Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
«5428542954305431543254335434543554365437543854395440
29 Ekim 2014 04:39

biyurugit

http://www.tarimkredi.org.tr/duyurular/index_zm.html

i.f.t., 4 gün önce - Alıntıya git

sağol

29 Ekim 2014 09:47

ziraatinoglu

http://www.bucagundem.com/m/?id=52674

2000 ziraat muh alinacak diyor 2015te 😈

29 Ekim 2014 10:49

ziraatinoglu
http://www.gazetekamu.com/ziraat-muhendislerine-6500-kadro.html ğY? insallah dogrudur arkadaslar
29 Ekim 2014 12:24

ankebut.46

http://www.bucagundem.com/m/?id=52674

2000 ziraat muh alinacak diyor 2015te 😈

ziraatinoglu, 3 gün önce - Alıntıya git

CHP'li milletvekilinin verdiği kanun teklifini haber yapmışlar. Haberin doğruluk payı yok. Milleti kandırmaktan başka bi şey değil.

29 Ekim 2014 23:05

MARYm

merhaba benim bir sorum olacaktı benim esimde tarım kredıye basvurmayı dusunuyor fakat mulakatları gectıgınde calısacagı yeri secerlerken ikametgaha önem veriyorlar mı acaba bilgisi olan varmı?

30 Ekim 2014 01:13

kartalkibar

arkadaşlar tarım krediye elden giderek mi başvurabiliyoruz?

ayrıca 3 5 bölgeye başvurabilirmiyiz

30 Ekim 2014 12:57

elopecimcim07

CHP'li milletvekilinin verdiği kanun teklifini haber yapmışlar. Haberin doğruluk payı yok. Milleti kandırmaktan başka bi şey değil.

ankebut.46, 3 gün önce - Alıntıya git

sen bizden değilsin kesin.moral bozmak için gelmişsin bizim bölüme.hadi kardeşim kendi sitende öt.hem şunuda unutma ateş olmayan yerden duman çıkmaz.haberi çıkıyorsa gerçeğide olur merak etme.

30 Ekim 2014 13:37

ankebut.46

sen bizden değilsin kesin.moral bozmak için gelmişsin bizim bölüme.hadi kardeşim kendi sitende öt.hem şunuda unutma ateş olmayan yerden duman çıkmaz.haberi çıkıyorsa gerçeğide olur merak etme.

elopecimcim07, 2 gün önce - Alıntıya git

evet sizden değilim ve istediğim yere yorum yazarım bunu sen belirleyemezsin. Önce bir araştır meseleyi sonra gel buraya. Amacım moral bozmak değil milleti heyecanladırıp umutlarıyla oynayanları ortaya çıkarmak. Haber siteleri öğrenciler üzerinden prim yapıyor bu açık ve net. Kanun teklifinin ziraat mühendisleriyle olan kısmını haber yapmışlar ve sanki bu onaylanmış gibi göstermişler. Aynı kanun teklifinde diğer bölümler de var.

30 Ekim 2014 13:53

elopecimcim07

evet sizden değilim ve istediğim yere yorum yazarım bunu sen belirleyemezsin. Önce bir araştır meseleyi sonra gel buraya. Amacım moral bozmak değil milleti heyecanladırıp umutlarıyla oynayanları ortaya çıkarmak. Haber siteleri öğrenciler üzerinden prim yapıyor bu açık ve net. Kanun teklifinin ziraat mühendisleriyle olan kısmını haber yapmışlar ve sanki bu onaylanmış gibi göstermişler. Aynı kanun teklifinde diğer bölümler de var.

ankebut.46, 2 gün önce - Alıntıya git

burası bizim sitemiz ve evet bize soracaksın yazarken.moralimizi bozmaya ve umutlarımızın kırılmasına izin vermiyoruz biz bu sitede.sizde atanın bizde atanalım hasetlenmeyin.Allah herkesin emeklerinin karşılığını versin kolay değil işsiz kalmak biliyorum ve aynı şeyi 2012 aralık alımlarında da yaşadık.iktidar olsun olmasın tüm vekillerimize mecliste kamuoyuna duyurulması için ricada bulunduk ve aralık sonu alımlar gerçekleşti.ki bunun da gerçekleşip gerçekleşmemesi bakanlığa kalmıştır ki seçim öncesi böyle bir alım bekleniyor hatta daha da fazlası...umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar herkes alım var diyor.olacak olmalı da....

30 Ekim 2014 14:06

ankebut.46

burası bizim sitemiz ve evet bize soracaksın yazarken.moralimizi bozmaya ve umutlarımızın kırılmasına izin vermiyoruz biz bu sitede.sizde atanın bizde atanalım hasetlenmeyin.Allah herkesin emeklerinin karşılığını versin kolay değil işsiz kalmak biliyorum ve aynı şeyi 2012 aralık alımlarında da yaşadık.iktidar olsun olmasın tüm vekillerimize mecliste kamuoyuna duyurulması için ricada bulunduk ve aralık sonu alımlar gerçekleşti.ki bunun da gerçekleşip gerçekleşmemesi bakanlığa kalmıştır ki seçim öncesi böyle bir alım bekleniyor hatta daha da fazlası...umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar herkes alım var diyor.olacak olmalı da....

ben yazdıklarımla gerçekleri söylüyorum. CHP'li vekil kanun teklifini verdi ve büyük ihtimal reddilecek. Haber sitesi ise sanki bakanlığın bu teklifi kabul ettiğini ve 2015 yılında 2 bin ziraat mühendisi alınacağını yazmış. Haber yalandan ibaret. Milletin umutlarıyla oynuyorlar.

30 Ekim 2014 14:10

elopecimcim07

ben yazdıklarımla gerçekleri söylüyorum. CHP'li vekil kanun teklifini verdi ve büyük ihtimal reddilecek. Haber sitesi ise sanki bakanlığın bu teklifi kabul ettiğini ve 2015 yılında 2 bin ziraat mühendisi alınacağını yazmış. Haber yalandan ibaret. Milletin umutlarıyla oynuyorlar.

ankebut.46, 2 gün önce - Alıntıya git

peki sen nerden biliyorsun yalan olduğunu,kabul edilmeyeceğini,milleti oyaladıklarını,nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun onu söylermisin bi

30 Ekim 2014 15:31

dereyüzlü

ankebut.46, doğruyu söylüyor maalesef

30 Ekim 2014 16:09

ankebut.46

peki sen nerden biliyorsun yalan olduğunu,kabul edilmeyeceğini,milleti oyaladıklarını,nasıl bu kadar net konuşabiliyorsun onu söylermisin bi

CHP'li bir milletvekilinin verdiği kanun teklifini AKP kabul eder i sence ? Zaten alım olacaksa bakanlık bunu duyurur. Alım olmayacaksa isterse binlerce kanun teklifi verilsin reddedilir. Daha 74 binlik kadronun dağılımı bile belli değil.

30 Ekim 2014 21:12

hakan-1212

Merabalar.

30 Ekim 2014 21:14

hakan-1212

tarım kredi kooperatifi başvurularında bir madde dikkatimi çekti.

askerlikle ilişkisi olmucak diyor benım gıbı kasım aralıkta askere giddenlere ne yapıcak peki

birgilendirisenız sevınırım

30 Ekim 2014 21:20

DİAMOND 07

tarım kredi kooperatifi başvurularında bir madde dikkatimi çekti.

askerlikle ilişkisi olmucak diyor benım gıbı kasım aralıkta askere giddenlere ne yapıcak peki

birgilendirisenız sevınırım

hakan-1212, 2 gün önce - Alıntıya git

malesef senin şu an askerlikle alakan var yani askere gideceksin askerlik mevzuunda ya tecilli olacak yada yapmış olacaksın maddesi var. sen yinede git sor bölge müdürlüğüne.

31 Ekim 2014 00:15

hakan-1212

malesef senin şu an askerlikle alakan var yani askere gideceksin askerlik mevzuunda ya tecilli olacak yada yapmış olacaksın maddesi var. sen yinede git sor bölge müdürlüğüne.

DİAMOND 07, 2 gün önce - Alıntıya git

çok kötü oldu izin versınler başvurak hiç olmadı şansımızı denıyek zaten gıremıcez ama mulakatta yada sınavda elenek barı :D

31 Ekim 2014 18:13

ziraatgemlik

çok kötü oldu izin versınler başvurak hiç olmadı şansımızı denıyek zaten gıremıcez ama mulakatta yada sınavda elenek barı :D

hakan-1212, Dün - Alıntıya git

araştır benim kişisel fikrim askerdede olsan gidecekte olsan başburuna engel bir durum yok, telefon aç sor

31 Ekim 2014 23:00

ufukaker

millet aramışlar bakanlığı gthb kasımda hiçbir branştan alım olmayacak demiş

01 Kasım 2014 00:08

biyurugit

ben iyi puan aldım ya 2 yıl boyunca alım olmazsa şaşmam :D

Toplam 108800 mesaj
«5428542954305431543254335434543554365437543854395440
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?