Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
«5389539053915392539353945395539653975398539954005401
28 Temmuz 2014 01:06

avrl

hocam bilgi kirliliği olmadığını düşünüyorum ben paylaşan arkadaşımın yazdığı ve anlattığı şeyi paylaştım.. atanan bir arkadaşım bizzat müsteşarla konuştuğunu ve kasımda 200-300 kadar bi alım olacağını malesef bundan sonra tar-gel gibi en azından bu sene için yüklü bi alım olmayacağını ve bu alınanlarında emekli olupta boşalacak olan kadrolar olduğunu paylaştı. ben aktarılan şeyi paylaştım. atanan arkadaşta 427 lik gibi bir alım olmuştu o atamada atanmış ve o da bizim gibi bu süreçten geçtiği için bizim ne kadar hassas bir dönemden geçtiğimizi bildiği için böyle bir paylaşımda bulunmuş.. hepsi bu..

DİAMOND 07, Dün - Alıntıya git

öyleyse sana bi lafım yok dostum fakat köye atanan bi arkadasın bizzat mustesarla konusup alım hakkında soru sorup bilgi almıs olması kusura bakmasın bana hic inandırıcı gelmedi. bu askerde er'in pasayla görüsmesine benziyo biraz:)

28 Temmuz 2014 01:09

avrl

aynen arkadaşım özellikle 2015 bütçesinin hazırlandığı en azından hazırlık aşamasında olduğu bu süreçte benc kesinlikle gündeme gelmemiz lazım yoksa bütçe görüşmelerinde gündeme gelsek bile çok geç kalmış oluruz. sebep 2015 alımları çoktan belirlenmiş olacak çünkü.. mevcut hükümet bütçeyi yaz aylarında hazırlar kasım aralık gibi görüşür ve kabul eder. o yüzden kesinlikle bu döneme kadar en azından ZİRAAT MÜHENDİSLERİ alım konusunda, sayı konusunda rahatsız bilinç altını onlara yaşatmamız lazımdır diye dşünüyorum..

milletvekillerinin mail adreslerini bularak işe başlayabiliriz. ben calıstıgım için herzaman giremiyorum. zamanı olan arkadaslar arastırsın toplu sekilde hepimiz mail atarız

28 Temmuz 2014 01:11

DİAMOND 07

öyleyse sana bi lafım yok dostum fakat köye atanan bi arkadasın bizzat mustesarla konusup alım hakkında soru sorup bilgi almıs olması kusura bakmasın bana hic inandırıcı gelmedi. bu askerde er'in pasayla görüsmesine benziyo biraz:)

avrl, Dün - Alıntıya git

şunuda hatırlatmak isterim biz askerde paşayla çok rahat bir şekilde konuşur hatta ayak üstü şakalaşır konuşurduk (tümgeneraldi kendisi) :D arkadaşım eğitim seminerinde böyle bir fırsat bulmuş ve sormuş inanmayabilirsin..

28 Temmuz 2014 01:15

prince6370

önceki yıllarda fax - mail operasyonları olmuştu bu yılda yapalım bu organizasyonu geç kalmadan

28 Temmuz 2014 01:16

avrl

şunuda hatırlatmak isterim biz askerde paşayla çok rahat bir şekilde konuşur hatta ayak üstü şakalaşır konuşurduk (tümgeneraldi kendisi) :D arkadaşım eğitim seminerinde böyle bir fırsat bulmuş ve sormuş inanmayabilirsin..

herneyse kardesim... biz hedefe kitlenelim. birlik olmamız lazım. mail adreslerini bulalım

28 Temmuz 2014 01:33

DİAMOND 07

önceki yıllarda fax - mail operasyonları olmuştu bu yılda yapalım bu organizasyonu geç kalmadan

prince6370, Dün - Alıntıya git

kesinlikle başlamalıyız en azından kasıma kadar bu baskıyı bakanlıkta hissettirmeliyiz bütçe görüşmelerine kalırsak malesef 2015 e kalır bizim iş biz en geç aralıkta yüklü bi alım yaptırmalıyız ki buda bütçe görüşmelerine denk geliyor.. gıdacılar kendileri etkinlik yapmaya başlamışlar su ürünleride aynı şekilde biz ZİRAAT MÜHENDİSLERİDE bir olup toparlanıp etkinlik düzenlemeliyiz ve çok aktif olmalıyız. özellikle akşamları çok aktif olunmalı çünkü gündüz çalışan arkadaşlarımız var onlarla birlikte tekrar soru önergeleri dilekçeler ile gündeme gelip kadromuzu almalıyız diye düşünüyorum..

28 Temmuz 2014 10:19

DİAMOND 07

bayramınız mübarek olsun zir. cemaat :D ölü toprağı atın gari üstünüzden :D hayırlı bayramlar..

28 Temmuz 2014 13:44

elopecimcim07

kesinlikle başlamalıyız en azından kasıma kadar bu baskıyı bakanlıkta hissettirmeliyiz bütçe görüşmelerine kalırsak malesef 2015 e kalır bizim iş biz en geç aralıkta yüklü bi alım yaptırmalıyız ki buda bütçe görüşmelerine denk geliyor.. gıdacılar kendileri etkinlik yapmaya başlamışlar su ürünleride aynı şekilde biz ZİRAAT MÜHENDİSLERİDE bir olup toparlanıp etkinlik düzenlemeliyiz ve çok aktif olmalıyız. özellikle akşamları çok aktif olunmalı çünkü gündüz çalışan arkadaşlarımız var onlarla birlikte tekrar soru önergeleri dilekçeler ile gündeme gelip kadromuzu almalıyız diye düşünüyorum..

evet haklısınız.örgütlenmemiz lazım biran önce.e-devletten bimere bir yazı gönderelim diyorum ben o ilgili yere gider zaten.bastıralım.fax-mail-twitter ne varsa.genel seçimlere kadar alım sözü almalıyız.

örnek yazıyı buraya yazabilecek olan varmı?ben yazamam.bilen bir arkadaşımız yazabilirmi?

hayırlı mutlu huzurlu bayramlar buarada.inşaallah seneye ramazan bayramına kadar atanmış oluruz emek veren arkadaşlarım:)

29 Temmuz 2014 01:03

Emrullahsgr

#Adaletiçinmerkeziatama Hadi arkadaşlar tüm mühendisler için.

29 Temmuz 2014 03:01

avrl

GUNCEL

Toplam 108010 mesaj
«5389539053915392539353945395539653975398539954005401