Editörler : crops35

sahan_73
Aday Memur
09 Ekim 2008 22:33

hala utanmadan forumlarda sendika reklamları yapanlar var... utanın yaww. onurlu haysiyetli bir duruş için bütün idari personel arkadaşları istifaya çağırıyorum. bugün itibariyle çalıştığım kurumda 46 idari personelden 27 kişi istifa etmiştir. bunun sendikalardan habersiz yapılması mümkün değildir. onun için hiçbiri çıkıp bir sözlü açıklama bile yapamamaktadırlar. geleceğimizi karartanlara yazıklar olsun...

sendikalardan istifa eylemimize lütfen destek.....

havvaa...
Şube Müdürü
09 Ekim 2008 23:55

ptt önlisans mezunu olanlar dağıtıcı oluyor yani anladığım kadarıyla. eşim 657 ye bağlı ben diyelim ki 399a bağlı çalışıyorum 2 yılımda kurumda dolduktan sonra eşimin tayini çıkarsa eş durumundandamı gidemiyorum?

izmirinkontesi
Aday Memur
11 Ekim 2008 17:46

güncel

denizyeşil
Aday Memur
12 Ekim 2008 14:39

güncel

öğretmen80
Aday Memur
12 Kasım 2008 09:29

geçen bizim arkadaşlardan biri kursa gitti. orada da konuşulmuş ocak 2009 da a.ş. olacak deniyor.hatta 6 aylık geçici bir karar çıkartıldı.bizim ilimizde cumartesi çalışmayan tüm merkezler cumartesi çalışacak.özel sektör bile yarım gün çalışıyor cumartesileri biz bir fiil 17,30 a kadar çalışıyoruz ve karşılığında aylık aldığımız mesai ücreti 40 ytl yi geçmiyor.bu nasıl memurluk ben anlamadım. nerede sosyal devlet?ben her ay 40 ytl devlete vereyim cumartesi kalksın.bankalar bile cumartesi kapalı.zaten hafta içi yeterince gişelerde yıpranıyoruz.yaşasın hizmet sektörü ...

falcon2626
Aday Memur
26 Ocak 2009 19:09

...

ASU ÖSGE :o)
Aday Memur
26 Ocak 2009 21:33

Emin misin gökhan özelleştirmenin daha olmayacağına.ben 4-5 ay içinde olcak diye duydumda o yüsden:o)

Great-falcon
Aday Memur
26 Ocak 2009 22:37

Asu,ne özelleşmesi 3-5 ayda naptın sen :)

nitro_mt_rover
Aday Memur
30 Ocak 2009 16:54

abartmışınızz hee.. geçmi kaldınız ne kurum özelleşmiş zaten bakamısınız yorumlara daa :)))

falcon2626
Aday Memur
30 Ocak 2009 19:59

...

kimyagerist
Kapalı
07 Temmuz 2009 12:07

iyice özelleşecekmiş zaten...hala neyi tartısıyosunuz anlamadım!

TaHTeReValli
Daire Başkanı
02 Mayıs 2010 23:33

öncelikle şunu söyliyeyim a.ş nin ne olduğunu biri açıklasın ...ve özelleşme bu sene olurmu

daloe
Şef
10 Mayıs 2010 23:07

son gelişmelr neler

daloe
Şef
17 Mayıs 2010 00:20

GNCL

KİBİRSEN
Yasaklı
17 Mayıs 2010 20:04

umarım özelleşmez bu kurum ben çok seviyorum millete hizmet etmeyi en azından diğerleri gibi masa başında boş oturup para kazanmıyorum ter dökerek helal paramı kazanıyorum herkesin vicdanı kendine diyecek lafım yok size....

61_laz_61
Daire Başkanı
17 Mayıs 2010 22:47

senin gibi doktora yaban biri bu kurumda harcanıyo hayrett..:)))demek hacettepe uluslar arası ilişkiler,dicle ünv. fransız dili ve edbiyatı okudun heee..doktora öğrencisi..yesinler seni..hoşştt hoştttt..başka kapıya

daloe
Şef
20 Mayıs 2010 00:14

gncl

KİBİRSEN
Yasaklı
21 Mayıs 2010 16:17

Ay sana cevap yazmaktan usandım sen hala benle uğraşıyorsun lazo senin derdin ne kuzum söler misin ne istiyorsu benden.Uğraşma benle artık pişman ederim seni.Hoşt çüş oha senin gibi biri bu laflardan anlar.Kelimlerle beni yenmeye çalış laf atarak değil seviyesiz cehalet

vogue
Memur
21 Mayıs 2010 19:02

KIBIRE seni tebrik etmek lazım(!)... PROFILINDE belırttıgıne gore yasın henuz 25 ama bu gencecık yasına 2 unıversıte ve 1 doktora sıgdırmıssın(!). Allah basarını daım etsın...:)) PTT'de senın gıbı super zeka beyınlere coook ıhtıyac var. super zeka oldugun hem işini yapıp hem de mesaı saatlerınde mıllete netten cevap yetıstırmenden bellı zaten. ha unutmadan, bir de verdigin cevaplardaki üslubundan ve hakaretlerinden de hemen anlaşılıyor iki üniversiteli ve doktoralı oldugun. kendini çok iyi yetiştirmişsin maşallah. sana tavsiyem: forumda kurumumuzla ilgili fikir yürüten, tartısan ve GERÇEKTEN üniversite mezunu onlarca birey var ve emin ol burası senin yerin değil. seninle polemiğe girmeyeceğim bu sana yazdıgım ilk ve son mesaj olacak. çünkü anladığım kadarıyla insanların öfkelerinden ve mutsuzluklarından beslenen birisin. bu arada yapmanı beklediğim hakaretlerine cevap hakkımı adli merciiler yoluyla kullanacağımı da eminim ki anlarsın.

KİBİRSEN
Yasaklı
24 Mayıs 2010 21:02

vogue allah aşkına ben senin gibi birini inandırmak zorunda mıyım ne kadar enteresansın milletin derdinden sanane sen kendi işine bak. Ve ikide bir özelleşsin demeyin çünkü ben bu kurumu çok seviyorum ve işimi severek yapıyorum hain olmamak gerekir.Boş konuştum biliyorum derler ya hani Herkesin vicdanı kendine..

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi