Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27Mehmet Balci
25 Aralık 2007 20:06  

Kapalı
arkadaşlar cok miktarda polis alınacakmıs bir yerlere mail atalımda...

arkadaşlar cok miktarda polis alınacakmıs bir yerlere mail atalımda... onlısansta alısınlar yoksa boyle giderse yine acıkta kalacagız bu fırsatı kacırmayalımm derimmm ne yapmamız gerektiğini bilen tecrubeli arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirizzzzz

25 Aralık 2007 20:11

ofline

atalım:)

25 Aralık 2007 20:37

djmusti71
Kapalı

ben bu konuyu defalarca actım oncelerı bıseyler yapalım kı yarın bıgun polis alımı olacak seklınde bı duyuru oldugunda bızım canımızda yanmasın dıye fakat kımse bu konuyu cıddıye almıyor suan yururlukte olan polıs alımlarında yanlızca lısans ve lıse mezunları alınmakta bu konuda benımde tecrubem yok ne yapabılecegımızı bılmıyorum fakat ıstenır ve bırlık olunursa bıseyler yapılabılır dıye dusunuyorum içimizden somut bir adım atacak arkadas olursa ben arkasından gelırım bu konuyu sonuc alana kadar gundemden dusurmememız gerektıgıne ınanıyorum

25 Aralık 2007 20:39

kupavalesi1979

önlisans mezunu polis olamıyor..uğraşmayın boşuna.

25 Aralık 2007 20:42

platformltd

djmusti71 kardeş ne yapılması gerekiyorsa yazarsan iyi olur, bu konuda ben senin arkadan gelirim, nereye ne yazmamız gerekiyorsa veya şu an ne yapmamız gerekiyorsa düşüncelerini yaz ona göre hareket edelim.

25 Aralık 2007 21:40

gulbahcem

ya arkadaşlar umudu kesin önlisanslı polis almazlar zatem pmyo dan mezun olanlar ihtiyacı karşılar oda olmadı yeni pmyo(polis meslek yüksek okulu) açarlar... adam açıklama yapmış amaç 4 yıllık işsizlere istihdam sağlamakk

25 Aralık 2007 22:16

alico36

on lısanstan polıs alımı yok bosa maıl atmayın zaten polıs meslek yuksek okulundan yetısenler on lısansı bıtırmıs oluyo neden bole bıseye ıhtıyac duysunlarkı...ya 4 yıllık bıtıreceksınız yada polıs meslek yuksek okulu sınavına gıreceksınız...bence sartları sıze uydurmaya calısıp bosa zaman harcamaktansa sız sartlara uymaya calısın ozaman ıstedıgınızı elde edersınız

25 Aralık 2007 22:21

torpilsizimm
Yasaklı

dilekçe yollayın maille olmaz iç işlerine dilekce yazın...

Toplam 7 mesaj