Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
18 Temmuz 2008 09:12  

Kapalı
Okulda Ders Programı yazılımı Progmatik Pro'yu.başka Pc' ye kurmak

Program müdür odasındaki pc de, müdür yrd. odasında kullanılacak bu değişiklik için bile yazılım firması 90 ytl istiyor okulu zarara uğratmama adına yapılabilecek bir şey var mı müdür odasındaki iptal edilip md yrd.odasına kurulacak, pro.setabı yok elimde...

Saygılar.

19 Temmuz 2008 23:30

hakan430

arkadaşım paket programlar genel olarak taşıma ile çalışır, alfabe klasörünü hangi bilgisayardaysa al, onu git başka bir bilgisayarda aynı şekilde kopyala çalışır :) inşallah yardımcı olur

21 Temmuz 2008 09:13

zxcv77
Kapalı

Keşke o kadar basit olsaydı prog. kopyalandıktan sonra demo oluyor ve şifre istiyor progmatik magic prog.tam adı şifreyi istemek doğru değil biliyorum ama şirketin ticari ahlakı da şık değil aynı okul içinde prog taşıyamıyorsun diğer pc de iptal olmasını kabul ediyorum ama nafile...

Teşekkürler.

26 Temmuz 2008 18:57

hakan430

arkadaşım ben bu progmatiği kaç okulda kullandım biliyor musun, senin elindeki olmuyorsa bana mail adresini yaz benim elimdekini yollayayım sana, c klasörü altına alfabe klasörü altına progmatic klasörünü attığın zaman demo yazısı kalkıyor ve dersleri rahatlıkla dağıtabiliyorsun..

28 Temmuz 2008 19:53

tengiz33

yıllık bakım anlaşması yaptıysanız ücret ödemeden şifre alabilirsiniz , sadece şifre içinde paramı ödenir derseniz ödenir tabi size şifre veren insanlar hava ile çalışmıyor, bütün paket yazılımlarda kural budur

29 Temmuz 2008 08:36

zxcv77
Kapalı

Onların hava ile çalıştığını söyleyen sadece kamu malını bu kadar ucuza tasarruf etmek istemiyorum. Bu mantıkla prog. pc ye kurduk bir kaç ay sonra pc ye format atmak gerekti prog. yeni alır gibi bedel isteniyor bunun neresinde çalışma ahlakı var. Bazı idareci arkadaşlar para ceplerinden çıkmadı için hemen kabul ediyor veya kafasına göre daha uygunları dururken kapılarına ilk gelen firma ile anlaşma yapıyor ama kendisine bir fotoğ.mak.almaya kalsa elli siteye giriyor yanlış bence bu işler vicdan meselesi.Buarada söylemek zorunda bıraktık başka bir firmanın prog.bulmuştum crackli internet sitelerinde dolaşıyor,kullanmak emeğe saygı adına içime sinmedi, firmaya ulaşmaya çalışıyorum telefonları kapalı olduğu için mail attım izin veya düşük bir ücretle anlaşma konusunda cevap bekliyorum.Kimse havayla çalışmıyor ama giden paralarda devletimizin hepimizin parası ...

Saygılar.

31 Temmuz 2008 03:47

tengiz33

zxcv77 yanlışın var, programı yeni aldıysan 1 yıl içinde para istemiyorlar ,yıllık bakım bedelini ödediysende, bizzat kendim 3 okul için görüştüm o firmayla yıllık ödenen 90 ytl de büyük bir para değil ve progrmatikden daha ucuza progrmatik kadar işi yapan program bulabileceğini sanmıyorum türk yazılımı olarak, crackli yabancı yazılım olabilir

04 Ağustos 2008 10:53

zxcv77
Kapalı

Son olarak ders programı.com dan izin çıktı buradaki program progmatike göre çok daha başarılı 2 sn.%100 başarı sağlıyor.

Saygılar.

Toplam 7 mesaj
ANKET
Cemaate yakın polislere yapılan operasyonu;