Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : incir.receli
01 Ağustos 2008 13:50  

kpss hazırlık kursları

merhaba arkadaşlar

mersine yeni taşındık ve bu yıl kpssden iş çıkmayacağını düşünüyorum ve bir kursa gitmek istiyorum.mersinde yaşayan,okuyan arkadaşlardan ricam iyi bir kpss kursu tavsiye edebilr msnz??(kurssuz çalıştım 68.272 aldım,belki kurs desteği olursa daha yüksek alır mym diyorum.kendi çalışmamla altından kalkamadım:((( )

teşekkürler şimdiden

20 Ekim 2008 08:02

yeşimdamla

hangi dersaneye yazıldınız memnun musunuz?ben bi türlü karar veremedim akdeniz yada bilgiyön arasında...

30 Ocak 2009 14:13

matematikçi1600

Arkadaşlar, matematik ve geometriden zorlanıyorsanız bursa 20 seansta matematik- geometri full başlığını incelemenizde fayda var diye düşünüyorum.sınavda sorulan matematik ve geometri konularını 20 seanslık derste bitecek şekilde programladım.başlığın 12.13. 14. sayfalarında konular ve seanslar belirtilmiştir isteyen arkadaşlar bütün seanslara girebilecekleri gibi;isteyenlerde eksik oldukları konuların seansına katılabilirler.her seans en az 2 saat olmak üzere en fazla o seansa ait konular bitene kadardır.kaç saat fazladan ders anlatılırsa anlatılsın ek ücret alınmaz.en fazla 2 kişilik grup derside verilebilir.seansın sonunda ders alan arkadaşlar o konudan çıkmış olan sınav sorularını rahatlıkla yapacak seviyeye geleceklerdir.bütün arkadaşlara girecekleri sınavlarda başarılar.

17 Eylül 2010 23:15

postcard

arkadaşlar herkes reklam peşindeee ben size tavsiyem kirlenmemiş türkiye çapındaki kurumları deneyin İHTİYAÇ ya da KARACAN gibi..bi de İHTİYAçta eğitimciler profesör ve doçentlermiş Karacanın hocalarını bilmiorum..

Toplam 3 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?