Editörler : F16 Gökçen
«83848586878889909192939495

KYTSZ
Aday Memur
12 Ocak 2013 22:05

teşekkürler...ben yaklaşık 3 aydır süreç içerisindeydim,şöyle ki bana sürekli bulunduğunuz ilde şu anda açık yok ancak süreciniz olumlu deniliyordu. 3 ay sonunda gişede açık olunca geri dönüş aldım.hsbc akademideki mülakat ve kişilik envanteri neticesinde teklif oldu 16 ocakta başlayacam inş.

kadri8, 11 yıl önce

hayırlısı olsun dostum size ne kadar zmaan sonra geri, dönüldü iş başı için ?

kadri8
Memur
12 Ocak 2013 22:32

kişilik envanterinden hemen sonra mı geldi yani iş teklifi yoksa ondan sonraki süreç 3 ay sürdü?

KYTSZ, 11 yıl önce

teşekkürler...ben yaklaşık 3 aydır süreç içerisindeydim,şöyle ki bana sürekli bulunduğunuz ilde şu anda açık yok ancak süreciniz olumlu deniliyordu. 3 ay sonunda gişede açık olunca geri dönüş aldım.hsbc akademideki mülakat ve kişilik envanteri neticesinde teklif oldu 16 ocakta başlayacam inş.

KYTSZ
Aday Memur
13 Ocak 2013 21:05

evet,kişilk env. den hemen sonra iş teklif edildi.ondan önceki 3 aylık süreçte ankara da bireysel paz. yön. yard. sınavına girmiştim.grup mülakatı ve birebir mülakatta olumlu olunca bekleyişim başladı.bulunduğum ilde gişe de açık olunca da hsbc akademiye davet edildim ve alındım..

kadri8, 11 yıl önce

kişilik envanterinden hemen sonra mı geldi yani iş teklifi yoksa ondan sonraki süreç 3 ay sürdü?

secccil
Aday Memur
15 Ocak 2013 01:26

eskişehir gişe için sube müdürüyle görüşüp yanıt alan oldu mu ?

Oreades
Şef
19 Ocak 2013 16:43

secccil aranan soran yok galiba.ben de eskişehir şube müdürü ile görüştüm.bir hafta içinde belli olur sonuçlar dedi.olumlu olumsuz dönüş yapılır dedi.ama iki hafta geçti ne arayan var ne soran.

matikpss
Kapalı
19 Ocak 2013 18:29

ne zamandı bu sınav

ignominy
Aday Memur
20 Ocak 2013 13:35

ben eskişehir gişe için yarın görüşmeye gidicem mülakat dediler sadece ama bilgi verebilcek olan war

Oreades
Şef
21 Ocak 2013 12:23

ben görüşmeye gideli 2 hafta oldu. dün görseydim mesajını yardımcı olurum.belki mülakata girmişsindir ama ben yine de birşeyler paylaşayım.Ben taşbaşı şube müdürü ile görüşmüştüm.Şube müdürü kibar ama bir o kadar da açık ve sert bir üsluba sahip birisiydi.Yanında hamamyolu şube müdürü de vardı bu arada.Sinirli olup olmadığımı ölçmeye çalıştılar.Biri iyi polis biri de kötü polis oldu:) onları gişede duracağına ikna etmen gerekiyor.Tek istedikleri buydu.Bana gişeden kolay kolay yükselemeyeceğimi söylediler ve buna razı mısın tarzı şeyler sordular.Ve emin olmak için üstelediler.Ben hala bir yanıt almadım.Sana başarılar :)

ignominy, 11 yıl önce

ben eskişehir gişe için yarın görüşmeye gidicem mülakat dediler sadece ama bilgi verebilcek olan war

kayra48
Aday Memur
21 Ocak 2013 12:54

arkadaşlar eskişehir için sınav oldumu?

matikpss
Kapalı
21 Ocak 2013 14:39

evet bide ne zaman sınav oldu onuda yazsanız

Oreades
Şef
21 Ocak 2013 16:29

Arkadaşlar genel bir sınav olmadı.Hsbc ye uzun zaman önce genel ilanından başvurmuştum.Daha sonra adecco aracılığı ile arandım.Toplam 7 kişiydik.Sınav olduk.Hemen arkasından ön mülakat gibi bir görüşmeye alındık.1 hafta sonra şube müdürü ile birebir görüşme için çağrıldım ben.Ve bu sürecin ilk başlangıç tarihi tam olarak 3 haftadır.

matikpss
Kapalı
21 Ocak 2013 22:42

bende başvurmuştum genel ilana :( beni çağırmadılar ama neden :((

secccil
Aday Memur
22 Ocak 2013 14:26

arkadaşlar Eşkiehir gişe yetkilisi için gecen hafta ik ile görüşme yaptım iş teklifi için aranacağım söyledin ama dönüş olmadı henüz gerci 3 gün oldu görüşmeyi yapalı ama sizde iş teklifi alan oldu mu ?

aysedef
Aday Memur
22 Ocak 2013 16:23

secccil bende aynı durumdayım antalya için 17 ocakta ik ile görüştüm istanbulda fakat hala ses yok

secccil
Aday Memur
22 Ocak 2013 18:49

aysedef aslında çokta zaman geçmedi ama biz sabırsızlanıyoruz sanırım olumsuz cevap mail olarak gelmediğine göre demekki olumlu beklemeye devam :) referansların arandı mı ?

aysedef, 11 yıl önce

secccil bende aynı durumdayım antalya için 17 ocakta ik ile görüştüm istanbulda fakat hala ses yok

aysedef
Aday Memur
23 Ocak 2013 17:56

secccil umarım dediğin gibi olur . birkişi aranmış onda da olumsuz bişi yok . olumsuz olursa mailmi gelcekmiş

secccil
Aday Memur
23 Ocak 2013 20:44

benim bugun referanslarım aradandı kişilik testini de cözüp yolladım 1 hafta içinde iş teklifinde bulunacaklarını söylediler aysedef bence ik yı ara durumunu sor bakalım ne cevap verecekler

aysedef, 11 yıl önce

secccil umarım dediğin gibi olur . birkişi aranmış onda da olumsuz bişi yok . olumsuz olursa mailmi gelcekmiş

aysedef
Aday Memur
24 Ocak 2013 17:56

secccil bugün bende arandım. kişilik testi gönderdiler. sonraki aşama hakkında fikrin var mı

lescot09
Memur
24 Ocak 2013 18:00

arkadaslar referanslarınızı bankayla alakalı kisilerden mi seciyosunuz

secccil
Aday Memur
25 Ocak 2013 00:13

evet canım iş teklifi edecekler sonraki asamada seni simdeden tebrik ediyorum bende bugun arandım haftaya başlıyorum Eskişehirde 1 kişilik kadro bana nasip oldu Allah herkesin yardımcısı olsun bu süreçte gercekten sabır gerektiriyor maas konusuda cok tatmin edici hsbc en yüksek veren banka

aysedef, 11 yıl önce

secccil bugün bende arandım. kişilik testi gönderdiler. sonraki aşama hakkında fikrin var mı

Toplam 1898 mesaj
«83848586878889909192939495

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi