Editörler : oto-danisman-expert

cathy_zeta
Müsteşar Yardımcısı
08 Mayıs 2008 22:21

tuba scorpion arkadaşım bizde yazılıyı kazandık ama yazılıyı kazanmakla bitmiyor bu iş mülakatta elenme riski çok yüksek hadi ordan elenmedin yedekte kalma ihtimalin var yazılı sınavı geçmekle olsa keşke.11 inde bizde spordayız.sporda bişey yok önemli olan sonrası.inşallah dilegimiz herkes için hayırlısı olması ama beytepe gitmeye kadar çok yol var önümzde ve şubat 2009 a kadar bekleyecegiz biliyorsun ki çünkü egitim o zaman başlıyor.hakkında hayırlısı...

tuba_scorpionnn
Aday Memur
08 Mayıs 2008 23:31

evet kazanmakla olmuyor. bundan sonrası en önemli aşamalar başlıyor. bu arada yazılı sınavda barajı aşağıya indirmişler spora katılan çok kişi olcak gibi sizin puanınız kaç acaba

slmmm0606
Kapalı
12 Mayıs 2008 16:02

ben beytepede 3 ay kaldım bi yakınım okullar komutanlığında öğretmen binbaşı bayan ast. ne kadar zor şartlarda eğtim gördüklerini çok iyi biliyorum allah yardımcıları olsun....

lallal
Aday Memur
23 Mayıs 2008 11:46

geçen yılda barajı aşağı çekmişlerdi.spordada eleme oluyo ama işn açıkçası en fazla mülakatta gidiyor.ayrıca yedeklerde olsanızda umudunuzu kaybetmeyin kızlar..gidip sağlık raporunuzu alın. ben 11. yedektim bana bile sıra geldi.olmaz diye bişey yok oluyor.sadce askerliğe uygun olup olmadığınıza karar verin.yoksa şartları çok iyi

whiskey
Aday Memur
27 Mayıs 2008 00:28

ben beytepeden mezun olan bırı olarak ayrıca bızzat olmasada arkadaslar uzaktan ızledıgımız kadarıyla az cok bu konuda bılgı sahbıyız. bana gore beytepe de jandarma okullarında bayan astsubay egıtımı bulunmaz bır nımet...zorlukları yok degıl ama bıraz zorluga da gogus germek gerek degıl mı hele de sılahlı kvvetler mensubu olucak kısıler buna daha bı hazır olmalı dıe dusunuorum. bır de sorum olucak karacılar hangı sneden berı bayan astsubay alıo???

ttttt
Memur
27 Mayıs 2008 15:07

2,3 senedırr galıbaaa ...

cathy_zeta
Müsteşar Yardımcısı
27 Mayıs 2008 16:00

arkadaşlar uzun süredir bu forumda yazılmıyor.hepinizi tsk personel temin faaliyetlerinin oldugu sayfaya bekliyorum özellikle bayan astsubaylıkla ilgili yorumlar orada yapılıyor.

dido_s
Aday Memur
22 Haziran 2008 15:39

lallal,canım benim...Keşke bizi bırakıp gitmeseydin,çok seviyorduk seni ve çok alışmıştık,bu mesleğe en çok yakışanlardan biriydin bence ama her şeyde vardır bir hayır değil mi,nişanlanmışsın güzelim hayırlı olsun,sen bizi aramasan da biz seni çok seviyoruz,ayrılma diye saatlerce ağlamama rağmen beni bırakıp İstanbul'una döndün ya ne diyeyim sana canım benim...1.koğuşun kıdemlisi,seni çok seven Malatya'lı.Ha bu arada dolabında hala ismin yazıyor,kağıdı koparamadık,çünkü sen hala bizim koğuşun 6.elemanısın.Bir de bizim ne zor şartlar altında eğitim gördüğümüzü arkadaşlara anlatmışsın sanırım,sağol. :)

dido_s
Aday Memur
22 Haziran 2008 15:45

Ayrıca bir arkadaş gece eğitimi için valiz veriyolar falan diye saçmalamış,görmüş mü acaba öyle saçma bir uygulamayı??güldüm sadece,kendisi kazanamayınca böyle şeylerle zaman geçiriyo galiba :)lallalcım sen gördün mü bu uygulamayı,sonuçta sen de bizimle beraberdin bir süre.Bize çok fazla değer veriliyor o okulda,öyle amele gibi yok valizdi yok bavuldu taşımıyoruz güzelim. :)sana başarılar tekrar dene

cathy_zeta
Müsteşar Yardımcısı
22 Haziran 2008 19:11

dido_s ve lallal arkadaşlarım bi süredir bu başlıgı kullanmıyoruz.tsk personel temin faaliyetleri kısmından jandarma bayan astsubay başlıgına gelirseniz seviniriz.hemde bizi deneyimlerinizle bilgilendirmiş olursunuz.çokda memnun oluruz sizleri de bizim başlıkta görmekten.2008 jandarma bayan astsubaylığını kazanan arkadaşlarım o sayfadayız.daha askeri personel olmadıgımız bu sayfaya yazmıyoruz.kolay gelsin hepinize.iyi günler....

jutenyam_0163
Yasaklı
03 Temmuz 2008 09:50

bertu beni unutma

Slvn
Aday Memur
04 Mart 2009 16:42

girmek isteyenlere uyarı Jandarma için SAKIN diyorum.Pişmanım, şimdi de çıkamıyorum.Söz bitimini bekliyorum.daha basit bi devlet memuru olsaydım keşke diyorum ONlara da artık yaşla ilgili problemler çıkıyor.2,5 senem gitti,toplam 4 senem boşa gitmiş olacak ona yanıyorum

bertu.88
Kapalı
04 Mart 2009 16:58

neden pişmansınız

Jatek58
Memur
05 Mart 2009 00:45

2. kez sorucam :) neden kardeşim neden pişmansın? anlat.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi