Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
15 Nisan 2008 11:06  

Başka bir branşa nasıl geçilir ? geçiş mümkünmüdür ?

arkadaşlar şu an kadrolu olarak çalışan bir branş öğretmeni başka bir branşa geçebilirmi ? geçiş nasıl mümkündür ? örneğin bedeneğitimi öğretmenliğinden okul öncesi/çocuk gelişimi öğretmenliği veya sınıf öğretmenliğine geçilebilirmi ?

bu konuda bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum.

15 Nisan 2008 11:19

harmandali68

Hocam bildiğim kadarıyla Haziran ayı içinde alan değişikliği kılavuzu yayınlanacak. En doğru bilgiyi o zaman alırsınız. fakat bedeb eğitiminden çocuk gelişimi öğretmenline geçişin pek mümkün olacağını sanmıyorum. Yan alan önemli.

15 Nisan 2008 11:43

d8i2lek

beden öğretmenliği ile sınıf öğretmenliği arasında ne ilişki var çok merak ediyorum.

07 Mayıs 2008 14:00

idealkale

HİÇ BEDEN EĞİTİMİDE ALINA DERSLERLE SINIF YADA OKUL ÖNCESİ DERSLERİ BİRMİ YAN ALANINIZ FDALANMI DA GEÇEBİLECEKSİNİZ.HA ŞU OLUR BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ OLURDA BAŞKA ALNA TAAMNIZ YAPILIR KENDİ ALANINIZA GEÇİLİR.HOŞ BURASI TÜRKİYE HER YERDE HERŞEY OLUYO YAKINDA BÖYLE BİŞEY OLURSA ŞAŞIRMAM SORULDUĞUNA GÖRE VAR Bİ HİKMETİ.

07 Mayıs 2008 16:02

casio

Sorularınızın cevabı Talim terbiye kurulunun hazırlamış olduğu meşhur 19. (yada yanılıyor oalbilirim 119 da olabilir) tabloda saklı.Orada hangi dalların hangi alana ait derlere girebileceği belirtiliyor.Alan değişikliği de bu tabloya göre gerçekleştirilir....

07 Mayıs 2008 17:19

segalani

Peki ilköğretim matematik öğretmeni lise matematik öğretmenliğine geçebilir mi?

Toplam 5 mesaj