Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
«5387538853895390539153925393539453955396539753985399
24 Temmuz 2014 13:54

sea-city2014

arkadaşlar merhaba, umarım hepiniz istediğiniz işe bir an önce kavuşursunuz. 2013 Aralık 467 kişilik alımda atanmıştım bende. Tar-gel projesi şu anda agzına kadar dolu . 10 yılını tamamlayan Tar-gel çalışanlarını merkez kadroya çekip boşalan kadrolar yerine alım yapılacaklarmış diye duyduk ne kadar doğru orası tartışılır . Yukarıda arkadaşlarında söylediği gibi büyük alımlar anca yeni bir proje kapsamında olur onun dışında merkezi yani Haziran ve Aralık aylarında göstermelik alımlar yaparlar puanlarda 81-82 den aşağı düşmez kanımca . Allah yardımcınız olsun hepinizin...

onemillion, Dün - Alıntıya git

kaç ziraat mühendisi alınmıştı o alımda, kaçı targeldi takriben?

24 Temmuz 2014 14:29

sea-city2014

http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/duyuru/yerlestirme-takvimi-2014

24 Temmuz 2014 16:45

cyperin

Engelli alım takvimi açıklandı engelliler protesto için eylem yaptı Faruk ÇELİK ziyaret etti eylemi alımı durdurdu tarihi değiştirdi sayıyı arttırdı. Demekki neymiş alım tarihi bile belli olan alım değişiyormuş. Ama biz yok bahçe çok alınıyor yok gıdacılar daha akıllı yok biz eğitim görmedik yok kaç alındı kaç satıldı.

Geçmişi unutun olan oldu şimdi alım yaptırma zamanı ya birlik olup herkes çalışır yada elinizdeki puanlarla anca mübaşir olursunuz onunda torpiliniz varsa yoksa elinizde oynar durursunuz.

24 Temmuz 2014 17:59

sea-city2014

hem engelli memur sınavına hem de kpssye başvurulabiliyor mu

24 Temmuz 2014 18:07

akdeniziraat

Engelli alım takvimi açıklandı engelliler protesto için eylem yaptı Faruk ÇELİK ziyaret etti eylemi alımı durdurdu tarihi değiştirdi sayıyı arttırdı. Demekki neymiş alım tarihi bile belli olan alım değişiyormuş. Ama biz yok bahçe çok alınıyor yok gıdacılar daha akıllı yok biz eğitim görmedik yok kaç alındı kaç satıldı.

Geçmişi unutun olan oldu şimdi alım yaptırma zamanı ya birlik olup herkes çalışır yada elinizdeki puanlarla anca mübaşir olursunuz onunda torpiliniz varsa yoksa elinizde oynar durursunuz.

cyperin, 9 saat önce - Alıntıya git

Sonuna kadar katılıyorum hala burda herkez aldığı puanla kendince bencillik yapıyor birlik olmak sadece o kişi atanacak kadar sayı olsa yeter düşünceleri öyle en az 10.000 kadro için uğraşmak gerekiyor. Bazıları 85 almış düşüncesi şu ya 500 kişi alsa bana ne diğerlerinden diye düşünüyor o yüzden saçma muhabbete giriyorlar.

24 Temmuz 2014 19:19

sea-city2014

http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/duyuru/yerlestirme-takvimi-2014

sea-city2014, 12 saat önce - Alıntıya git

kadrolar hakkında süre dolmadan taleplerinizi bimere bu günlerde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına gönderin , görüş öneri olarak,

alın size etkinlik başka ne yapılabilir bu gibi şeyler dışındaki,

telefon kulubesinde halay çekecek halimiz yok

24 Temmuz 2014 21:16

akdeniziraat

kadrolar hakkında süre dolmadan taleplerinizi bimere bu günlerde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına gönderin , görüş öneri olarak,

alın size etkinlik başka ne yapılabilir bu gibi şeyler dışındaki,

telefon kulubesinde halay çekecek halimiz yok

sea-city2014, 7 saat önce - Alıntıya git

Evet onu yaptık tekrar yapalım. Fakat daha çok ses getirecek eylem etkinlikleri olabilir. Kayıtlı olduğumuz odalarla görüşüp onların öncülüğünde veya basın açıklamsı yaparak il müdürlüklerine yürüşler düzenleyerek bölgesel katılımlarla düzenlenebilir. Kulübe sorusu mu anormal diğer sorular normal miydi herkes bu soruya takılmış ki herkesin cevapladığı soru.

24 Temmuz 2014 22:34

sea-city2014

Evet onu yaptık tekrar yapalım. Fakat daha çok ses getirecek eylem etkinlikleri olabilir. Kayıtlı olduğumuz odalarla görüşüp onların öncülüğünde veya basın açıklamsı yaparak il müdürlüklerine yürüşler düzenleyerek bölgesel katılımlarla düzenlenebilir. Kulübe sorusu mu anormal diğer sorular normal miydi herkes bu soruya takılmış ki herkesin cevapladığı soru.

akdeniziraat, 5 saat önce - Alıntıya git

nerden aklına geliyo ,böyle ifadeler , :) ayrıca millet nerden biliyoki bu soruyu doğru yaptığını adayın soru kitapçığındakine göre ve soruların tamamını yayımlamadılarki :)

24 Temmuz 2014 22:38

sea-city2014

nerden aklına geliyo ,böyle ifadeler , :) ayrıca millet nerden biliyoki bu soruyu doğru yaptığını adayın soru kitapçığındakine göre ve soruların tamamını yayımlamadılarki :)

sea-city2014, 3 saat önce - Alıntıya git

ösymnin ifadesinden bahsettim tabi ..

bi de şey dicem, şu ziraat mühendisleri platformunun başındaki videoda hatalar var ve güzel bir video değil, ikna edici değil iben bile ikna olmadım, il -şube-ilçe müdürleri nasıl tat min olacak

24 Temmuz 2014 22:39

sea-city2014

http://www.bimer.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

24 Temmuz 2014 22:41

akdeniziraat

sea-city2014, 3 saat önce - Alıntıya git

Geliyor çünkü bilgisayar başında oturarak iş başarılmaz ve çok katıldığım miting olduğu için sana tuhaf geliyor normal buda. Senin gibi çoçuksu ifadeler mi kullanayım. İşin sadece burda laf ebeliği yapmak. İcraate gelince herkes korkuyor baksana evet yapmak lazım demiyorsun bile kıvırmayın artık iş yapın.

24 Temmuz 2014 23:04

sea-city2014

Geliyor çünkü bilgisayar başında oturarak iş başarılmaz ve çok katıldığım miting olduğu için sana tuhaf geliyor normal buda. Senin gibi çoçuksu ifadeler mi kullanayım. İşin sadece burda laf ebeliği yapmak. İcraate gelince herkes korkuyor baksana evet yapmak lazım demiyorsun bile kıvırmayın artık iş yapın.

akdeniziraat, 3 saat önce - Alıntıya git

yok ben ösymnin halay ifadesine demiştim,

ösymnin aklına nerden geliyo böyle ifadeler demiştim,

size kolay gelsin olgun insan!

Toplam 107972 mesaj
«5387538853895390539153925393539453955396539753985399