Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ergun
15 Ekim 2007 12:43  

Belediye ve Üniversitelerden Tayin!

Benim sorum,belediyelere ve üniversitelere kadrolu memur olarak girmemiz halinde eş durumundan (asker eşi) tayin olabilirmiyiz?

15 Ekim 2007 14:21

idealist84
Editor

Üniversitelerden muvafakat almak çok zor. Öte yandan engelli memur alımında kişilerin nereli olduğu da dikkate alınır.

Diyelim ki, Antalya Belediyesi memur alacak engelli, Ankara dan geldiyseniz buraya sınav için alınmanız çok zor.

17 Ekim 2007 10:35

Bilgisayarişletmeni

Arkadaşlar belediyede memur iken başka kuruma atanmanız çok zor değil. ben bu konuda iki yakınımı belediyeden başka genel katmalı bütçeli olan kurumlara alınmasında refere oldum. belediyeden bu dönemde diğer kurumlara geçiş kolay. zor değil saygılar..(yakınım olduğu için ve bu duruma ihtiyaç ları olduğu için refere oldum. yoksa torpil yapmak yada yaptırmak ile ilgilenmiyorum.)

17 Ekim 2007 13:58

idealist84
Editor

Değerli arkadaşım,

Geçiş kolay olabilir ama üniversite ve belediyeler alacakları personele muvafakat verme noktasında zorluk çıkartıyorlar bırakın başka kuruma geçişi öğretmen olarak atanmış arkadaşlarımızı dahi üniversiteler bırakmıyor.

O nedenle kolay da değil.

Ben görüştüğüm bir Personel Daire Başkanından bizzar duydum. Alıyoruz bir yıl sonra ben gidicem diyor o nedenle ince eleyip sık dokuyoruz diyorlar.

Saygılar.

Toplam 3 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;