Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler : a_durmazasayginhopali
06 Şubat 2008 18:10  


herkes buraya lütfen hüseyin çelik'e mesaj atalım.işte email adresi

lütfen herkes atsın.uygun bir dille tepkimizi masaj olarak yollayalım.ben şimdi attım sıra sizlerde

işte adres ( celik.huseyin@tbmm.gov.tr )

06 Şubat 2008 18:12

fen6484

belki atama sayılarının artmasına neden olabiliriz.

06 Şubat 2008 18:19

fen6484

gnc

06 Şubat 2008 18:24

ANTUCOM

DESTEK

06 Şubat 2008 18:27

fen6484

gnc

06 Şubat 2008 18:31

ilk.mat05

4 YIL OKUYUP O KADAR EMEK VERDİKTEN SONRA KARŞILIĞI BU OLAMAZ!!! DAHA GÖREVE BAŞLAMADAN BU ATAMA HABERLERİ HEPİMİZİ MAHVETTİ!!! BİZ SADECE HAKKIMIZ OLANI İSTİYORUZ!!!

Gönderdik bakalım arkadaşlar tepkisiz kalmayalım

06 Şubat 2008 18:32

turkceci25

durmak yok ücretliye devam

06 Şubat 2008 18:35

resmm

Ben mail gönderdim arkadaşlar desteğe devam

06 Şubat 2008 18:40

ercan_bilgi

arkadaşlar anasayfaya taşınalım burdanda sesimizi duyuralım başlık açın anasayfaya taşınalım diye dysun sesimzii memrlarnet yöneticileri

06 Şubat 2008 18:54

türkçeci_beyza

bEN DE YOLLADIM ARKADAŞLAR DESTEK

06 Şubat 2008 18:55

turkceci25

arkadaşlar martta olacak atama verilen tepki ile nasıl şubatta yapılacak ise aynı şekil de verilen tepki ile kadrolar da artacaktır

bu bir nabız yoklama eğer tepki göstermezsek alım 7000 olacaktır

06 Şubat 2008 18:56

mavilim_

Ben de yolladım. Umarım işe yarayacaktır....

06 Şubat 2008 19:05

Maya'

bende karaladım bişeler sadaka değil hakkımızı istiyoruz felan dedim...bilmiyorum ya,bu mailler okunuyomudur?

06 Şubat 2008 19:06

turkceci25

bazı gazetecilerin mail adresleri

ama önce çoğunluk sağlamalıyız

bir iki tane mesaj atmakla bizi muhataba almazlar arkadaşlar

yeni bir msn alıp ekleyin bu sayfaya hadee

Abbas Güçlü - aguclu@milliyet.com.tr

Cengiz Çandar - ccandar@sabah.com.tr

Deniz Arman - deniza@aksam.com.tr

EMİN Çölaşan- ecolasan@hurriyet.com.tr

Erol Günay -egunay@b.gov.tr

savasabi@sabah.com.tr

BUNLARDA SABAH GAZETESI YAZARLARI VE MAILLERI

EMRE AKÖZ- emreakoz@sabah.com.tr

FATİH ALTAYLI-altayli@sabah.com.tr

Prof. Dr. Aydın- aayaydin@sabah.com.tr

Ergun Babahan -ebabahan@sabah.com.tr

Okur Temsilcisi- okur@sabah.com.tr

Yavuz Donat-ydonat@sabah.com.tr

Sait Gürsoy-saitgursoy@final.com.tr

Ali Kırca -akirca@atv.com.tr

Okan Müderrisoğlu-okanm@sabah.com.tr

Meliha Okur -mokur@sabah.com.tr

Soli Özel -cozepo@yahoo.com

İlker Sarıer- isarier@sabah.com.tr

Ali Saydam -alis@sabah.com.tr

Umur Talu -utalu@sabah.com.tr

Hıncal Uluç-uluch@sabah.com.tr

Mehmet Altan- maltan@sabah.com.tr

Savaş Ay-savasabi@sabah.com.tr

Aslı Aydıntaşbaş -aaydintasbas@sabah.com.tr

Mehmet Barlas -mbarlas@sabah.com.tr

Şükrü Binay-sbinay@sabah.com.tr

Metehan Demir- mdemir@sabah.com.tr

Gazi Erçel -gaziercel@sabah.com.tr

Ömer Lütfi Mete- ometo@superonline.com

Şelale Kadak-skadak@sabah.com.tr

Reha Muhtar -rmuhtar@sabah.com.tr

Yılmaz Özdil -yozdil@atv.com.tr

Mahmut Övür-mahmutovur@sabah.com.tr

Erdal Şafak -esafak@sabah.com.tr

Muharrem Sarıkaya-msarikaya@sabah.com.tr

Güntay Şimşek -gsimsek@sabah.com.tr

Ülkü Tamer -ulkutamer@sabah.com.tr

Abdurrahman Yıldırım-ayildirim@sabah.com.tr

VE HÜRRIYET GAZETESİ YAZARLARI

Oktay EKŞİ oeksi@hurriyet.com.tr

Doğan HIZLAN dhizlan@hurriyet.com.tr

Emin ÇÖLAŞAN ecolasan@hurriyet.com.tr

Bekir COŞKUN bcoskun@hurriyet.com.tr

Ayşe ARMAN aarman@hurriyet.com.tr

Ahmet HAKAN ahmethakan@hurriyet.com.tr

Pakize SUDA psuda@hurriyet.com.tr

Yalçın BAYER ybayer@hurriyet.com.tr

Ercan KUMCU ekumcu@hurriyet.com.tr

Şükrü KÜÇÜKŞAHİN skucuksahin@hurriyet.com.tr

Erdal SAĞLAM esaglam@hurriyet.com.tr

Şükrü KIZILOT skizilot@yaklasim.com

sinan aygün sinan.aygun@tg.com.tr

hasan celal güzel hcelalguzel@yahoo.com

07 Şubat 2008 00:30

fen6484

mesaj atmak zor olmasa gerek.hadi herkes mail atsın.mutlaka okunacaktır.okunmasa bile bir kaç tanesi okunduğunda tepkimizi görmezden gelemezler.

kayıtsız kalmayalım

hakkımızı arayalım

sesimizi duyuralım

07 Şubat 2008 00:47

fen6484

gnc

07 Şubat 2008 01:42

nazlifb

gncell

07 Şubat 2008 02:29

sweet@sugar

arkadaşlar Allahınızı severseniz şu maili sizde atın sadece 1o dakıkanızı ayırım yeter durmayın...

07 Şubat 2008 16:45

fen6484

gnc

30 Haziran 2008 14:20

nymphaea_53

herkes tepkisini yazsın artık sesimizi duysunlarrr

30 Haziran 2008 14:27

avare53

arkadaşlar hüso halimizi biliyor. ona mail atmakla yol alamayız başbakana ve ya akıme mail atmalıyız.

hüso ya giden mailler sadece hüsonun hedefine ulaştığı için daha da zevk almasına gülmesine eğlenmesine sebep olur.

Toplam 22 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;