Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

effflal
Aday Memur
15 Nisan 2010 20:09

sana sınavdan ne kadar sonra olumlu olarak döndüler ve sen kaç soru yapmıştın? son bir sorum telefonlamı geri döndüler yoksa mail olarakmı geri döndüler? cevapların için şimdiden teşekkürler...

busrita
Aday Memur
15 Nisan 2010 22:01

Sınavdan 2 gün sonra telefonla geri döndüler. 30 küsür soru yapmıştım ben.

effflal
Aday Memur
15 Nisan 2010 22:37

umarım sürecin olumlu sonuçlanır cevabın için tekrar reşekkürler...

busrita
Aday Memur
16 Nisan 2010 00:34

Rica ederim.. İnşallah sen de olumlu haber alırsın..

sudesum
Aday Memur
16 Nisan 2010 11:10

merhaba arkadaslar ben de samsun çm için sınav daveti aldım.ama hıçbir bilgim yok calısma kosulları nedir,vardiya saatleri,maası nasıl,karıyer imkanı nedir?sözleşme imzalatıyorlar mı ,imzalatyrlarsa süresi nedir?vs....LÜTFEN FİKRİ OLANLAR YARDIM ETSİN...

effflal
Aday Memur
16 Nisan 2010 13:14

günde 9 saat çalışıyorsun eğer performansın iyiyse minumum 3 yıl çalışarak şubeye geçiş yapabiliyorsun yani bana anlatılanlar bunlardı.maaş ve sözleşme konusunda benimde tam bir bilgim yok ben sınava girdim ve sonucunu bekliyorum sanada sınavda başarılar diliyorum...

sudesum
Aday Memur
16 Nisan 2010 13:54

cok tesekkur ederim...

sudesum
Aday Memur
16 Nisan 2010 14:40

arkadaslar baska bılgısı olan varsa paylassın cok rica edyrm:(

asli_85
Aday Memur
16 Nisan 2010 20:23

arkadaşlar çağrı merkezine başvuranlar yda girenler hangi bölüm mezunu? hafta sonu tatil mi?bide vardiye olayı varmış sanırım,gece de çalışılabilir mi yani:( bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim

poly_anna
Aday Memur
17 Nisan 2010 10:55

ben maliye mezunuyum dün mülakattaydım.dört yıllık herhangi bi üniv mezunu olman yada dört yıllıkta öğrenci olman yeterli iki yıllık bitirmiş açıköğretimden devam eden de vardı mülakatta.

benim tanıdığım bi takım lideri var oda beden eğitimi öğretmenlii mezunu 10 yıldır orda:)

sudesum
Aday Memur
17 Nisan 2010 12:43

polly_anna mulakatta ne tür bilgiler verdiler paylasırmsın.haftasonu tatıl mı gece vardiyası var mı ,kac yıl sonra subeye gecıs var sozlesme suresı nedır,kariyer ımkanı nedr vs. yardımcı olur musun lütfen..

poly_anna
Aday Memur
17 Nisan 2010 12:47

çok rahat geçiyor. 8 10 kişi bi toplantı odasında ilk kendinden bahsediosun yaşın okulun varsa deneyimin vs. sonra neden çağrı merkezi diyolar:)

neden yapı kredi:)

sonra tekli mülakata alıolar cv üzerinden gidio bu sevdiğin yönlerin sevmediğin yönlerin neler diyo.ordada çağrı merkezini neden istediğini ve maaş beklentini soruyor.

aydınlattıysam ne mutlu

poly_anna
Aday Memur
17 Nisan 2010 12:51

asıl soruna geleyim bi de:) vardiyalar süreli olucakmış mesela 2 ay aynı vardiyada 6 ay aynı vardiyada bu benim çok hoşuma gitti düzenli olucak yani

haftada 2 gün tatil haftasonuna da denk gelebili haftaiçine de dedi

bu kadar

effflal
Aday Memur
17 Nisan 2010 18:36

poly_anna dün mülakata katıldığını söyledin sınav daveti aldın mı? ben çarşamaba günü sınava girdim sonucunu bekliyorum. arkadaşlar benim gibi sınav sonucunu bakleyen var mı? bu bekleyiş çok zor olumlu veya olumsuz en kısa zamanda öğremnek istiyorum umarım olumlu olur ve sizinle burada paylaşırım...

poly_anna
Aday Memur
17 Nisan 2010 18:41

almadım henüz davet ya:( sinir oldum acaba olumi geçmişti halbuki olumsuz diye mi aramıyorlar sizce gayet iyiydim dün şartlarım da uyuyo..umarım ararlar...sınavdan sonra 15 gün içinde açıklancak diyolar ama bazı forumlarda bi kaç gün içinde arandığını söyleyenler var çözemedi. rahat ol.umarım davet alırsın.

effflal
Aday Memur
17 Nisan 2010 20:38

ben pazartesi mülakata girmiştim ve salı günü aramışlardı ama sen cuma günü girmişsin araya hafta sonu girdiği için aramamışlardır bence hafta içi ararlar sınavda hızlı olmaya dikkat et çünkü zaman yetmiyor gerçekten

asli_85
Aday Memur
17 Nisan 2010 20:50

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..:))

2 gün izin iyi ama maaş falan nasıl bilgisi olan var mı? bide resmi tatil günlerinde tatil var mı ki? v.s... çalışan birileri varsa yardımcı olursa çok sevinirim.. benim iyi kötü bir işim var ama karar aşamasına geldğimde ne yaparım bilemiyorum:( avantaj ve dezavantaj olarak değerlendirmeye çalıyorum sürekli netten araştırıyorum ama yeterli bilgi sağlayamıyorum:(

asli_85
Aday Memur
17 Nisan 2010 21:01

bayramlar falan yani=?

melos84
Aday Memur
20 Nisan 2010 12:59

arkadaşlar bende bugun aradım aslında ondan öncede aramışım ama telefonu dikkate almadığım için bugun açabildim işle ilgili bi kaç bişey anlattı neden çağrı merkezi dedi vardiyalı sistemden bahsetti mail gelecek kişilik envarteri yarın öğlene kadar yanıtlamanız gerekiyo dedi hala gelmedi bekliyorum. elbette her işin zorluğu olucak ama şua zamandaki işsizlik gözönüne tutulduğunda bazı şeyleri görmezden gelmeliyiz diye düşünüyorum.

ayk_55
Aday Memur
22 Nisan 2010 20:51

mulakata giren arkadaşlar kac yıılık sözleşme yapıyolarmış ayrıca şubeye gecme ımkanı varmıymış ben finansın cagrı merkezi mulaktına girmiştim 28 yaşından sonra şubeye geçiş yok demiişti bunla ilgili biligisi olan varmı sonuçta sureklı cagrı merkezi cekilmez sanırım

Toplam 5635 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi