Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
19 Temmuz 2008 22:10  

adalet bakanlığına geçiş

ben sağlık bakanlığından adalet bakanlığına geçiş yapmak istiyorum.95 ytl döner sermaye alıyorum.meslek hayatım 6 yıldır köy yerlerinde geçiyor.bu konu hakkında bilgisi olan varsa geçiş için neler gerekiyor

20 Temmuz 2008 16:07

bilmis_

donay.taskay,

sizin unvanınız nedir,

21 Temmuz 2008 21:56

donay.taskay

toplum sağlığı teknisyeni

22 Temmuz 2008 11:05

optisyen02

bende on yıldır adıyaman kapalı ceza infaz kurumunda sağlık memuru olarak çalışmaktayım.maaş durumu 1500 ytl iistersen seninle becayiş yaparım.0505 684 26 49

m.cengiz@hotmail.com

22 Temmuz 2008 13:49

bilmis_

donay.taskay,

tayin için 4 yıllık sağlık bölümü kazanıp istediğin ile gidebilirsin,

adalet bakanlığına geçmek istersen onların mevzuatını bilmiyorum ama,muhtemelen yazılı başvuru yaparsan sağlık bakanlığından muvafakat isterler bakanlık muvafakat verince olur,

25 Temmuz 2008 20:54

gkdemryusuf

ne işin var kardeşim cezaevlerinde giren bir pişman.çıkmak zor.haftasonu aksam çagırıp dururlar mesai ücreti yok.doktor yok.geçici gelir durur.mahkum hastalanır seni çagırırlar bak diye.boş ver aklından çıkar bence.ben cezaevlerinden kurtulmaya çalışıyorum.7 yıldır tekirdag 1 noluda çalışıyorum valla hep stres bıktım saglık bakanlıgına geçiş için ugrasiyorum olmuyor muvafakat vermiyor.bu bakanlık tuttugunu bırakmıyor anlayacagın.benden söylemesi yinede sen bilirsin

Toplam 5 mesaj