Editörler : F16 Gökçen
«262263264265266267268269270271272273»

kar.d01
Aday Memur
11 Mayıs 2017 11:13

Nerden basvuru yapmıştıniz ilana

yagmurae, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben geçen hafta salı girdim mülakata müşteri temsilcisi çağrı merkezi için. Tam 1 gun sonra Çarşamba teklif geldi olumlu olarak arandım bir sonrak gün içinde mail geldi tüm toplamam gerekli belgeleri yazmislardi .bu arada lokasyon :izmir . Şimdi bütün evrakları gönderdim pazartesi günü ve uçak biletimi aldım 17 mayıs gebzede eğitim başlıyor.haber vermek istedim.

Sena123
Aday Memur
11 Mayıs 2017 11:24

Bana haziranda eğitim grubu açılacak günü belli olduğunda dönüş yapacağım demişti yalan mı soyledi şimdi bana ??

yagmurae, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben geçen hafta salı girdim mülakata müşteri temsilcisi çağrı merkezi için. Tam 1 gun sonra Çarşamba teklif geldi olumlu olarak arandım bir sonrak gün içinde mail geldi tüm toplamam gerekli belgeleri yazmislardi .bu arada lokasyon :izmir . Şimdi bütün evrakları gönderdim pazartesi günü ve uçak biletimi aldım 17 mayıs gebzede eğitim başlıyor.haber vermek istedim.

busraa.krdmn
Aday Memur
12 Mayıs 2017 08:58

Haziran da da eğitim grubu var bende 5 Haziran eğitim grubundaym 😊

Sena123, 7 yıl önce

Bana haziranda eğitim grubu açılacak günü belli olduğunda dönüş yapacağım demişti yalan mı soyledi şimdi bana ??

Sena123
Aday Memur
12 Mayıs 2017 12:03

Seni ne zaman arayıp iş teklifinde bulundular

busraa.krdmn, 7 yıl önce

Haziran da da eğitim grubu var bende 5 Haziran eğitim grubundaym 😊

busraa.krdmn
Aday Memur
12 Mayıs 2017 13:01

Ben Samsun için girdim 6 Nisan da mülakat a 1 hafta sonra olumlu cevabı geldi pazartesi günü de eğitimimin tarihini öğrendim baya beklemiştim yani eğitim tarihi geç verildi bize

Sena123, 7 yıl önce

Seni ne zaman arayıp iş teklifinde bulundular

yagmurae
Aday Memur
12 Mayıs 2017 15:21

yalan söylediklerini sanmıyorum belkide grup grup ayırıyorlar .benim süreç çok hızlı ilerledi bende haziranda olur diye düşünmüştüm.şimdiden söylüyeyim eger belgeleri sizden isterlerse zaten onaylanmış demektir.birde en hızlı şekilde halledin belgelerinizi cünkü zaman alıyor.birde ekokariyer benim danışmanlık aracımdı.kariyerden basvuru yaptım .

busraa.krdmn
Aday Memur
12 Mayıs 2017 17:03

Senden hangi belgeleri istediler

yagmurae, 7 yıl önce

yalan söylediklerini sanmıyorum belkide grup grup ayırıyorlar .benim süreç çok hızlı ilerledi bende haziranda olur diye düşünmüştüm.şimdiden söylüyeyim eger belgeleri sizden isterlerse zaten onaylanmış demektir.birde en hızlı şekilde halledin belgelerinizi cünkü zaman alıyor.birde ekokariyer benim danışmanlık aracımdı.kariyerden basvuru yaptım .

Ece035
Aday Memur
13 Mayıs 2017 01:35

Bende online sınava giricem, sorular hangi tipte oluyor?

çekoizmir, 7 yıl önce

Lisans mezunuyum. 28 Şubatta online sınava girdim , 16 Martta sonuç açıklandı ve 23 Marta mülakat tarihi verildi ardından 28 Martta iş teklifi aldım ve 10Nisandaki eğitime gidiyorum.Benim mülakattan sonraki sürecim hızlı gelişti, bende online sınava girmek ve sonucu öğrenmek için uzun bir süre bekledim. Beklemek stresli fakat sabırlı olmakta fayda var

busraa.krdmn
Aday Memur
13 Mayıs 2017 09:45

Arkadaşlar eğitim ne kadar sürüyor acaba bilgisi olan yazabilir mi??

busraa.krdmn
Aday Memur
13 Mayıs 2017 09:48

Arkadaşlar eğitim tam olarak ne kadar sürüyor

barancim
Aday Memur
17 Mayıs 2017 12:26

Merhaba Arkadaşlar. Bende 2 gün önce İzmir için kariyer.net'ten başvurmuştum ve bugün sabah beni aradılar uzunca bir sohbet ettik. Olumlu bir konuşma olduğunu ve cuma gününe kadar bir ekibin daha beni arayacaklarını söylediler. İnşallah güzel bir iş olur. Olursa ben Ağrı'dan İzmir'e taşınacağım. Bu arada Tarih Öğretmenliği'nden mezun oluyorum.

Svndksmg
Aday Memur
23 Mayıs 2017 17:30

Meraba arkadaşlar. Yapı kredi çağrı merkezi samsun için sınav bekliorum. Sorular nasıl oluyor. Mülakatnasıl oluyor. Süreç ne kadar sürüyo. Bilgisi olanyardımcı olabilir mi ?

Ece035
Aday Memur
29 Mayıs 2017 00:40

Arkadaşlar online sınava girip cevap bekleyen var mı?

Smson5555
Aday Memur
29 Mayıs 2017 02:29

Bende bekliyorum hala Ece035

Ece035, 7 yıl önce

Arkadaşlar online sınava girip cevap bekleyen var mı?

Svndksmg
Aday Memur
29 Mayıs 2017 12:54

Slm smson5555. Sınav hakkında yardımcı olur musunuz. Bana ön mülakatınız olumlu sınav gönderince ilerişime geçicez diye msj geldi. 10 gün oldu hala dönem olmadı. Sizin süreciniz nasıldı.

Smson5555, 7 yıl önce

Bende bekliyorum hala Ece035

Smson5555
Aday Memur
29 Mayıs 2017 13:04

Selam svndksmg sınav 60 soru 20 dk oluyor. Karışık harfler veriyor bu harflerden ne çıkar diyor şıklarda şehir, eşya, isim filan oluyor. Atiyörnegin; şevhirnev ( Nevsehir ) bu tarz örnegin. Kare, dikdortgen 180 derece çevir soruları. Ak- beyaz ornek veriliyor buna yakın aşagidakilerden hangisidir. Kara-Siyah cevaplarda. Bu tarz biraz zamandan dolayi insan acele edip çabuk geçiyor anlamiyor ne olup bittigini degişik bi sınavdı benim için yapip bittigini anlamadim birde kafam karısıkti hiç bişe hatirlamamıştım ne zor ne çok kolay diikkatli olmak lazım ben acele etmiştim.

Svndksmg, 7 yıl önce

Slm smson5555. Sınav hakkında yardımcı olur musunuz. Bana ön mülakatınız olumlu sınav gönderince ilerişime geçicez diye msj geldi. 10 gün oldu hala dönem olmadı. Sizin süreciniz nasıldı.

Svndksmg
Aday Memur
29 Mayıs 2017 15:09

Çok tşk ederim. Süreç ne kadar sürdü sizin. Bana hala geri dönüş olmadı sınav için. Uzun mu sürüo böyle.

Smson5555, 7 yıl önce

Selam svndksmg sınav 60 soru 20 dk oluyor. Karışık harfler veriyor bu harflerden ne çıkar diyor şıklarda şehir, eşya, isim filan oluyor. Atiyörnegin; şevhirnev ( Nevsehir ) bu tarz örnegin. Kare, dikdortgen 180 derece çevir soruları. Ak- beyaz ornek veriliyor buna yakın aşagidakilerden hangisidir. Kara-Siyah cevaplarda. Bu tarz biraz zamandan dolayi insan acele edip çabuk geçiyor anlamiyor ne olup bittigini degişik bi sınavdı benim için yapip bittigini anlamadim birde kafam karısıkti hiç bişe hatirlamamıştım ne zor ne çok kolay diikkatli olmak lazım ben acele etmiştim.

Smson5555
Aday Memur
29 Mayıs 2017 15:43

15 mayıs pazartesi günü arandim ben, görüşme saglandı olumlu oldugu söylendi gün içerisinde tekrar arandim online sinav gelecegi soylendi. Perşembe günu online sinav geldi pazar gününe kadar cevaplamam soylendi. Ben ogun cevaplayim yolladım direk. Ama hala sonuçla ilgili bir dönüş olmadı şuan bekliyorum.

Svndksmg, 7 yıl önce

Çok tşk ederim. Süreç ne kadar sürdü sizin. Bana hala geri dönüş olmadı sınav için. Uzun mu sürüo böyle.

Ece035
Aday Memur
29 Mayıs 2017 16:54

Bende cuma günü online sınava girdim bugün aradılar olumlu diye mülakata çağırdılar

Smson5555, 7 yıl önce

15 mayıs pazartesi günü arandim ben, görüşme saglandı olumlu oldugu söylendi gün içerisinde tekrar arandim online sinav gelecegi soylendi. Perşembe günu online sinav geldi pazar gününe kadar cevaplamam soylendi. Ben ogun cevaplayim yolladım direk. Ama hala sonuçla ilgili bir dönüş olmadı şuan bekliyorum.

Ece035
Aday Memur
29 Mayıs 2017 16:56

Ben sınavda problem sorularını hiç okumadan işaretledim çünkü 60 soru 20 dk ve süre yetişmiyor kolay soruları yaptım bugün olumlu geri dönüş aldım. Yukarıda arkadaşın dediği tarz sorular çıkıyor

Svndksmg, 7 yıl önce

Toplam 5635 mesaj
«262263264265266267268269270271272273»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi