Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32iren17ters köşe
02 Ağustos 2008 00:46  

Kızlar Sarışın Erkekmi sever yoksa Açık ten Esmer Erkek mi?

Biz erkekler kızlara çıtı pıtı deriz ne bileyim sarışın afet esmer bomba havalı kumral vs..

çokta önemi yoktur erkek gözüyle kız kızdır mantığı güderiz.Ama kızlar bizim gibi değiller tipe ve etikete bakarlar tercihini belirler.etiketi bu noktada geçersek tip olarak siz kızlar.

Sevgilinizin Zoraki koca dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit gibi (yani benim gibi)siyah saçlı esmer mi olmasını istersiniz

yoksa sarışın bi erkek mi hangisi daha karizma geliyor size

02 Ağustos 2008 03:46

taarruz keçisi

reklam yapma sirseri..

02 Ağustos 2008 07:53

'---- Z@M@N----'
Kapalı

benim fikrim ve cevremde duydugum kadarıyla sarısınlar kızlar tarafından begenilmio :) ama su var gönül bu ne kadar kriter ve sart belirlesende dediğin gibi olmuo

02 Ağustos 2008 09:32

memurzede:(

buram buram reklam kokuyor...

02 Ağustos 2008 10:01

morlale
Yasaklı

elektrik meselesi kardeş...ben şimdi kara yağız severim desem de belki bir sarışından da hoşlanabilirim...kızlar ilişkide güven arar renk menk önemli değil...

02 Ağustos 2008 11:35

masital

ben esmer ve renklı gözlü olmasını tercih ederdım dogrusu

02 Ağustos 2008 11:35

*kamelya*
Kapalı

sarışın ela yada yeşil gözlü erkten hoşlanırım.

tipe bakılacaksa yani.

yoksa karakter benim için herzaman öndedir..

02 Ağustos 2008 12:00

caner006

bence esmer buğday tenli uzun boylu erkeklerden hoşlanırlar

02 Ağustos 2008 12:01

*kamelya*
Kapalı

esmer kömür saçlı kömür gözlü

uzun boylu bir erkeği seviyorum:)))

02 Ağustos 2008 12:02

- tutsak -
Yasaklı

çevresi geniş popiler erkeklerden hoşlanır.kesinlikle erkeğin arabası olacak en büyük artılardan biridir bu.

02 Ağustos 2008 12:07

caner006

yok yaa arabayı yeni sattım walla yaa dün bi kız arkadaşın d. günü partisi vardı

bi kızı az daha sevgilisinden ayırıyordum ama bana yakşmaz böyle hareketler dedim

02 Ağustos 2008 12:09

- tutsak -
Yasaklı

ee sana hayat hikayeni anlat diyen mi oldu şimdi:)

02 Ağustos 2008 12:09

shekil

biz açık ten siyah saçlı erkekler daha karizmatiğiz bi kere

bayanın yanında daha güven verici yeri geldiğinde ağırlığını koruyan bi yapımız var

sarışınlık kızlara çok güzel yakışıyor ama erkeklere gitmiyor be canlarım

02 Ağustos 2008 12:11

*kamelya*
Kapalı

valla ben tip olarak sarışın erkeği oldum olası beğenirim.

02 Ağustos 2008 12:12

caner006

yok aklıma geldi özür rahatsız ettim

02 Ağustos 2008 12:13

- tutsak -
Yasaklı

vay be hemen şaçlarımı sayıya boyatıyım.müsteri portföyümü 2 ye katlayım.

çakma sarısın olmakta yarar var.

02 Ağustos 2008 12:14

CourteSy&Freelance
Yasaklı

SARIŞINMIŞ ÇOKTA TIN:)

02 Ağustos 2008 12:20

caner006

yaa türkiyede orjinal sarışın ne gezer ol sa olsa kırma olur o da bişeye yaramaz hehehehe

02 Ağustos 2008 12:20

shekil

Bazı arkadaşlar konuyu saptırıyor ben sarışın-esmer erkek kıyaslaması istedim buda fiziki olarak yakışıklılık olarak

ne karıştırıyorsunuz evi arabayı parayı.bunların önemli olduğunu bizlerde biliyoruz ahmak değiliz herhalde.

ama konu bu değil salt karizma.tamam mı ? canlarım

02 Ağustos 2008 12:22

- tutsak -
Yasaklı

ne yani milleti kalıba mı sokacaksın:)bırakta millet yazsın

al başlığını güle güle otur.

02 Ağustos 2008 12:33

shekil

Öyle anlar vardır ki konunun dağılmaması için belli kalıplar koymak şart gelir.Genel olarak diyorum bu profesyonelliğin gerektirdği bi drumdur.

tutsak kardeşim öyle olmazsa birisi diyecek altındaki arabası mercedesse ferrariyse bi kız arkadaşımız dicek etilerde oturuyorsa fabrikaları varsa sarışın esmer farketmez isterse zenci yada arap olsun.

nolacak konu önemini yitirip başka kulvarlara kayacak ben bunu önlemeye çalıştım.

bi kız arkadaş hiç tanımadığı hakkında bilgi sahibi olmadığı bi esmer erkeği görünce mi vurulur etkilenir yoksa sarışın erkeğimi

hem senden başkada karşı çıkan yok bitek sen anlamamış çakmamışsın mevzuyu.bak beni bu kadar uğraştırdın açıklama yapmakla

Toplam 36 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon