Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
28 Nisan 2008 15:21  

Kapalı
Akbank Müfettiş Yardımcılığı Hakkında Her şey: 10 Ekim 2010
28 Nisan 2008 18:08

ohannesburg

heyt be..heyecan gittikçe tırmanmış:))Hadi bakalım ben de merakla bekliyorum sonuçları..

Yaw Sayın Hguvel, Submas, Para-banka bi yardım etsenize gençlere ne zaman açıklanıcak sonuçlar:)Sizin bilginiz vardır.

28 Nisan 2008 18:47

para-banka

sabır müfettişin en önemli erdemidir :P

bu hafta içinde başlar arkadaşlar yüzdünüz kuyruğuna geldiniz, az daha sabır

28 Nisan 2008 18:47

exxxen

Sağol ohannes. Sen olmasan kimse sahip çıkmayacak bize.

28 Nisan 2008 23:24

isoguchi

simdi bu hafta telle veya e-maille bildirseler gelcek hafta mı olacak ev ziyaretler acaba? bilgisi olan var mı?

29 Nisan 2008 09:40

1814330
Kapalı

Önceki yıllardan deneyimli arkadaşlar bu istihbarat edinim yolları nelerdir,olur da olumlu bulunup aranırsak ev ziyareti için hep evde mi bulunmamız gerekiyo?Ya bi aydınlatırsanız çok sevinicem,teşekkürler...

29 Nisan 2008 10:43

saumetu

arkadaşlar yok mu aranılan sorulan daha. sabahın 10'nunda oturdum forumun başına aval aval bakınıyorum. stres heyecan hat safhada.bugün bekleyişimin 13.günü. bu ne çile.

29 Nisan 2008 10:48

saumetu

13 dedim ya yanlış hesap :). tam 19 gün olmuş.bi ses, umutla hoş bir seda olsun.

29 Nisan 2008 10:58

needle

Mrb.

Ev ziyareti aşaması sanırım çok kasıcı birşey olmuyor.Ailesi ile yaşamayan bi arkadaşımın bekar evinde gerçekleşmişti mesela ve o şu an Akbank teftişte. Ben şu andaki işime kabul edilmeden önce de evde bir müfettiş ziyareti olmuştu. Yarım saat kadar sürmüştü. Genel olarak havadan sudan bahsedilmişti. Mezun olmamız neticesinde dağılmak üzere olan ve salonunda doğru düzgün koltuk bile olmayan bir evdi:)Yani semt vs. çok takılmazlar diye düşünüyorum..

Hatta öğrenci evleri avantaj bile olabilir:)Çünkü müfettiş dediğin rahatına düşkün olmaz:) Gider en kötü ilçeye, sıradan bir lojmanda bile yaşayabilmesi gerekir.

29 Nisan 2008 10:58

serkannnnnnn

oglene kadar bekleyip bi arayalim bakalim ne diyecekler..sonucu beklerken sanirim hayatimin en bos 2 haftasini gecirdim.hicbir sey yapamiorum:))

29 Nisan 2008 11:04

needle

İlk aranan haberi memurlar net.e düştükten sonra stres daha da dayanılmaz bir hal alabilir saumetucum:)Hele aramalar birkaç gün sürüyorsa artık hepimiz telefonumuza yapışık yaşarızzz..:)

Hepimiz için hayırlısı olsun..

29 Nisan 2008 11:14

saumetu

vallahi be needle'ım. bi de işin o tarafı var :). zaten geçen haftadan beri konsantrayonumu doğrudan buna verdim. başka şeylere yoğunlaşmakta zorlanıyorum. beklemek zor iş :)

inşallah herkes için hayırlısı öncelikle tabiki.

bekliyoruz

29 Nisan 2008 12:48

isoguchi

ikide bir maile bakıom hastalık oldu sanki..insallah olur galar hepimizin o kadar emek verdik gittik istanbula bi ton masraf zaman...neyse. walla bende baska bisey yapamıorm demin rapidden film attım bari onu seyredecem su jackie chanla jet li nin birlikte oynadıı kafa dagıtalım ya..hehe bide hoparlorun yanında tel signal gelince dıt dıtıt dıt dıtıt oluo ya, hazırola geciom resmen ehehehe..

29 Nisan 2008 13:18

angelika85

düşünsenize bi de hiçbirimiz kazanamamısız arananlar coktan aranmıs bitmiş :D hehe ne bomba olur ama. genelde müf yrd. ında forumda 3-4 kişi kazanıyo tüm forumcular içinden. kendim kazanamasamda bu forumda biri olumlu sonuc alırsa inanın çok sevincem :) gurur meselesi yaptım elbet birimizi sokucam o bankaya :D

29 Nisan 2008 14:14

sihirliflüt

akbank teftiş kurulu bekliyoruz güzel haberlerini,bekliyoruz heyecanla telefondan "müfettişlik sınavının bütün aşamalarını olumlu bir şekilde aştınız,sizi aramızda görmekten çok memnunuz,müfettiş yardımcılığı görevinizin koşulları,maaş,vs. sosyal haklar şunlarrrrrrrrrrrr,kabul ediyor musunuz?" sesini

ve günlerdir bu anı bekleyen ses cevap verir" evet,evet,milyonlarca hatta kentrilyonlarca kere evetttttttt:)"

bu güzelim süreç gönlümüzdeki güzellikle sonuçlansın ve yeni ufuklara yelken açalım, hadi yawsssssssssssssssss

29 Nisan 2008 14:21

sihirliflüt

yaw arkadaşlar birşey sorcammm,sağlık raporu ist.dan mı alınıyor yoksa bulunduğumuz ildeki tam teşekküllü bir hasteneden alınsa da oluyor muu?

29 Nisan 2008 14:43

needle

Sihirlicim sanırım Akbankın kendi hastanesinden alınıyor.

29 Nisan 2008 15:06

friedman
Kapalı

arkadaşlar bu rapordan dolayı elenen oluyor mu? bilginiz var mı?

29 Nisan 2008 15:21

saumetu

hala bir ses yok arkadaşlar galiba.

29 Nisan 2008 15:45

needle

Ses yok sanırım...

Sağlık raporu tüm işler için istenen bir prosedür Friedman..Önemli bi rahatsızlığın yoksa elenmezsin.

29 Nisan 2008 16:00

ohannesburg

Sizin için geçen seneki foruma baktım arkadaşlar. İlk aranan kişi saat 16:56 itibarıyla arandığını yazmış:))

Bugün ararlarsa akşamüstü aramaya başlayabilirlerrr..

Bu da bi yorum olsun..

Toplam 1411 mesaj
12345678910111213»
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?