Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversary
«5748574957505751575257535754575557565757575857595760
06 Şubat 2016 20:30

selimdz

Siz neyin pesindesiniz. Durup dururken neden boyle yorumlar yaziyonuz. Bakan alim yapacam diyo. Allah izin verirse alimda olacak.

cihad1453, 2 gün önce - Alıntıya git

alım olmayacak diyen yok,

eskisi gibi çok alım olmaz diyor herkes,

yazılanları doğru okuyun.

Gıdacılara verdikleri sayıda alımlar yaparlar, puanı yeten atanır.

06 Şubat 2016 20:36

cihad1453

Suanki calisma o yonde degil. Olursa insAllah toplu bi sozlesmeli alim olacak

06 Şubat 2016 20:50

tys26

Siz neyin pesindesiniz. Durup dururken neden boyle yorumlar yaziyonuz. Bakan alim yapacam diyo. Allah izin verirse alimda olacak.

cihad1453, 2 gün önce - Alıntıya git

Bakan kendisi alım yapılacak 2014 kpss puanı olan arkadaşların maduriyetini anlıyorum diyor. Ama birileri halen moral bozmaya çalışıyor. Zaten ne zaman olumlu bir gelişme olsa birileri çıkıp çamur atıyor. İnşallah yakın zamanda o alım ilanını da göreceğiz. İnşallah hiç birimizin emeği boşa gitmeyecek.

06 Şubat 2016 21:26

İsmatur6302
alim yapilacak tabiki sonucta son bir merkezi alim var..bakan ondan bahsediyor arkadaslar
06 Şubat 2016 21:56

İsmatur6302
eeee
06 Şubat 2016 22:20

akinci08

bu alım yapılmayacak diyenlerin aşağıdaki 4 şey olmaları muhtemel:

- 2016 kpss sonrası mezun olacak olanlar

- 2014 kpss girip de 70 puan altı alanlar

- hiçbir gelişmeden haberi olmayan bakanlıkta olup biteni targel projesinin bitmesinden ibaret sananlar.

- ilgili bölümler mezunu ama başka kadrolara atanmış ve tercih yapamayacak durumda olanlar

bu bakan geldi geleli bakanlığın sorunlarıyla gayet istekli bir biçimde ilgileniyor. Telefon görüşmelerinde alım çalışmamız var demiş, yüzyüze görüşmelerde var demiş, televizyon programında var demiş bunun yanında birşeyin sözünü ediyorsam elimden geldiğince yaparım boş sallamam diyen biri, milletvekili sorularına cevap olarak alım çalışmalarımız var diyor ve daha şimdi yazsam nasılsa anlamazlar diyeceğim birsürü gelişmeler.. ama bunu bu arkadaşlar tabi ki var her yıl olan standart merkezi alımda 3-5 kişi diyorlar :D güldürüyorsunuz. neyin peşindesiniz bilmiyorum ama peşinde olduğunuz şey insanların sizin yazdıklarınızı okuyup çalışmalara katılmayacağını düşünmekse bu da ayrı bir komik :) evet arkadaşlar targel bitti alım bitti biz de inandık :D siz de bu dediğime inandıysanız artık rahat verin da :D

06 Şubat 2016 22:23

selimdz

- hiçbir gelişmeden haberi olmayan bakanlıkta olup biteni targel projesinin bitmesinden ibaret sananlar.

- ilgili bölümler mezunu ama başka kadrolara atanmış ve tercih yapamayacak durumda olanlar

bu bakan geldi geleli bakanlığın sorunlarıyla gayet istekli bir biçimde ilgileniyor. Telefon görüşmelerinde alım çalışmamız var demiş, yüzyüze görüşmelerde var demiş, televizyon programında var demiş bunun yanında birşeyin sözünü ediyorsam elimden geldiğince yaparım boş sallamam diyen biri, milletvekili sorularına cevap olarak alım çalışmalarımız var diyor ve daha şimdi yazsam nasılsa anlamazlar diyeceğim birsürü gelişmeler.. ama bunu bu arkadaşlar tabi ki var her yıl olan standart merkezi alımda 3-5 kişi diyorlar :D güldürüyorsunuz. neyin peşindesiniz bilmiyorum ama peşinde olduğunuz şey insanların sizin yazdıklarınızı okuyup çalışmalara katılmayacağını düşünmekse bu da ayrı bir komik :) evet arkadaşlar targel bitti alım bitti biz de inandık :D siz de bu dediğime inandıysanız artık rahat verin da :D

akinci08, 2 gün önce - Alıntıya git

bu adam eski çalışma bakanıydı,

söz verip, verdiği sözleri tutmamasıyla meşhurdur. bilenler bilir.

Alım olacak elbet ama sayı düşük olacak,

2014 puanı 2016 hazırlığı gibi konuların bununla ilgisi yok, TARGELciler emekli olana kadar alım sayısı düşük olacak. Bu hiç alım olmaz demek değil tabi. Gıdacılara verdikleri sayıda kadro verirler, alım yaptık derler. yeni Bakanımız bu işte tecrübeli.

06 Şubat 2016 23:54

tys26

akinci08, 2 gün önce - Alıntıya git

Aynen öyle. Her kelimesine katılıyorum.

07 Şubat 2016 00:22

DİAMOND 07

Alım olacak beyler rahat olun bakanlıkta hummalı bir çalışma var müjde yakındır inşallah.. Bakanın söyledikleri bunu destekliyor ümitvar olun kimseye kulak asıpta canınızı sıkmayın. Bakan tüm yaşananlardan haberdar.

07 Şubat 2016 01:17

gıdaist

Arkadaslar yanlış mı anladım siz söyleyin. Bakan alımla ilgili soruya verdiği cevap bana göre yuvarlakti,net olmayan sayı ve zaman vermeyen açıklamalar di.ayrıca sozlesmeli alım dan kesinlikle bahsetmedi .merkezi alım dan öğretmenlerden artan sayıdan bize ne düşerse onu alicaz pay edicez diyor bakan.e bence bu ne demek .alımlar bu son 3 alım in ötesine gitmeyecek demek .kendi bölümüm ve diğerleri için bu böyle gibi geliyor bana.asla böyle olsun istemiyorum.kendi bölümüm ve hepimiz için hak ettiğimiz kadroları alalım isterim.ancak benim anladigim bu.daha ötesine bilen ve böyle olmadığını açıklayan bi arkadaşım varmı. Inşallah vardir.Allah gönlümüze göre versin hakkımızı yedir meşin dileklerimle herkese iyi geceler.

07 Şubat 2016 02:05

veteriner hekimm

Bakin sevgili arkadaslar.Butun branslar icin yaziyorum 10 gun icinde belli olacak 2014 KPSS puani ile alinabilecek kisi sayisi.Bazilari bizim bolumden cok alinacak laflarina fazlasiyla inaniyor.Rehavete bu gunlerde gerek yok.Elinizden geldigince Sn bakana magdur oldugunuzu hissettirin.Sonra cok uzuluruz.Daha branslarin sayilari bile belli degil.Yalan soyleyen cok kisi var internette.

07 Şubat 2016 06:16

gapesesemsagduu

Arkadaslar yanlış mı anladım siz söyleyin. Bakan alımla ilgili soruya verdiği cevap bana göre yuvarlakti,net olmayan sayı ve zaman vermeyen açıklamalar di.ayrıca sozlesmeli alım dan kesinlikle bahsetmedi .merkezi alım dan öğretmenlerden artan sayıdan bize ne düşerse onu alicaz pay edicez diyor bakan.e bence bu ne demek .alımlar bu son 3 alım in ötesine gitmeyecek demek .kendi bölümüm ve diğerleri için bu böyle gibi geliyor bana.asla böyle olsun istemiyorum.kendi bölümüm ve hepimiz için hak ettiğimiz kadroları alalım isterim.ancak benim anladigim bu.daha ötesine bilen ve böyle olmadığını açıklayan bi arkadaşım varmı. Inşallah vardir.Allah gönlümüze göre versin hakkımızı yedir meşin dileklerimle herkese iyi geceler.

gıdaist, Dün - Alıntıya git

Ben açıklamayı ilk duydugumdan beri bunu söyledim zaten. Kimse artık yüklü atamalar beklemesin. Tarım bakanlığında her ne kadar 20000 civarında boş kadro olsa da bütçede o kadrolar için ödenek ayrılmamışsa o kadrolar asla ama asla doldurulmaz. Devlette bütçe planlamasında ödenecek maaşlar bile tek tek hesaplanıp kurumlara o şekilde ödenek ayrılır. ödeneği ayrılmamış bir kadroyu kimse dolduramaz. Bedava çalıştıracak halleri de yok herhalde. Bu sebeple siz o 20000 boş kadro laflarına itibar etmeyin. Evet boş kadro var herkes biliyor ama hepsi o kadar. O kadroların dolacağını kimse düşünmesin. Biraz mantıklı olun arkadaşlar. Artık Türkiye tarımı terkediyor. Bu durumda neden bizi atasınlar ki?

07 Şubat 2016 20:03

Ziraattcıı

Ahhh şu troller ah ah .....

Toplam 115193 mesaj
«5748574957505751575257535754575557565757575857595760