Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : 24 Ekim
05 Mayıs 2008 17:39  

Kapalı
Başbakan ve vali arasında geçtiğini düşündüğüm telefon konuşması:))

BAŞBAKAN, İSTANBUL VALİSİNİ ARIYOR?.. ? SAYIN VALİM NASILSIN?? - SAĞLIĞINIZA DUACIYIM SAYIN BAŞBAKANIM? - VALİM GÖREVİNİ ÇOK İYİ YAPTIN , SENDEN ÇOK MEMNUNUM.. YALNIZ POLİSLERİ BİRAZ DAHA İYİ MOTİVE EDEBİLİRDİN. BUNDAN SONRA SENDEN DAHA İYİ PERFORMANS BEKLİYORUM.. BAKIYORUM DA, YARALANAN İŞÇİLERE 3 ? 30 GÜN ARASINDA RAPOR ALMIŞLAR. UNUTMA ! EN İYİ İŞÇİ ÖLÜ İŞÇİ?DİR. ZATEN AYAK TAKIMI BUNLAR ! ? SAYIN BAŞBAKAN?ım MERAK ETMEYİN, SİZDEN ALDIĞIM BU GAZ?la, SİZ BENİ BUNDAN SONRA GÖRÜN. SAYIN BAŞBAKAN?ım SİZE BİRŞEY ARZETMEK İSTİYORUM. - SAYIN VALİM ÇEKİNME SÖYLE, DÜKKAN SENİN. - SİZ DEVAMLI İSTANBUL?a GELİYORSUNUZ YAAAA?. - EEEEEEE?.. - BEN DEVAMLI SİZİ KARŞILIYORUM YAAA?.. KARŞILAMA KONSEPTİNİ DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM?. ? İYİ OLUR, PEKİ NE DÜŞÜNÜYORSUN?? - ŞEY?. BAŞBAKAN?ım, SİZİN GEÇTİĞİNİZ TÜM YOLLARA GÜL YAĞDIRIP GÜL DÖKECEĞİM. MALUM, BERABER YÜRÜDÜK BİZ BU YOLLARDA?. - GÜZEL SEVDİM BU KONSEPTİ, TAMAM BUNDAN SONRA BÖYLE YAPALIM?. DİĞER KONUYA GELİNCE? EN İYİ İŞÇİ NASIL OLUR, UNUTMA !

BAŞBAKAN, İŞÇİLERE BOYALI SU SIKAN POLİSLE KONUŞUYOR. - MEMURUM NASILSIN?? - SAĞOLUN SAYIN BAŞBAKAN?ım??. - MEMURUM BİRŞEYİ MERAK ETTİM ? ACABA O TAYZİK?i DAHA ARTTIRAMAZMIYDIK ? - NASIL YANİ BAŞBAKAN?ım?? - GÖRDÜĞÜM KADAR ile SU ELBİSELERİ SADECE ISLATTI ve KİRLETTİ?? HALBUKİ SU ADAMI DELMELİ EN AZINDAN BUNDAN SONRA BÖYLE OLSUN? - EMREDERSİNİZ SAYIN BAŞBAKAN?ım. SİZ BUNDAN SONRA GÖRÜN BENİ?. ADAMLARI DELECEEEMMMM?

BAŞBAKAN, HASTANEYE BİBER GAZI ATAN POLİSLE KONUŞUYOR. - ALOOO MEMURUM MERHABA, BEN BAŞBAKAN ?? - AHHH SİZ, TAYYİP ERDOĞAN?.. BAŞBAKAN?? - EVET BEN BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN, NASILSIN ? - SAĞOLUN BAŞBAKANIM, SİZ NASILSINIZ ? YENGEM NASIL ? ÇOLUK ÇOCUK TORUNLAR İYİLERDİR İNŞALLAH ! - SAĞOL SAĞOL CANIM İYİLERDİR.YENGEN?inde SELAMI VAR ! SENİ NİYE ARADIM ? - EMREDİN BAŞBAKAN?ım ! - BU GAZI SIKACAĞINA ŞÖYLE KELLİ FELLİ BİR DİNAMİT ATAMAZMIYDIN ? ATSAYDIN BİNA ZATEN ESKİ, YIKILIRDI?.. SONRA DA ARAZİYİ, DOSTLARA HALLEDERDİK. EKONOMİYİ DÜŞÜNMEMİŞSİN ! BUNDAN SONRA EKONOMİYİ DÜŞÜN ! BEN ZATEN VALİME HERŞEYİ ANLATTIM. - ŞEYYY ÖZÜR DİLERİM SAYIN BAŞBAKANIM, BİR FIRSAT DAHA ÇIKARSA SİZ GÖRÜN BENİ?.. BAŞBAKAN?ım SİZİN ÇOĞUNLUĞUNUZ VAR YAA?.. İSTERSENİZ TAKVİMİ İLERİ SARIN 1 MAYIS HEMEN OLSUN ?.

BAŞBAKAN, YERDE GAZDAN SERSEMLEMİŞ KIZIN SURATINA TEKME ATAN POLİSLE KONUŞUYOR. - ALOO MEMURUM SELAM BEN BAŞBAKAN. - SELAM SAYIN BAŞBAKAN?ım , EMRİNİZDEYİM SİZİ DİNLİYORUM. - BEN SENİN VURMA TEKNİĞİNİ BİRAZ EKSİK GÖRDÜM. BİLİYORSUN BEN ESKİDEN TOP OYNADIM. DUYMUŞSUNDUR, TOPLARA ÇOK İYİ VURURDUM. SEN O KIZIN SURATINA VURURKEN DİREK ÖNDEN GELDİN! HALBUKİ, BİRAZ KAVİSLİ GELSEYDİN ÇOK DAHA İYİ VURURDUN. ANLATABİLDİM Mİ ? - EMREDERSİNİZ KOMTANIMMM??ŞEYYY PARDONNN BAŞBAKAN?ım. ŞEYY BAŞBAKAN?ım, BİZİM CERRAH MÜDÜRÜMLE KONUŞSANIZDA. ACABA BİR KURS AÇTIRSANIZ, DAHA İYİ OLUR KANISINDAYIM. - TAMAM TAMAM BEN HALLEDERİM. ZATEN HERŞEYİN EN İYİSİNİ, İLKİNİ BİZ YAPIYORUZ. ZATEN ÇOĞUNLUK DA BİZDE, KURS?un ADI DA BELLİ?. İNSAN YÜZÜNE EN İYİ TEKME NASIL ATILIR ?

05 Mayıs 2008 17:42

bizkimiz?
Kapalı

çoğu işçi değildi bunu sende iyi biliyorsun

kuyruk acısı

05 Mayıs 2008 17:43

es-en
Kapalı

İşçi ve emkçi bayramı,

Türkiye'de yaşamak bile emkçi olmak demektir,

tabi bankamatik memurları değil...

05 Mayıs 2008 17:44

İZMİRCE

esen biber gazı krizi başlamış:)yerine pul biber de sıkılmaya başlanabilirmiş:))kriz geçene kadar:))kal sağlıcakla...

05 Mayıs 2008 17:48

es-en
Kapalı

:))

isot gazı alsınlar:))

05 Mayıs 2008 17:54

*hattaboğlu*
Kapalı

bu gaz bana başka gazı hatırlattı..

her şey hayal etmekle başlarmış.

umut solcu nun ekmeği.ekmekte pahalı.

naparsın.

05 Mayıs 2008 18:00

(JK)
Yasaklı

Şöylede Demiştir:

Bunların Hiçbiri işçi değil %99'u Atatürkçü ve demokrat .

Vurun ağzını burnunu dağıtın bu muhaliflerimizin.

05 Mayıs 2008 18:02

es-en
Kapalı

(JK)

öyle dememiştir,

ölü yokki :))

05 Mayıs 2008 18:03

*hattaboğlu*
Kapalı

tamam çü yü anladık atatürk ticaretinden dolayıda

demokrat çok komik olmuş oraya.:=)

05 Mayıs 2008 18:06

(JK)
Yasaklı

Bu İş Din Ticaretine benzemez.

05 Mayıs 2008 18:06

*hattaboğlu*
Kapalı

evet daha karlı değilmi ?

her naneye de limon oluyor nede olsa..

05 Mayıs 2008 18:08

es-en
Kapalı

hııı,

sibel bana kızacak,

yazı bağırıyor bana diyecek yine:))

büyük yazmışım yine,

afedersin sibel, kızma:))

19 Haziran 2008 21:17

zahitbizitaneyleme
Yasaklı

güncel

19 Haziran 2008 22:43

sarper__

para babalarını koruyun tersane işçilerine olum de demiştir.dinsiz imansız komunistlere vurun demiştir gecmişteki elini ayagını optugu hocaları gibi

Toplam 13 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?