Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ulashyani diyorsun ki
04 Ocak 2010 23:01

nesra

slm arkadaslar

1 tane kitap var beas ile ilgili o da2004 basım ama yinede işinize yarayabilir. ankaradan kariyer yayınlarından sipariş etmeniz lazım. turunculu beyazlı bi kitap . googledan e-beas kitabı yazıp aratırsanız yayınevinin numarasını bulup siparis edebilirsiniz. bu arada egm'nin sayfasındaki 300 adet soruyada mutlaka calışın örnek sorular ve örnek deneme sınavı var onlardan yararlanabilirsiniz. ben kitapda aldım o sorularada çalıştım. ikisi birden daha iyi olur bence. iyi çalışmalar.

06 Ocak 2010 15:01

kfkskpln

nesra cvp için teşekkürler. kitap biraz muaamma gibi görünüyor. sana yararı oldumu. çünkü ben spk içinde almıştım. iyide bi para verdim. ama hiç bi faydsı olmadı.

07 Ocak 2010 22:42

nesra

yararı oldu aslında. ama kitapta bazı yanlış sorular var. egm den mevzuattan önemli gördügün yerleride okuyabilgidin kadar oku bence. bol şans.

10 Ocak 2010 13:36

kfkskpln

tekrar saol ama benim derdim bes mevzuatı değil çünkü onun kaynağı var internette. geriye kalan dersler gözümü korkutuyor. onlara kaynak bulamıyorum

25 Ocak 2010 15:19

kfkskpln

kimse yokmu diğer derslerele ilgili bilgi vercek birisi ya. normal sigorta acentelerine danışsak bi bilgileri olurmu acaba? yokmu yardım eden:DD

02 Mart 2010 00:05

square

Merhaba.. Lütfen dikkat arkadaşlar, bu sınava 4 yıllık (ilgili) mezunların yanı sıra 2 yıllık mezunları girebiliyor. Burada çok ince bir nokta var. 2 yıllık önlisans mezunlarını kabul etmiyorlar, sadece Meslek Yüksekokulları mezunlarını kabul ediyorlar. Şu anda emeklilik şirketleri bunun farkında değil, bu yüzden siz lütfen dikkatli olun ve mağdur olmayın. Ben şu anda bunun ile ilgili gerekli yerlerle görüşüyorum. Eğer siz de benimle aynı durumda iseniz lütfen benimle iletişime geciniz.

06 Ekim 2010 10:43

glsh22

arkadaşlar bu sertifikayı almanız için sigortacı olarak çalımanız gerekiyor en az 2 yıl diye biliyorum.

10 Ekim 2010 14:47

edniz

glsh22

lise mezunları için iki yıl çalışma şartı aranıyor ama üns mezunları için aranmıyor.

10 Ekim 2010 16:06

kummsal
Kapalı

snrm sigorta şirketlerine grdgzn zamn üni mznalrına eğitm karslgnda bu belge verilıo die biliorum ama net bi bilgi degl

11 Ekim 2010 00:02

edniz

aslında öyle sigorta şirketinde emeklilik ürünlerinin satışını bu lisans olmadan yapamıyorsun o yüzden şirket satış için aldığı her elemana yapmak zorunda

12 Ekim 2010 17:34

edniz

beas sınavına bireysel olarak girecem bireysel olarak giren arkadşlar varsa yardım lütfen şirket aracılığıyla girsem onlar eğitiminini dökümanını veriyor ancak 2004 basımı kitaba bile ulaşamıyorum çalışabileceğim bi kaynak tavsiye eden arakadaşlar olursa çok sevinirim.

13 Ekim 2010 18:59

edniz

güncel

18 Ekim 2010 18:18

Aslans

gncl

06 Kasım 2011 12:41

muratyılmaz37

konuları ve çalışabileceğimiz kitapları bilen varmı acaba

08 Kasım 2011 17:43

zeynepksk

ben geçen sene şirketin verdiği eğitim vasıtasıyla aldım bu belgeyi bankacılıkla bi ilgisi yoktur tamamen sigortacılığın alanı satış ve sigorta hedefi olanlar alabilir sakın oturup tek tek konu çalışmayın çıkmış soruları emeklilik gözetim merkezinn sitesinden yada kitapçılardan temin edin çünkü çıkmış sorular çıkıyo kolayda gelebilir zorda havuzdan şansınıza hangi soru gelceğine bağlı 65 ve üstü alan geçiyo dediğim gb soru bazlı çalışın...

10 Kasım 2011 18:11

atikoatiko

BEAS sınvına başvuruda buluncam fakat izmir için sınav tarihini çok beklermiyim.İzmir sınavı en son ne zamn oldu veya bu yakında olurmu bilen arkadaşlar paylaşırsa çok ama çok sevinirim.Lütfen cvpyazın arkadaşlar.

15 Aralık 2011 21:17

sevdaa1988

eger kaynak bulamadıysanız ben yardımcı olabılırım bende cok ararım sans eserı egıtım sırketınden buldum yardımcı olurum ....

Toplam 37 mesaj