Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
25 Şubat 2008 15:15  

istanbul'da hızlandırılmış en iyi kpss kursu hangisi?

ingilizceciyim özellikle matematikten çok eksik var ama eğitim bilimleri de önemli

bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şubat atamasını bekledik(hata ettim)atanamadım daha yeni başlıcam çalışmaya az kaldı çok sıkı hazırlanmam lazım!

25 Şubat 2008 15:23

pembe incim

ist da kursa giden arkadaş yok mu?

25 Şubat 2008 15:26

math22

ben kadıköy çözüm iyi diye duydum bende oraya gitmeyi düşünüyorum

25 Şubat 2008 15:53

pembe incim

avrupa yakasında olanlar olursa daha iii

25 Şubat 2008 16:10

okfi
Kapalı

kadıköy çözüme sakın başvurmayın, konuları yetiştiremıyorlar denem sınavı yapmıyorlar, benım arkadasım gıttı hiç bir işe yaramıyor,,,gideceksen istanbul kariyer'e git derim.

05 Mart 2008 10:29

pembe incim

beşiktaş çağdaş çözüm ve aksaray tasarı nasıl arkadaşlar

05 Mart 2008 18:55

pembe incim

güncel

05 Mart 2008 19:01

aslblt
Yasaklı

bakırköy çözüm olabilir

eğitim bilimleri iyiymiş

çok da deneme yapıyorlar

20 Mart 2008 23:37

araştırmatör

tasarı bir moda tasarım kursu olarak sektöre girmiş daha sonra açıköğretim alanında markalaşmış ancak kpss ile ilgili hiç bir başarı sı olmayan bir kurstur bunları defalarca belirttik değerli arkdaşlar çağdaş çözüm ise kpss dgs ve ales yapan bir kurumdur. başarılar dileklerimle iyi çalışmalar

22 Mart 2008 23:59

araştırmatör

gerçek çağdaş çözüm etik dersanesi BEŞİKTAŞ -MECİDİYEKÖY VE YENİ AÇILAN ÜMRANİYE ŞUBESİYLE HİZMET VERMEKTEDİR kadıköy ve bakırköydeki dolandırıcı kurumlarla hiçbir ilgisi yoktur değerli arkadaşlar...

23 Mart 2008 00:06

araştırmatör

SON OLARAK güncel bir bilgi PEGEM'in TÜRKİYE GENELİNDE DENEME SINAVI VAR BİLDİĞİNİZ ÜZRE PEGEMİN KONUDA TECRÜBESİ TARTIŞILMAZ BU SINAVA MUTLAKA GİRİN KENDİNİZİ ÖLÇÜN SINAV NİSANIN ORTASINDA YAPILACAK

28 Eylül 2008 12:59

umutum24

arkadaşlar kadıköy başarı akademiye gidin mutlaka

1 ay temel matematik egitimi veriyorlar özellikle ingilizceci arkadaşım senin için önemli

yılda 30 deneme sınavı yapıyorlar

s.b.s ile sınıf oluşturuyorlar adresinide vereyim sana

www.basariakademi.net

kadıköyde dershaneler sokagında vergi dairesinin orda

18 Kasım 2008 09:51

fzk11
Kapalı

BAŞARI AKADEMİ KPSS VE DGS GERCEKTEN COK BAŞARILI BENDE KADIKÖY BAŞARIYI TAFSİYE EDERİM

Toplam 12 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?