Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27bilgecee10
19 Ocak 2008 09:32  

Belediye Özel Kalem Müdürlüğü

Arkadaşlar ben üniversite mezunuyum şimdi bir kurumda sözleşmeli olarak çalışıyorum.30 yaşı geçtiğim için artık sınavlara hazırlanmıyorum belediye başkanı beni özel kalem müdürü olarak almak için içişleri bakanımıza onaylattı yazıyı.

Buraya geçince 657 ye tabi olunurmu .Bu kadronun özlük hakları konusunda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler

19 Ocak 2008 17:41

bahcivanm

bilgisi olan yok mu arkaaşalar?

19 Ocak 2008 18:17

bahcivanm

anlaşılan

yokmuş

kimsenin bilgisi?

.

19 Ocak 2008 21:18

bahcivanm

Arkadaşlar ben üniversite mezunuyum şimdi bir kurumda sözleşmeli olarak çalışıyorum.30 yaşı geçtiğim için artık sınavlara hazırlanmıyorum belediye başkanı beni özel kalem müdürü olarak almak için içişleri bakanımıza onaylattı yazıyı.

Buraya geçince 657 ye tabi olunurmu .Bu kadronun özlük hakları konusunda bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler

19 Ocak 2008 22:55

fbrk

olamazsın. vekaleten özel kalem müdürlüğü görevini yürütürsün. 657 olursan kardolu özel kalem müdürü olmanı gerektirir ki bld gibi siyasi bir teşkilatta bu işlere kadro veremezler

29 Ocak 2008 18:39

bahcivanm

vekaleten yürütülemez.çünkü özel kalem müdürlüklwei istisdnai kadrolardır buralara atananlar 6 ay sonra 657 ye tabi oluyorlar diye biliyorum.

10 Şubat 2008 02:41

Mulkiye90
Kapalı

ne diyorsun kardesim.. torpilin alasi varmis sende...ozel kalem mudurlugu istisnai kadro direk memur oluyorsun..sanirim kisa surede de asaltin tastik olur..ben kardesimi sozlesmili yer degistirttemedim...

10 Şubat 2008 02:49

Mulkiye90
Kapalı

bu arada hangi belediye oldugunu da bulmak zor olmasa gerek...muhtemelen kastamonu nun bir ilcesi...yazi yazilan forumlar incelenirse bulunur..daha dikkatli ol..yazi yazdigin forumlar da siyasi tercihin hkkinda fikir veriyor..neyse fazla takma biraz egleneyim dedim..hayirli olsun

10 Şubat 2008 12:42

betül37
Kapalı

bende istisnai memurlık diye biliyorum kıdem ve derecesi başkan yada belediye melisinin kararıyla oluyor hatırladığım kadarıyla.

Ama ordan başkan yardımcılığı kadrosu verilir mi bilemem?

11 Şubat 2008 00:21

kutluhanca
Kapalı

alaşılan kimsenin bilgisi yok bu konuda?

d

11 Şubat 2008 15:51

marjinal fayda

nası gırdın ya........neyse hayırlı olsun...bır kışıdaaa işsizlıkten kurtuldu.öyle yada böyle...

Toplam 10 mesaj