Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : idealist84Komik.Retikulum
29 Kasım 2007 20:44  

Editör
Halkbank Engelliye Faizsiz Kredi Veriyor!

HALKBANK 'TAN ENGELLİLERE KREDİ (Genç ve Kadın Girişimci Kredisi)

Krediden yararlanacaklar:

İlk kez mal ve hizmet üretimi, serbest meslek yada ticari faaliyete yönelik işyeri açmak isteyen, elinde yapacağı işle ilgili geçerli bir belgeye veya işle ilgili bilgi ve deneyime sahip olan 35 yaşını aşmamış erkek ve kadın girişimciler yararlanabilir.

Genç Girişimci Kredisi kapsamında; Askerden Terhis, Özürlü Girişimci, Şehit Ailesi Dul ve Yetimleri ve Malül-Gazi Kreleri de kullandırılmaktadır.

Kredinin Kullandırılışı:

İşi ile ilgili ihtiyaç duyacağı makina, tesis demirbaş,vb. alımında ve işletme giderlerinin finansmanında, ham ve yardımcı madde alımında herhangi bir fatura zorunluğu olmaksızın işletme kredisi şeklinde kullandırılmaktadır.

Teminat:

Şahıs kefaleti, ipotek , ticari işletme rehni, mevduat rehni, hazine bonosu rehni, vb. teminatlar. Teminat oluşturulamaması durumunda Kredi Garanti Fonu' nun kefaleti kabul edilebilmektedir.

Limit: 5 bin YTL (Ortaklık halinde her ortağa 5 Bin YTL olmak üzere toplam 25 Bin YTL)

kaynak: www.halkbank.com.tr

NOT: Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bireyselcozum@halkbank.com.tr adresine mail yazarak veya 444 44 00 Halkbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

02 Aralık 2007 10:26

neoplis
Yasaklı

ben dediginiz halk bankası adresşne girdim ama bizleri ilgilewndiren sayfayıo bulamadım . tam olarak sayfanın adresini kopyalarsanız sevinirim TEŞEKÜR EDERİM.

02 Aralık 2007 16:51

idealist84
Editor

Halkbank müşteri hizmetlerini ararsanız ilgileneceklerdir. Ancak benim önerim en az 3-5 engelli bir araya gelin ve öyle iş yeri açın. Az sermaye ile açılabilecek işyerleri arawsında kozmetik sektörü öncüdür. Ve dükkan kirası ile uğraşmayın belediyelerden dükkan isteyin.

08 Aralık 2007 15:54

neoplis
Yasaklı

arkadaşlar bu kredi imkanından nasıl yararlanabiliriz 0 faizle oldugu kesin dogrumu

08 Aralık 2007 16:20

idealist84
Editor

Arkadaşım %40 üzeri engelli isen ve sağlık kurulu raporun var ise Halk Bankasına gidiyorsun. Ve oradaki danışmanlarla görüşüp engellilere sağlanan faizsiz kredi istediğini ve kuracağın işi anlatıyorsun. Zaten azami limit 5.000 YTL. (5 MİLYAR TL.) Ancak 5 engelli bir araya gelerek de iş kurabilrsiniz 25.000YTL olur o zaman limitiniz ve daha iyi bir iş lırabilirsiniz. Bu sermaye ile galoş imalat atölyesi kurulabilir rahatlıkla ve satışı da yapılabilir. İkincisi kozmetik sektöründe iş kurabilirsiniz. Açık parfüm v.s. dükkanı. Daha başka benim aklıma gelmiyor.

Galoş imalatını düşünürsen beni arayabilirsin daha ayrıntılı bilgi veririm.

05055547325

09 Aralık 2007 11:00

neoplis
Yasaklı

idalist arkadaşım vermiş oldugun bilgiler için teşekür ederim ama ben bu krediyi faizsiz oldugu için bir arkadaşıma çakecem ödemesini o yapacak benim olayı bu kadar irdeleyip sormamdaki sebeb sonra faiz olayı ortaya çıkıpta başımı belaya sokmamyayım

09 Aralık 2007 12:32

idealist84
Editor

Arkadaşım, bak işte onu yapamazsın bu krediler engellilerin iş ve istihdamı için ayrılmış olan krediler ve ancak bu nedenerle kullanılabilir.

Yani ben iş kuruyorum diyerek yalan beyan vererek kredi alamazsın, orada senin kuracağın işi takip edecekler yok öyle ben başkasına para çekeyim iş kurmayacağım falan.

10 Aralık 2007 11:51

neoplis
Yasaklı

evet bugün bu konuyu tam olarak arştırdım o faiz diye bir şey yok 1.80 dedi faiz oranı

10 Aralık 2007 15:57

idealist84
Editor

Engellilere sağlanan Halkbank kredisi faizi 0.

Toplam 8 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;