Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : buşraçağındeniz**sude**
05 Nisan 2008 09:30  

bi erkeğin beni sewdiğini nasıl anlarım yardım???????

yaa hangi sözlerinden davranışlarından nasıl anlayımm

05 Nisan 2008 10:22

emotionalboy

ilk etapta bakışlar gözler çok şey anlatır sonrası : zaten senden karşılık bulursa açılır...

05 Nisan 2008 10:24

yigidolar58

sana baktığında yüzü gülüyorsa,sürekli kendini anlatıyorsa sürekli seni övüyorsa hiç düşünme oda seviyor

05 Nisan 2008 10:26

_ahmedim_
Yasaklı

Ağız kenarlarına çok dikkat et.Hafiften salya belirtileri varsa seni deli gibi seviyodur.İşte o zaman arkana bakmadan tabana kuvvet kaç.

06 Nisan 2008 10:51

gamseeee

ya bu kadarmı.

06 Nisan 2008 11:51

***kanarya***
Kapalı

arkadaşım sevmek diye birşeye gerçekten inanıyormusunuz,

hayatta herşey bir roldür

sevdiğini zannettiğiniz kişinin sizde bir menfaati söz konusudur (bu maddi olabilir, bedenen yakınlık kurmak isteyebilir, yanlızlıktan sıkılmış olabilir..) onun için size iyi davranmak zorundadır menfaatini makul ölçülerde aldığında size o kadarda iyi davranmaz, menfaati bittiğinde ise sizin değerinizde bitmiş demektir

hayatta herşey karşılıklı menfaat üstüne kuruludur gerisi makyaj, onun için makyajla uğraşmayıp gerçekleri sorgulamaya bakın

06 Nisan 2008 12:04

whitesnaker
Kapalı

kanarya sana eski zamanlar adına katılmıyorum.o zamanlar bir yaşam ruhu varmış gezegende. günümüzde olay aynen bahsettiğin gibi cereyan ediyor.malesef çıkar dünyasında yaşıyoruz.tüketim toplumunun bireyleri olarak herşeyi çabucak elde edip çabucak tüketebiliyoruz.bundan kendini korumaya çalışanlara buradan selam olsun...

06 Nisan 2008 12:05

Sus ve Dinle

Gözler herşeyi ifade eder....

06 Nisan 2008 12:10

***kanarya***
Kapalı

arkadaşım zaman bu söylediklerimi etkileyecek birşey değil sadece makyajını etkiler

temelde söylediklerim insanın doğasında vardır bende de sizde de bir kendinizi sorgulayın sevdiğiniz insanları niçin seviyorsunuz

mutlaka geçmişe dönük size yarar sağlamışlardır sizde o kişilere az veya çok maddi ve manevi açıdan yararlar sağlıyorsunuzdur

sevdiğiniz kişi sizin menfaatlerinize cevap vermese ondan uzaklaşırsınız

06 Nisan 2008 12:15

sadi83

bence erkeğin seni sevdigini gözlerinden ve konuşmalarından çok rahat anlayabilirsin

10 Eylül 2008 10:52

asiserseri

gammmmmmmmmmmmmseeeeeeeeeeeeee slm

10 Eylül 2008 12:19

gul_sah_ing
Kapalı

bi de bana diolar ya millet nasıl başlık açıo bitane başlığım böyle değil ,resmen davet bekler bi başlık olmuş neiseeee

ayrıca kanarya arkadaşım yazdıkların çok güzel,sana sonuna kadar katılıyorum,herşey menfaat ,menfaatini alamayınca en kötü sensin en çekilmez sensin..batsın bu dünya...

10 Eylül 2008 12:26

yorumcu&yorumcu

Bilemedim kıymatını kadrini

Hata benim günah benim suç benim

Eliminen içtim derdim zehrini

Birgünden bir güne sormadım seni

Körümüş gözlerim görmedim seni

Boşa mecnun eylemişim ben beni

Bilirim suçluyum gendi özümde

Gel desem gelirdin benim izimden

Her ne çekti isen benim yüzümden

Sana karşı benim bir sözüm yoktur

Haklısın sevdiğim kararım haktır

Garibim derdimin dermanı yoktur

...............bu türkü buraya cuk oturdu ARKADAŞLAR BEN BAŞLIĞIMI GERİ İSTİYORUM...YÖNETİCİLERE DUYRULUR.

10 Eylül 2008 12:43

ich libe disch
Kapalı

kalbinin sesini dinle o zaman anlarsın

10 Eylül 2008 13:15

greenpeace29
Kapalı

seni görünce yüzü kızarıyorsa eli ayağı karışıyorsa aptal gibi davranıyorsa sana aşıktır değilse sadece hoşlanıyor:)

10 Eylül 2008 20:38

halpaguter

eli eline teni tenine değmiyorsa karıncayı inciltecek gibi davranıyorsa kesin o seni seviyordur.

10 Eylül 2008 20:59

..better..

fal baktır:))) daha ciddi bi cvp bulamadım kusura bakma

10 Eylül 2008 21:35

evşen

herkesin ruhu körelmiş

10 Eylül 2008 21:41

w. wallance

eğer kaçamak bakışlarla gözgöze geliyorsa seninle bilki hoşlanıyor devamında seninle aynı ortamda bulunmak için bişeyler yaptığını hissedersin farkında olmadan bunu sana hissettirir garibim bu arada seninle konuşmak için can atar ama o cesareti kendinde bulamaz bunu ona sen sağla sende ona kaçamak bak hep beklenen ama hiç olmayan bakışları sen ona at ki garibim güç alsın...

10 Eylül 2008 21:43

**meliss**
Kapalı

gamzeee nerdesin kız sen...

10 Eylül 2008 21:47

evşen

öyle seven erkek varmıki acaba

Toplam 39 mesaj