Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Charismatiq1igeleceğedönüş
10 Şubat 2008 13:24  

Asaleti Tasdik Nedir?

Arkadaşlar herkes Doğal olarak Kpss yi kazanmaya odaklanmış durumda...

Peki ya ondan sonrası. Pek çok yeni memurun korkulu rüyası asaleti Tasdik? Nedir Ne deyildir.Bu konuda Fikri,Anısı,Yorum u olan arkadaşların fikir ve yorumlarını bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.

Yeni Memurun kaderi Bağlı olduğu şefi'nin iki dudağı arasında sanırım. Adam senden bir gıcık kaparsa yandın.Durum gerçekten öyle mi? "Köprü geçene kadar" mantığı mı izlemeli diyorsunuz?

Diyelim ki asaleti Tasdik olmadı mı?Bir yere itiraz edebiliyormuyuz.Ya da o kadar çalıştığın ve de harap ettiğin iki yıl boşa mı gidiyor. Yeni çıkan Yönetmeliğe göre Aynı Kpss puanıyla birden fazla atama olmuyor artık.

Bunuda Hatırlatmak isterim. Sözüm ona bu önemli bir konu.

Bu konuda Bilgisi olanlar Bizlerle paylaşırsa çok iyi olur.

Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Saygılar.

10 Şubat 2008 13:34

by_pr

ya arkadaşım belli mesleklerde belli süre çalışma sonucu asaletin tasdik olur.herkes mumur olma derdinde sen neyin derdindesin. o mevzular kolay ve sorun çıkarmayan konular. böle konular için gündemi meşgul etme istersen.

10 Şubat 2008 13:42

ilkerindunyasi

Sayın Arkadaşım benim birşeyin derdinde olduğum felan yok.Demem o ki memurluğu kazanmakla iş bitmiyor.Bir konu hakkında bilgi sahibi olmak istedim.Sizlere soruyorum. O konular kolaysa mesele yok demektir.

Gene de sağol.

10 Şubat 2008 13:48

by_pr

KOLAY ARKADAŞIM TABİ MESELA POLİSLERİN MESLEĞİ 1 YILDA ASALETİ TASDİK OLUR. BU BİR YILLIK SÜRE İÇİNDE TEK SIKINTI MESLEKTEN ATILMASI BİRAZ KOLAY OLABİLİR. AMA Bİ RYILDAN SONRA DAHADA ZORLAŞIR. ATILMAKTAN KASIT SAKINCALI BAZI HAREKETLERİ YAPMASIDIR. AMA HİÇ KİMSE BUNU ÖNEMSEMEZ ÇÜNKÜ GEREKSİZ BİR FORMALİTEDİR. SADECE FORMALİTE. ONUN İÇİN SEN RAHAT OL.

10 Şubat 2008 13:50

ilkerindunyasi

Verdiğin Bigiler için Teşekkürler Arkadaşım. Sınava odaklanmak en iyisi.Teşekkürler.

10 Şubat 2008 15:26

ocan85

aynı sorular benim kafamdada var ben girdim işe

10 Şubat 2008 19:20

coolefendy

merhaba arkadaşlar ben istanbul pttde çalışıyorum işe gireli dokuz ay oldu 6 ayımda asalertimi aldım asalet deneme süresi gibi bişey ama korkmayın sadece formalite asaletin onaylanmaması gibi bi durum çok zor canınızı sıkmayın her hang bir usulsüzlük ve yüz kızartıcı suç işlemediğiniz takdirfde zaten onaylanır iyi akşamalar

11 Şubat 2008 17:40

ilkerindunyasi

Arkadaşlar Yorumlarınız için Teşekkürler.Devamını Bekliyoruz.

16 Kasım 2008 23:34

ilkerindunyasi

G

U

N

C

E

L

Toplam 8 mesaj