Editörler : supporters.
12345678910111213»

corvettt
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2007 23:25

ana ne aldatması mümkünatı yok olmas öle bişi aşkım,

bi karışıklık olmuştur sahtte corfettir o :)))

03 Ekim 2007 23:26

pekı ne oluyorum:)gocmenız işte hepımız ozman hepımız turk değilz:S

koken orası arkadaslar gecen yuzyılda gocmusler ozmnlar oralar osmanlı devletıne aıtmıs,sımdı değil tabı,gercı sımdı bızde orada yasamıyoruz turkıye cumhurıyetınde yasıyoruz.anayasamıza gore turk tanımına uyuyomuyum sızce?...

super girl
Kapalı
03 Ekim 2007 23:27

corvet yasemin bacımla sefgilimisinis :))

edr.22
Aday Memur
03 Ekim 2007 23:29

slm arkdaşlar bende göçmenim.göçmen torunuyum hatta. Yunanistandan ama Sofludan.

corvettt
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2007 23:30

başkasını bilmem ben bir selanikli olarak aslanlar gibi TÜRKÜM sülalemizde göçmen olmayan ne bir gelin ne bir damat var ..:)) bu ırkçılıktan değil geleneklerden ve hatta kala bree :)))

(......)
Kapalı
03 Ekim 2007 23:30

kızancıklar bulgaristan ve yunanistan göçmenleri konya civarından oralara yerleştirilmişlerdir..öz be öz türküz..

03 Ekim 2007 23:31

skeptıc arkadsım ne yaptıysan ıcerız ben sıze uyarım:)

bu arada yasemın arkadasım bızde sumnudan gocmusuz bak bı akrabalık cıkabılır hı:)

yasemin01
Yasaklı

yok sarı cadı uyuyorsun kıss takılayım dedim sadece,,

yok yaff corvetle takılıyozzz yaff,,, sevgili olsak burda mı yazarızz yaneeeeeeeeeeeeeeeeeee bacımmmmmmmmm

:PP

super girl
Kapalı

kısancıklar dimek kıs çocuuu deme :)))

corvettt
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2007 23:32

yasemin bunu ciddiye alıyor ve kıs arayışıma başlıyorum :))

elime ilk geçen fırsatı kullanmassam 7.inci vitesi görmeyeyim inşallah :)))

super girl
Kapalı
03 Ekim 2007 23:34

gasss ferdim galibaa :))) corvet yürüüü tutamıom zatii

(......)
Kapalı

mari kızancıklar diyelim o zaman..

kızan;çocuk demektir..

başına mari koyarsan kız çocuğu olur..

hemsolarım nerelerde calısıyoruz bırbırımıze yakınmıyız? ben ankarada calısıyorum ...

skeptic
Kapalı
03 Ekim 2007 23:35

sarı cadım bu ülke için kalbi atan bizler hepimiz biriz.. arkadaşlar latife yapmışlarr....

biz alt üst kimliği sorgulamayız.. bu ülke için kalbi atan.. bu ülke için çalışan herkes Türk'tür.. En Büyük TÜRK toprağımız ATATÜRK'ün dediği gibi.. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

hadi gel sana çay koydum... otur şöyle karşılıklı içelim.. sohbet edelim toprağım... demek sen de bulgar göçmenisin baba tarafından :)

super girl
Kapalı
03 Ekim 2007 23:36

manisa

corvettt
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2007 23:37

mari deil ...tam söyle süper,,,, bre mare, yada bre marii okunduğu gibiyasdım :))))

---

benim kanım TÜRK gerekçesini sorgulamadan arkasındayım öz be öz TÜRKÜM ve hep gurur duydum ...bahanesi olmadan aslımı söylerim ...şerefli her millet bunu yapar :)))

yasemin01
Yasaklı
03 Ekim 2007 23:40

corvet benim gibin sarışın yeşil gözlüyü bulabilürsen hadi gitttttttt seni azad ettim amma geri döner de gelirsen pak msn mdende silmiş olurum kalbimden de ona göre heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

:PPP

efet kızanı açıklayan arkadaşım erkeğe ne derler de bakim süper bi alan sorusu sana hade bakimmmmmmmmmm

:PP

super girl
Kapalı
03 Ekim 2007 23:41

delallendi bunnar :)))

03 Ekim 2007 23:41

anlıyorum cnm saka yaptıklarını.esprı olsun dıye dedım bende zaten turk tanımı nasıldır dıye.herneyse zaten dediğin gıbı ataturk te selanık gocmenı değilmıdır?bız hepımız turkuz ve bu ulke ıcın calısyoruz.ıcelım arkadasım zaten memlekettımızden uzaktayız .ıkı hemso gorduk mu akrabamız gıbı sarılıyoruz .pekı sen nerdensın skeptıc?

corvettt
Başbakan Müsteşarı
03 Ekim 2007 23:42

romenler paaaaleee der bisimkileri de paşkası sülesin herşeyi bilen ukala konumunda olmayam dimi :)))

---

yasemin beni hayal kırıklığına uğrattın ben yüzlerce maviş sarışın arasından seni seçtim sense bu itinalı çalışmayı inkar edercesine beni tehdit ediyorsun ,,,aşkımı sorgulamak yada kuzu gibi kabullenmek arasında acaip kaldım :(( sorun gözlerde deil kalplerde aşkım :((

Toplam 14711 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi