Editörler : crops35
12345678910111213»

onur altay
Şube Müdürü
07 Haziran 2010 16:40

güncel

onur altay
Şube Müdürü
09 Haziran 2010 16:03

güncel

hilal0227
Memur
09 Haziran 2010 23:05

taşınır kayıt ve kontrol yetkilisi ambar memuru değil mi.?? ben shçek ye yeni atandım.. lütfen bilgilendirirseniz sevinirim...

onur altay
Şube Müdürü
10 Haziran 2010 09:10

evet arkadaşım eski adıyla ambar memuru şu anki adıyla taşınır kayıt Kontrol yetkilisi işin zor dostum stres, mali rizk ,iş yoğunluğu ve bazende işçi gibi kaldır indir.oh ne güzel değilmi bütün rezillikler bu işte ama bide yetmez gibi diğer memurlarla aynı maaşı almak hatta bazılarındanda daha az almak bide üstüne yetmez kefalet kesintisi adında maaşından kesinti yapılacak.allah sana uzun ömür versin dostum bu işi yapanlar ya erken ölür yada hastalıklarla boğuşur.

aakan22
Aday Memur
07 Temmuz 2010 15:37

Hurdaya ayırma işlemi yapacak arkadaşlar bilgisayarla telsiz için çalışmadığına ait tutanak falan demişsin şuan hatırlamıyorum ama telsiz hurda işlemi çoook farklı aselsanla falan bişeyler yaptık önce büsürü işlemi vardı öğrenmeden telsiz hurda işlemi yapmayın yanlış yaparsınız

aakan22
Aday Memur
07 Temmuz 2010 15:39

sizlere bir sorum var zorla TKKyetkisini veremeyeceklerine dair bir yazı arıyorum bilen varmı?

09 Temmuz 2010 10:38

yazılımları ne olarak kaydetiyorsunuz?bana tüketim olarak kaydedilmesi önerildide...

birde taşınır programı değişti.tüketimler aktarılmadı yeni programa demirbaşlar aktarıldı.tüketim malzemelerini eski birim fiyatları ve miktarları olmasına olmasına rağmen kdv oranları bilinmemekte.bunları yeni programa girerken kdv si %0 olarak işlem türü olarakda "ilk giriş" seçilip girebilirmiyiz.

kırtasiye türünü dıındaki düğer tüketim malzemeleri mesela elktronik parçalar gibi sonradan demirbaşlar gibi takip etmek gerekirmi ne oldu diye?

acil cvp verirseinz sevinirim.

15 Temmuz 2010 15:41

güncel

freda
Şube Müdürü
19 Temmuz 2010 09:32

arkadaşlar bu taşınırcıların işini daha önce işçiler yapardı ve risk aldıkları için onlara kasa tazminatı ödenirdi maaşlarının %10 u kadar. zaten maaşları 2000 civarında işçilerin. hal böyle olunca isim vermek istemiyorum ama bir kurumda taşınırcıların sayısı 2-3 olmalıyken 60-70 i buldu ozaman göze battılar ve kasa tazminatı ödenmesin diye bu işi memurların yapmasını istediler.

ve bu gün bir haber geldi bana benden 25 tl civarında bir kesinti olacakmış zimmetten dolayı o parayı emekli olunca ve faizsiz bi şekilde geri alacam :)saçmalığın böylesini görmedim ben işçiler yapınca 200 tl ekstradan ödenir memur yapınca 25 tl kesilir

arkadaşlar bu durum sanırım görüşülmekte bence bunu BİMER aracılığıyla başbakan a bildirmeliyiz ben az önce yazdım siz de yazın bari ozaman bu işin talibi çıkar da biz yapmayız veya yaptığımıza değer belki

freda
Şube Müdürü
19 Temmuz 2010 09:34

yazmak isteyen olursa:

http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bimer/pApplicationEntry.aspx

20 Temmuz 2010 09:45

yazılımları ne olarak kaydetiyorsunuz?bana tüketim olarak kaydedilmesi önerildide...

birde taşınır programı değişti.tüketimler aktarılmadı yeni programa demirbaşlar aktarıldı.tüketim malzemelerini eski birim fiyatları ve miktarları olmasına olmasına rağmen kdv oranları bilinmemekte.bunları yeni programa girerken kdv si %0 olarak işlem türü olarakda "ilk giriş" seçilip girebilirmiyiz.

kırtasiye türünü dıındaki düğer tüketim malzemeleri mesela elktronik parçalar gibi sonradan demirbaşlar gibi takip etmek gerekirmi ne oldu diye?

acil cvp verirseinz sevinirim.

tolgabaka
Aday Memur
20 Temmuz 2010 17:05

Arkadaşlar başkabarlık bimere bütün taşınırcı arkadaşların yazı yazması işleri biraz hızlandıracaktır.Sesimizi duyuralım herkesin vereceğim adrese dilek ve temennilerde bulunmalarını ayrıca taşınırcılarının akibetinin sorulmasını istiyorum.Mutlaka ses getirecektir.http://www.basbakanlik.gov.tr/Forms/Bimer/pApplicationEntry.aspx

Bu adrese lütfen birşeyler yazın sessiz kalmayalım,ağlamayana meme yok biliyorsunuz.Ayniyat saymanları oturdukları yerden bir sürü ek ücret alıyorlar,halbuki bütün ayniyat işlerini biz taşınırcılar yapıyoruz.Başbakanlık bimere yazmayı sakın ihmal etmeyiniz.

21 Temmuz 2010 10:49

Arkadaşlar size bir sorum olacak .ben tarım il müdürlüğünde taşınır kayıt kontrol yetkilisi olarak çalışıyorum.Ama ünvanım düz memur.valilik oluru ile bu işi ben yapıyorum.şimdi bu işin yanında bana başka işlerde yaptırmak istiyorlar .benden önceki taşınırcı arkadaşa sordum yasal olarak sana bu işten başka bir görev veremezler dedi.ama benin ünvanım yok sadece olurla bu işi yapıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

22 Temmuz 2010 13:48

Güncel

freda
Şube Müdürü
26 Temmuz 2010 08:49

kemal_uysaler

taşınırcı olarak atandıysan ünvanının düz memur olmasına imkan yok

2. si eğer taşınırcı olarak atansaydın valilikten olur almana gerek olmazdı valilikten olur; ünvanı taşınırcı olmayanlar için veya bu işi memurun olmadığı yerlerde işçilerin yapabilmesi için alınır

asikar
Şube Müdürü
30 Temmuz 2010 14:23

başımın belası taşınır şimdi bana bir günde devir etmişlerdi şimdi 2 ay oldu halen devir edemedim...gerçi devirden yana sııntım yok...

nasılsa eğer ilerde kesilen miktar yerine ödenen miktar gelince nasıl olsa peşime düşecekler ver diye yetkiyi...

doyduk
Memur
06 Ağustos 2010 11:59

arkadaşlar kadrom farklıolmasına rağmen universitede benı tasınırkayıt kontrol gorevlısı ve deposorumlusu olarak yazıylagorevlendırdıler

acaba bu konuda bılgılendırecek varmı ayrıca bu keısntıne oluyo anlamış değilim

tasınır kayıt kont.sor. neiş yapar sorumlulukları ne

doyduk
Memur
06 Ağustos 2010 12:15

guncel

doyduk
Memur
06 Ağustos 2010 16:38

gncl

doyduk
Memur