Editörler : Lanet

serpili
Başbakan Müsteşarı
03 Nisan 2008 23:55

zaten bir kısmını da görüntüleri görünce hatırladım

ama yaşlanmışım yaaa kabullenmek istemesem de:))))))

busem_7
Kapalı
03 Nisan 2008 23:59

serpilii kaç yaşındasın be yawww

çatlattın hani yaş yaş diye diye:)

serpili
Başbakan Müsteşarı
04 Nisan 2008 00:01

ağustosa kadar 30:)))))))

busem_7
Kapalı
04 Nisan 2008 00:05

bende zandım ki ağustosa kadar 40 :)))

ida1767
Şube Müdürü
04 Nisan 2008 02:04

Kavanozdaki Adam

dobutamin
Genel Müdür
04 Nisan 2008 03:43

ya evet ya kavonozdaki adam fikter hakan oynuyordu sanırım birde iz peşinde vardı osman yağmurderelinin mehmet aslantuğ ile oynadığı diziydi

ya birde sanırım yine fikret hakanın olabilir yada yanılıyorda olabilirim böyle hakim rolündeydi reis bey diye hitap ediyorlardı trt de çıkıyordu bir tane adamı cinayet işlediği için idam ettirmiş sonrada gerçek suçlu bulunmuştu oda vicdan azabı çekiyordu

ya gerçekten hatırlayamdım ismini gece gece aklıma takıldı saatlerdir düşünüyorum nerdeyse

dobutamin
Genel Müdür
04 Nisan 2008 03:48

YA GERÇEKTEN BU FORUMLAR bazen çok faydalı olabiliyor bahsettiğim film haluk kurtoğluna ait miş adıda aslında başından beri aklımda olna "reis bey" miş neyse saol memurlar.net forumu ya gerçekten

serpili
Başbakan Müsteşarı
04 Nisan 2008 08:45

bir de mehmet aslantuğun bulgaristan Türklerininin orda çektiği eziyetleri ve Türkiyeye göçünü anlatan bir dizi vardı

hatta akabinde naim süleymanoğlu kaçarak Türkiyeye gelmişti hayal meyal hatırlıyorum böyle bir dizi hatırlayan var mı

sanırım mehmet aslantuğu tanıdığımız ilk diziydi

furtuna
Genel Müdür
04 Nisan 2008 10:41

Mehmet Aslantuğ demişken Sıcak Saatler'i anmadan olmaz..

Sonra, Süper Baba var unutulmayan..

Başka?

Elbette çok var, ama ilk anda aklıma gelenler bunlar..

busem_7
Kapalı
04 Nisan 2008 13:48

mehmet aslantuğ hayranıyım ama öle bir diziyi hiç hatırlamıyorum

osman yağmurdereli ile bir dizisi vardı polis rolünde onunla tanındı diye bilirdim bende

bide yalancı diye bir filmi vardı sinema şeklinde o filmin müziğine bide anlatıcısının sesini çok severdim

serpili
Başbakan Müsteşarı
04 Nisan 2008 16:18

ben bunu google dan arar bulurum

belenemiydi öyle bir ismi vardı sanki bir toplama kampında geçen olaylardı dizide anlatılan öyle hatırlıyorum

ben mehmet aslantuğu ilk bu dizide tanımıştım çocuktum ve hayrandım kendisine:)))

dobutamin
Genel Müdür
04 Nisan 2008 20:48

-serpili-

sanırım sizin bahsettiğiniz film belene kampıydı yada ona benzer bir isimdi orada "aysel" diye bir kızın ve ailesinin çektiği eziyetlerden bahsediliyordu daha sonra aysel türkiyeye iade edilince dizi 3 bölüden sonra kaldırıldı bende hatırlıyorum o diziyi

serpili
Başbakan Müsteşarı
04 Nisan 2008 21:03

evet tam da o diziydi

sağol mehmet aslantuğun dizisiydi bundan eminim

bu dizden sonra naim süleymanoğlu gündeme gelmişti yanlış hatırlamıyorsam çocukluk işte insan herşeyi hatırlayamıyor

yalnız dizide mehmet aslantuğun farelerle bir sahnesi vardı yanılmıyorsam unutamamışım

furtuna
Genel Müdür
09 Nisan 2008 10:32

Sıcak Saatleri mi hatırlamıyorsunuz?

Aaaa. ATV de yayınlandı, sanıyorum üç sezon. hatta bir ara bitirdiler, Mehmet Aslantuğ Merdoğlu diye bir diziye başladı bu arada, onu 13 bölüm yayınladılar, sonra tekrar Sıcak Saatler i çekmeye başladı.

Sedat Yalçın adında bir acar gazeteciyi canlandırıyordu Aslantuğ. Hatta eşi Arzum Onan ile birlikte oynuyorlardı, Onan da Buket Hazal rolündeydi. Kenan Işık ve İclal Aydın da bu dizideydi.

busem_7
Kapalı
09 Nisan 2008 10:44

yok be furtuna o diziyi hepimiz çok iyi hatırlıyoruz biz mehmet aslantuğun başka bir dizisinden bahsediyoruz

sanırım o da arkadaşın dediğine göre 3 bölüm oynamış o yüzden pek bilinmiyor

furtuna
Genel Müdür
09 Nisan 2008 11:49

pardon..

busem_7
Kapalı
09 Nisan 2008 11:51

eeee furtuna senin sevdiğin o zamanların dizilerinden neler var...

furtuna
Genel Müdür
09 Nisan 2008 12:02

80'leri bilmiyorum zaten, 83 doğumlu olduğum için..

90'lar var az buçuk aklımda.. Ama o zamanın dizileri de şimdiki gibi değildi; teknik imkansızlıklar vs. Şimdi dizi piyasası neredeyse sinema piyasamızdan çok daha üst seviyeye geldi.

90'lardan aklımda kalanlar;

sıcak saatler..

deli yürek..

süper baba..

hatırlayan var mıdır bilmem; star da beş altı bölüm yayınlandı: Sır Dosyası diye bir dizi vardı. X-Files'ın yerli versiyonu olarak hazırlanmıştı. Çok da kaliteliydi.

başka..

şimdi aklıma gelmiyor, gelince yazarım..

busem_7
Kapalı
09 Nisan 2008 12:06

sıcak saatleri hiç kaçırmadan izlerdim..

süper babayı da çok severdim ama ilk bölümleri

deli yürek izlemezdim ne yalan söliyeyim:)

sır dosyasını hatırlayamadım kim oynuyordu:?

furtuna
Genel Müdür
09 Nisan 2008 15:26

kaç para kaç adlı filmde de başrol oynayan Taner Birsel başroldeydi. Mehmet Günsür vardı. ve her bölümde farklı konuk oyuncular olurdu.

x-files in yerli versiyonu olarak tasarlanmıştı. çekim teknikleri ile o günün dizilerinin epey üzerinde bir kaliteye sahipti.

dünya-dışı varlıklar, doğaüstü olaylar ve polisiye iç içeydi. her bölümde farklı bir hikaye anlatıyordu ama hepsinin de bir şekilde temeldeki ana hikaye ile bağlantısı vardı..

kısaca, zamanının ilerisinde bir diziydi.. toplum buna hazır değildi.. gibi klişe şeyler söylenebilir. nitekim fazla sürmedi beş altı bölüm sonra yayından kaldırıldı..

Toplam 91 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi