Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
21 Kasım 2007 16:52  

direksiyon sınavından kalanlar!!!

ctesi sınava girdim ve 50 puanla kaldım.şoktayım diyebilirim çünkü 50 puanı dolduracak hatam yoktu.en başta tüm sinyallerim doğruydu ve stop ettirmedim hiç.bir yerde rampada kırmızı ışıkta durdum ve arabayı geri çok kaçırdım kalkış yapamadım.ışık tekrar kırmızı yandı.bekledim 2. denemede yine geriye gitsede kaldırdım arabayı.rampalarda böyle birşeyin başıma geleceğini tahmin ediyordum ama 50 puanım nasıl gitti anlamadım.kurs bile doğru düzgün açıklama yapamadı.haftaya tekrar sınava gireceğim.aynı şeyin başıma gelme olasılığı fazla ne yazıkki.bu rampa yüzünden yine kalırsam gıcık olurum.inşallah yeşil yanar da kurtulurum ya:):)

benim gibi sınavdan kalan oldu mu hiç? puanlama usulüne dikkat edildiğini düşünüyor musunuz???

21 Kasım 2007 17:01

hamlet8

kırmızı ışık korkusuyla girerseniz heyecanlanırsınız. nerdesiniz bu arada?

21 Kasım 2007 17:05

cim_ay

bursada.bendeki ışık korkusu değil.rampada kaldıramama korkusu:)

21 Kasım 2007 17:09

hamlet8

ben de siz gibiydim başlangıçta. debraiyaj kavrama noktasına gelene kadar frene basın. zatenkavrama noktasına gelince araba geri kaçmıyor.

21 Kasım 2007 17:16

cim_ay

sarı yandığında ayağımı debriyajdan biraz kaldırıyorum zaten.frenden gaza geçene kadarki sürede bir türlü toparlıyamıyorum.bunun dışında arabayla alakalı hiç birr sorunum yok yaaa.stop ettirmiyorum hiç.gayet seriyim ama bu rampalar yakıyor beni.şimdi ben sınava getz le giriyorum.haftasonu kuzenimin europasıyla çalışacağız rampalara.lpg li araba.acaba sıkıntı yaşatır mı bana araba değiştirmem?

21 Kasım 2007 17:20

hamlet8

kavrama noktaalrı farklıdır ama rampada çalışmak faydalı olur. inş. bu defa geçersiniz.

21 Kasım 2007 17:24

hamlet8

niye öyle diyorsunuz. yenie hliyet alan herkes trafiğe öyle cıkıyor ama zamanla alışılıyor:))

21 Kasım 2007 17:25

cim_ay

çok biliyorsun sen polat.dalga geçmenin yeri burası değil.ehliyeti alır almaz zaten trafiğe çıkacak değilim.daha çok çalışmam lazım!!!

eğer adam gibi yanıt vermeyeceksen bu sayfaya birşey yazmana gerek yok!!!!!

cevabın için sağol hamlet

21 Kasım 2007 17:37

hamlet8

sen de sagol. sınavda başarılar tekrar.

21 Kasım 2007 17:43

hamlet8

merak etme ederiz.

Toplam 9 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..