Editörler : F16 Gökçen

yigidolar58
Müsteşar Yardımcısı
19 Mart 2008 00:12

kızın bir tanesinin yanına gittim tabi bir sürü bakışmadan sonra müsaitmisiniz biraz konusabilirmiyiz dedim.kız hayır dedi.konuşmakla birşey katbetmezsiniz dedim.senle kouştuğum sürede birşey de kazanmadım dedi.ben kıpkırmızı.bazı kızlar çok hazırcevap oluyor biraz safını bulmak gerek bence

m_emsal
Kapalı
19 Mart 2008 00:20

yav kızların peşinden niye koşarsınızki. anlamsız bence çiftleşme dönemindeki hayvanlar gibi. yazık kendinize ha bakın etrafınıza bu kız deyin soyumu devam ettirebilecegim bir kız açıklayın ona bu durumu böyle böyle işte ben seninle evlenmek istiyorum romantzimle cartla curtla fantaziyle işim olmaz neslimin devam etmesi açısından benimle evlenirmisin kabulmu diye. kabul eder o zaten kabul etmesse salla gitsin. bir ömür karşı cınsın kuyrugunda dolaşılmazki.

"BATU"
Yasaklı
19 Mart 2008 01:12

tigerwood öğretisi var psikolojide onu uygularız:))

açıklayayım 'kaplan odunu' Türkçesi bu:) önce sağlam bi odun bulunur. sonra bir kaplan çeviklii ile kızın kafaya oturtulur:) kız tokat atarsa sevmiyo. tepki yoksa deli gibi aşık bu kadar basit:) ha unutmadan kız bayıldıysa tepki olayı için bir müddet beklenir ki kız ayılsın...

northsideboy
Yasaklı
19 Mart 2008 02:10

:)))) puhahah öğretiye bak

ançuez
Daire Başkanı
19 Mart 2008 02:30

eğer hoşlanıyorsan,kesin anlamıştır.en geri zekalısı bile saniyesinde anlar hoşlandığını.

sana zorluk çıkarıyorsa yanaştırmıyorsa , bir türlü tanışamıyorsan, ya da tanıştın muhabet bir türlü ilerlemiyorsa kesin hoşlanmıyordur arkana bakmadan kaç.

çünkü kadın hoşlandığı adamı elindne kaçırmaktan korkar ve zaten üzeirne üzerine gelir.

bir de ilgini anlayıp bundan sadistçe bir zevk alan ruh hastaları vardır.işte bunlar tam sopalıktır.gelir sana yılışır.aylarca hoşlnıyor mu bana mı öyle geliyor ikilemi yaşarsın.üzerine gidince de red eder.böyle şüpheli durumlarda hiç bir şey yapma derim.

ançuez
Daire Başkanı
19 Mart 2008 02:34

en aptalı bile çok uyanık bence.fazla yüz vermemek lazım.anında çantada keklik olarak görür.

"BATU"
Yasaklı
19 Mart 2008 02:34

siz yine de tigerwood öğretisini gözden geçirin. aylarca beklemeye değmez

tarantinocu
Kapalı
19 Mart 2008 02:43

kızlar niye bu kadar uyanık..aslında çoğu şapşalın teki .erkek olarak bizler o kadar basitleşiyoruz ki..o kadar onla olmayı o kadar istiyoruz ki..birşey sanıyorlar kendilerini

NCB:)
Aday Memur
19 Mart 2008 02:45

kız sizinle olmak istiyorsa naz yapmaz:D

- Karmaşık
Yasaklı
19 Mart 2008 02:47

ceplerindeki akrebi çıkartıp bonkörleşirlerse o zaman bilirim ki benden hoşlanmaya başlamıştır.

tarantinocu
Kapalı
19 Mart 2008 02:47

erkeklere uyarımdır..eğer tipiniz düzgünse,kendine güveniyorsanız,paranız varsa...sizin eteğinden ayrılmayacak birisi sizi mutlaka bulur..adeta sizin gölgeniz olur

"BATU"
Yasaklı
19 Mart 2008 02:50

para olduktan sonra angelina jolie var bak yanda çıkıyo resmi o bile gelir. para olmadan geleni var mıdır yoksa sadece masallarda mı kaldı onlar?

Aday Memur
19 Mart 2008 02:51

tipi hoş değil parasıda az ama ben aşığım

ançuez
Daire Başkanı
19 Mart 2008 02:51

"bakışlarından anlarsın konuşmalarından hal ve hareketleri belli eder zaten..bir insanın sevdiğini anlamak için alim olmaya gerek yok.."

bunu yazan kesin bir kadındır heralde.bunlar düşmana cephane verecek kadar aptal mı be.hayatta söylemezler.tuzak burda yazılan.

bakışlar konuşmalar çok yanıltıcıdır. hiç bir anlama gelmez.hele bakışlardan çok toslarsın.bence yem atmak lazım.yem attığında nazlanıp nazlanmamasından anlarsın.nazlanıyorsa kesin sevmiyordur.seven kadın zorluk çıkarmaz.BENİ SEVİYO AMA NAZ YAPIYOR BE EABİ şeklinde kromsu bir yaklaşım yüzünden megaloman oluyor kadınlar.fazla yüz vermeyin.kıçları kalkmasın.

tarantinocu
Kapalı
19 Mart 2008 02:53

ben çevremizdeki güzel kızların davranışlarını hiç iyi bulmuyorum..bi bizim ülkemizde böyle galiba..bi tarafları tavan yapmış..ülen getirsen sıradan 3 tane rus kız sümük gibi kalır çoğu..aynaya bakmıyorlar fazla

Aday Memur
19 Mart 2008 02:54

dimi ya:)

tip yok şişko çoğu surat desen surat yok

ama erkeklerde çirkin kızların peşinde koşuyor güzeller valla bu devirde boynu bükük kaldı:D

- Karmaşık
Yasaklı
19 Mart 2008 02:55

bizim ülkemizin kızlarındaki kapris,artislik,naz,çekememezlik başka ülkenin kızlarında yok

"BATU"
Yasaklı
19 Mart 2008 02:55

NeCiBe mi oluyo açılımınız bilemem ama evlenir misin onunla peki?

Aday Memur
19 Mart 2008 02:58

necibe değil öylesine bir nick

evt evlenirim

tarantinocu
Kapalı
19 Mart 2008 03:00

yahu içimizdeki birçok erkek..nüfusun yüzde ellisi 50 erkek..şans çok..kızlarla çıkmak için yalakalık yapmaya,şekilden şekile girmeye gerek yok..sen gelmesen onlar gelecek..ama nerde..bir kız gelsin..çoğunun şaftı kayıyor..üç kuruşluk itibar kalıyor

Toplam 82 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi