Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : *dr_Türkyılmaz*
07 Nisan 2008 15:44  

sgk ya eczacı alımı

artık bıktım beklemekten ,daha doğrusu alım olacak mı olmayacak mı,olsa bile ne zaman olacak hiç bir şey net değil malesef????????????????

07 Nisan 2008 16:51

nursima23
Kapalı

maalesef sağlık sektörü demek belirsizlik yumağı demek

08 Nisan 2008 19:39

eczkara

sgk eczacı alımı yok.bunu nerden duydunuz bılmıyorum ama beklemeyın bosuna

09 Nisan 2008 17:37

maxaljin_46

güncelll

11 Nisan 2008 11:10

maxaljin_46

güncell

13 Nisan 2008 20:56

maxaljin_46

eczkara öncelikle merhaba,sgk eczacı alınmayacağını yazmışsınız.Nerden bu kadar kesin ve emin bi şekilde söylüyorsunuz?Yoksa sgk'da mı çalışıyorsunuz, öyle bir duyum mu aldınız?Bazı arkadaşlarda tam tersi alımın olacağından bahsediyorlar,ben neye inanacağımı şaşırdım ama hayırlısı olsun ne diyeyim....

18 Nisan 2008 16:02

maxaljin_46

güncell

20 Nisan 2008 00:51

Devrim1511

Merhabalar

ben yeni üye oldum,sgk veya herhangi bir kuruma girebilmek için nereye başvuruluyor,kpss sınavına girmek gerekiyormu?Bu konularda bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

20 Nisan 2008 20:58

maxaljin_46

merhaba bildiğim kadarıyla sgk,hastane ve sağlık müdürlüğüne eczacı olarak girebilmek için kpss ye gerek yok sağlık bakanlığı açıktan atama ile atıyor,sadece kuraları iyice takip etmek gerekiyor en kötüsüde buralara alımın ne zaman olacağının belirsiz olması, beklemekten başka yapabilecek bişey yok malesef umarım herkes için en güzeli neyse o olur...

21 Nisan 2008 16:31

ismos

Arkadaşlar beklemekle bu iş zor, bir eczacının böyle devlet kapısında işsiz bi şekilde beklemesini çok garip buluyorum, siz eczane açamıyorum diyorsunuz peki şu an boşta hayatınızı nasıl idame ettiriyorsunuz? Devlet beş sene almazsa yada alım yaptığı halde giremezseniz işsiz kalmaya devam mı edeceksiniz? Sakın yanlış anlamayın tüm iyi niyetimle soruyorum???

21 Nisan 2008 23:49

Devrim1511

Maxaljine bilgi için teşekkür ederim.Bir soru daha :-)

peki bu kuraları takip edebileceğimiz yer hakında da bilginiz varmı?

22 Nisan 2008 08:12

eczkara

sgk eczacı alım tarıhını beklemek ne kadar anlamsız.sgk eczacı almadı veya aldı diyelim ama kurada isminiz çıkmadı o zaman ne olcak.zaten alım planıda yok.

22 Nisan 2008 11:03

ismos

zaten bir de şu konuyu iyi hesaplamak lazım, mevcut 800 tane kamu hastanesinden 400 ü özelleşecek, kendinizi bir anda özel sermayenin kucağında bulma olasılığınız ve her an işinizi kaybetme yada çok düşük ücrete çalışma olasılığınız çok yüksek. Kamuya girecek olan eczacı arkadaşlar, kendi işinizi kurmayı zorlamak varken kamudaki bu olumsuzları düşünmemeniz çok garip , alım var mı diye kendini paralayan arkadaşlarım alınsa bile devletin neden kadrolu değilde sözleşmeli sağlık personeli aldığını iyi düşünmenizi , günlük değilde önümüzdeki süreçlere göre plan yapmanızı tavsiye ederim.

03 Haziran 2008 11:50

maxaljin_46

???????????????*

Toplam 13 mesaj