Editörler : F16 Gökçen
«246247248249250251252253254255256257»

selin5555
Aday Memur
25 Temmuz 2014 18:00

ben daha önce yazılı mülakatı geçtim sözlüyü geçemedim tekrar girebiliyormuyum?

ozgeozan62, 11 yıl önce

merhaba arkadaslar ben de yapıkredı cagrı merkezınde calısıyorum yenı gırdım sorularınız olursa bende yanıtlayabılırım

YağmurCoskun
Aday Memur
25 Temmuz 2014 19:39

ben 15 temmuzda mülakata girdim henüz olumlu olumsuz dönüş olmadı ama aracı firma başka adaylar tarafından aranarak olumsuz bilgi geldiğini iletmişler bu süreç genelde bu kadar uzun mu sürüyor ve bana olumsuz mail gelmediğine göre olumlu mudur siz de bu süreçten geçtiğiniz için yardımınızı bekliyorum teşekkürler

selin5555, 10 yıl önce

ben daha önce yazılı mülakatı geçtim sözlüyü geçemedim tekrar girebiliyormuyum?

YağmurCoskun
Aday Memur
10 Eylül 2014 20:54

Merhaba arkadaşlar 19 eylülde kağıthane çağrı merkezi için gebzede ki eğitime katılacak olan var mı

leylau90
Aday Memur
20 Kasım 2014 17:28

Arkadaslar Merhabalar,

Yapi kredi cagri merkezi departmani icin kariyer.net ten basvuru yaptim 2 hafta sonra aradilar bugun skype uzerinden online mulakata katildim, bundam sonraki asamalari okudum buraya en sikintili kisimdayim BEKLEMEK:( Benim merak ettigim egitim sureci nasil ortam kalinen yer ayrica egitimde de maas veriyorlar mi? Simdiden cok tesekkur ederim

ozge08
Aday Memur
22 Kasım 2014 13:35

Eğitimde de maaş verdiklerini belirttiler. Sınav daveti gönderildimi sana ?

leylau90
Aday Memur
22 Kasım 2014 19:12

Ozge ben sadece skype uzerinden online mulakata katildim bi kac gun icerisinde donus yapilacakmis olumlu olursa sinava girecekmisim. Sanirim sen de basvurdun. Sen hangi asamadasin suan? Malum egitime kadar cok eleme var

papilo88
Memur
22 Kasım 2014 19:38

dün girdim mülakata burnumdaki hızmama bile karıştılar. günde 200 çağrı alacakmışız izin gnlermiz son dk iptal olablirmiş yoğunluktan hergün revize yiyeblir 5te çıkmamız gerekirken 8deçıkablirmişiz. özel hayatınızı unutun dio kısaca. yuuuhhh dedimmm. maaşı da sölemiolarr ayrıca. benm ne kadar maaş alacağımı blmek en doğal hakkımmm.

22 Kasım 2014 19:58

arkadaşım x bankasında çağrı merkezi değil de bankanın müşterileri aradığı departmanda çalışıyordu(ne isim verildiğini tam bilmiyorum, arayıp borcunuz var ödeyin diyen tayfadan işte)

ayda 1000 lira alıyordu, normal çıkış 6'da ama fazla mesai hakkın var(çok düşük bir artı mesai ücreti varmış)

iki arama arası 8 saniye bekleyebiliyormuşsun 10 oldu mu niye arama almadın diye kızıyorlarmış. tuvalete bile gidemiyorsun öğle tatili haricinde. senin grup yöneticin sorumsuz biriyse sırf onun yüzünden senin ay sonu performansın düşebiliyor. örneğin arkadaşımın grup yöneticisi izinliyken onlara diğer grubun yöneticisi bakıyormuş. normalde eğitim sonu sınavlarında ay sonu raporunda o grubun sınavda olduğunun belirtilmesi gerekirken bu kişi belirtmemiş. bu yüzden tüm grup o gün sanki hiç iş yapmamış sayılıp performansta gerilemişler. böyle sıkıntılar var diyordu. burda yükselirim umuduyla bir süre çalıştı ama sonra dayanamadı ayrıldı. kısıtlı haklar, üstünde çalışan insanların sorumsuzluğunun bedelini ödemek, müşterilerin küfürlerine maruz kalmak vs gibi şeylerin karşılığında aldığı miktar 1000 lira olunca insan ister istemez tezgahtar olurum daha iyi diyor.

papilo88, 9 yıl önce

dün girdim mülakata burnumdaki hızmama bile karıştılar. günde 200 çağrı alacakmışız izin gnlermiz son dk iptal olablirmiş yoğunluktan hergün revize yiyeblir 5te çıkmamız gerekirken 8deçıkablirmişiz. özel hayatınızı unutun dio kısaca. yuuuhhh dedimmm. maaşı da sölemiolarr ayrıca. benm ne kadar maaş alacağımı blmek en doğal hakkımmm.

leylau90
Aday Memur
22 Kasım 2014 20:33

Benim de arkadasim calisiyo cagri merkezinde yazdiklarinizin hepsinden o da sikayetci ama issizlik hat safhada malesef :( aylik 1200 uc ayda bir de cift maas

22 Kasım 2014 20:58

arkadaşınızın çalıştığı yer daha insancılmış 1200+3 ayda 1 çift maaş yine fena değil bu ortamda :( hepsine kolay gelsin ya işleri cidden zor...

leylau90, 9 yıl önce

Benim de arkadasim calisiyo cagri merkezinde yazdiklarinizin hepsinden o da sikayetci ama issizlik hat safhada malesef :( aylik 1200 uc ayda bir de cift maas

ozge08
Aday Memur
23 Kasım 2014 17:15

bende online mülakata katıldım sınav davetinin gelmesini bekliyorum.Yaklaşık 2 hatfa olucak halen daha beklemekteyim :( Evet çalışma şartları zor ama özelde günde 12 saat dahi çalışmış biri olarak en azından günlük çalışma süresi 8-9 saat ve sosyal olanakları daha fazla, atanana kadar en iyi alternatif iş

gülmersin
Aday Memur
23 Kasım 2014 18:48

insandışı yaşamak isteyen için mükemmel bi iş çm. heran STRESSSS...

papilo88
Memur
23 Kasım 2014 19:21

aynen öle işsizlikten insan mecburen herşeye başvuruyor. 2 yıl turkcellde çağrı merkeznde çalıştım ben. bu kadar ağır değildi şartları yapıkredi baya zorlucak demekki. turkcellde gnde kaç çağrı alıodnuz die sordu ortalama 100 dedim(ki bu yoğun old. zamanlarda oluo genelde 80-90 filandır) . bizde en az 170-180 çağrı alırsın gnde ortalama 200 çağrı yanıtlarsın dedi mülakatta ben bi yutkundum zaten :) ayrıca eğitim 6 hafta gebzede herşey onlardan ve eğitime başlarken sözleşme imzalıosun 1 yıl içinde istfa edersen eğitm masraflarnı geri alıolar miktarı sölemediler. ne kadar maaş vereceklerini de sölemedler ısrarla sordum ama :D 3 haftaya belli olucakmış sonuçlar. ozamana kadr umarım iş bulurum çnkü cidden çeklcek dert değilll birde sürekli satış baskısı olacakmış bizzat kendisi söledi

leylau90
Aday Memur
23 Kasım 2014 19:56

Arkadaslar bu issizlikten ben de sikildim artik en yakin zamanda hayirli haberleri aliriz umarim. Egitim ne zaman bilen var mi acaba? Ona gore tahmini eleme suresini belirleyebiliriz.

leylau90
Aday Memur
23 Kasım 2014 20:03

Ayrica okudugum yorumlardan anladigim kadariyla ben daha ilk basamaktayim sanirim sadece online mulakata katildim 4 gun once. Daha sinav, kisilik envanteri, mulakat var. Bu is belirlenene kadar olmadi piazza bi magazada satis danismanligi yapip harcligimi cikartirim

leylau90
Aday Memur
25 Kasım 2014 16:10

Arkadaşlar az önce danışman firma ile görüştüm eğitim tarihi en erken ocak ayında başlar dedi bilginize

ozge08
Aday Memur
02 Aralık 2014 00:57

sınav daveti gelen var mı 14 kasımda mülakat yaptılar kaç gün oldu ne olumlu ne olumsuz dönüş yok

kimmpa
Aday Memur
02 Aralık 2014 15:36

tahsilat yetkilisi için girdiğim mülakatın olumsuz sonuçlandığına dair mail aldım. oysa mülakat çok güzel geçmişti.. demek bana öyle gelmiş. hayır arkadaş ne istiyorsun da eliyorsun. sanki müfettiş yardımcılığı.. işsizlikten heryere başvurur olduk. buraya dahi almıyorlar.

ahmet22222
Aday Memur
02 Aralık 2014 16:02

geçen hafta içinde skype üzerinden mülakata katıldım olumlu olumsuz hiçbir dönüş olmadı daha :( :(

ahmet22222
Aday Memur
02 Aralık 2014 16:05

bari bekletmeseler de bizde yolumuza baksak

Toplam 5635 mesaj
«246247248249250251252253254255256257»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi