı veriyor :) Zıraat mühendisleri formuna gelip yazan bölücü baytar istemiyoruz.Veteriner olup atama bekleyen 5-10 kişi artık kopun sizi sırtımızda taşımaktan bıktık! Gidin kendi kendinize ne halt ediyorsanız edin!

Gthb-atama
Aday Memur
06 Ocak 2017 13:58

Bu haber üzerinden tam 1 sene geçmiş Hep çileli yolculuklar içerisinde geçmiş ömrümüz.

Memurlar.net Editörleri Bu ülkede sadece öğretmen yok arada bizim derdimize kulak verin

http://www.memurlar.net/haber/557159/

duydemdem06
Memur
06 Ocak 2017 14:04

Bilader bana baytar diyorsan diplamamı yayınlarım.2006 sdü mezunuyum.

Bu dönemde hep birlikte olmazsak hiçbir şey yaa-paa-maa-yızzzz. Bu kadar basit. Sizin kavganız beni ilgilendirmez. Ara bulucuda olmam. Ama atanmak istiyorsak birlik olmak şart bunu bilir bunu söylerim.

the-lost.99, 7 yıl önce

İki baytar gelip formu karıştırıyor sonra da uzlaşı mesajı veriyor :) Zıraat mühendisleri formuna gelip yazan bölücü baytar istemiyoruz.Veteriner olup atama bekleyen 5-10 kişi artık kopun sizi sırtımızda taşımaktan bıktık! Gidin kendi kendinize ne halt ediyorsanız edin!

06 Ocak 2017 14:24

Sana demedim zaten arkadaşım

MGultekinGulhan
Aday Memur
06 Ocak 2017 15:11

Ziraat mühendisi dostlar, bu gün grubumuzda iktidiktidar partisine SMS etkinliğimiz vardır. Numaraları bir ziraat mühendisi dostumuz atmaktadır hatta. Tüm bu insanlara inat ziraat mühendisleri veteriner hekimler omuz omuza çalışmalarına devam ediyorlar. İki gün önce meclisteydik daha. Grubumuza bekliyoruz. Heb beraber SMS atmaya!!

https://www.facebook.com/groups/GTHB20BIN/

06 Ocak 2017 18:50

şu anda mecliste genel kurul var SMS falan atıp milletvekillerinin rahatsız etmeyin SMS atmanın bile bi zamanı var kimse SMS atmasın

06 Ocak 2017 18:59

grubun ismi bile kopya :)

Toplam 193811 mesaj
«597359745975597659775978597959805981598259835984»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi