Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : balmumu_adam
11 Ağustos 2008 15:13  

Sağlık Bakanlığı eş durumu tayini isteyen yokmuuuu?

Sağlık Bakanlığında çalışan ve eş durumu tayini isteyen kimse yokmu tayin yazısı olumlu yada olumsuz gelen

11 Ağustos 2008 16:59

haaappppyyy

biz istedik 24.03.2008 de hala olumlu yada olumsuz cevap gelmedi

12 Ağustos 2008 08:38

ayberk55555

5 ay olmak üzere ve hala cevap gelmemiş tabi pdc yada standardın dolu olduğu söyleniyor sanırım peki ne kadar daha sürecekmiş 1 sene de sürme ihtimali var ozaman.dava açmayı düşünüyormusun

12 Ağustos 2008 08:44

haaappppyyy

Mahkemeye verdik bakalım sonuç ne zaman çıkar bekliyoruz

12 Ağustos 2008 09:34

ayberk55555

ikimizden başka eş durumu tayini isteyen yada mahkmeye vermiş yok heralde önceki form başlıklarına yazanlar nerde hepsinin tayinimi çıktı

12 Ağustos 2008 22:48

tamer57

var tabiki beklioruz sağlık bakanlığının atamaları yapmasını ama daha bir ses çıkmadı şu ana kadar...ne zaman yapacaklarsa okulların açılmasına 15 gün kalmış biz hala bekliyoruzzzzzzzz

13 Ağustos 2008 14:42

pardi2

aylar oldu daha cevap yok...bekleyin diyorlar...daha ne kadar bekleyeceğiz bilen yok....bu ne yaaaaaaaaaaa...

13 Ağustos 2008 15:18

kryldrm

Arakdaşlar. Mahkemeye veren yok mu? Ben mahkemeye vereceğim. Nedir, nasıl olur, nereye verilir, ne kadar sürer, sonuçlanan var mı?.. Bir bilgi verirseniz-yardımcı olursanız sevinirim. Biz gibi çok arkadaşlar var.

14 Ağustos 2008 11:51

deleteend

ben 657 kadroluyum eşim ise 657 4B malum eş durumu tayini olmuyor . Ama ben eş durumu tayini istedim evrağımı elden götürdüm bir iki şubede(terfi kadro gibi) takip ettim. sonra telefon açtim bekemede dediler sonra telefon açtim olmuyor dediler bende red cevabını istedim 15 günde bunların hepsi bitti bende red cevabını aldım. gittim mahkemeye verdim şimdi mahkeme sürecinde en azından burada ne olacağı belli bakanlıkta bekleseydi işimiz vardı biliyorsunuz dilekçeye 30 günde cevap vermek zorunda şimdi mahkeme savunma istemiş kurumdan mecbur cevap verecek.

14 Ağustos 2008 13:39

mgsoytas

deleteent davayı nerde actın.

15 Ağustos 2008 15:33

deleteend

zonguldak ta açtım

15 Ağustos 2008 16:36

pardi2

Ben 657 kadrolu memurum ve eşimde 657 kadrolu memur ..... 4B falan değil... İkimizde kadrolu memuruz...İkimizde kadrolu memur olmamıza rağmen tayin yapılmıyor....

15 Ağustos 2008 20:56

bilmis_

eş durumu tayini isteyen arkadaşlar bahsettiğiniz 4-5 ay süreler çok uzun,

prosedür en çok şööyledir

kuruma evrakla başvuru,

oradan grup başk,

oradan sağ.müd.

sağ.müdürlüğünden de bakanlığa yazılır

takip etmezseniz bakanlığa ulaşması 1 ayı bulur

oradada en fazla 1 ay içinde tayin yapılır yapılmazsa red gelir

yani elinize ulaşması 2,5 ayı geçmez 5 ay çok fazla evranızın numarası ile sordurun,

bazen cevaplanmış oluyor ama yanlışlıkla başka ile gidebiliyor,

bazen de tayin çıkmış olsada veya red yazılsada yazısı hiç gelmemiş oluyor,

bu durumda da evrağınızın faksını isteyebilirsiniz,

hepinizin hakkında Allah hayırlısını versin,

16 Ağustos 2008 15:40

incel

arkadaslar bende basvurdumm..3 hafta oldu.ses cıkmadı ankaraya gittiim.. evrakları sağlık müdürlüğü yanlışlıkla asıl yerine fotokopi göndrmiş.ankaraya gitmesem haberim bile olmayacak.gittim evrakları tamamladım.s,izde bi gidin yada sormak içççin birilerini yollayın.küçük eksiklerden evrak şubede bekleyebiliyor.takip etmek gerek

18 Ağustos 2008 08:21

haaappppyyy

24.03.2008 TARİHİNDE BAĞLI BULUNDUĞUM MERKEZ SAĞLIK OCAĞINA BAŞVURDUK 31.03.2008 TARİHİNDE SAĞLIK BAKANLIĞINA 157793 SAYI İLE YAZIMIZ GİRDİ HALA NE OLUMLU NE DE OLUMSUZ CEVAP VERMEDİLER SAĞLIK BAKANLIĞINI HERGÜN ARIYORUM STANDARTLAR DOLU BEKLETİYORUZ DİYORLAR.

18 Ağustos 2008 16:12

tamer57

eş durumu tayinlerini unutttular heralde 15 gün sonra okul açılacak biz hala bekliyoruz ,tayiini çıkan yokmuuuuu..

19 Ağustos 2008 13:34

srk gktp

hfhskjf

19 Ağustos 2008 13:39

srk gktp

arkadaşlar bende sizin gibi bu konuda mağdurum.bende eş durumundan dilekçemi 4 ay önce verdim ama hala bi cevap alamadım.aradığımda standart kadro çalışmaları sürüyor diyorlar.peki bu çalışmalar tamamlanınca olacakmı diye sorduğumda kesin bişey demiyorlar.olabilirde olmaya bilirde diyorlar. bu çalışmalar ne zaman tamamlanacak diye sorduğumda;yine kesin bi yanıt alamıyorum.farklı birşey bilen yada duyan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim.

19 Ağustos 2008 16:48

ayberk55555

tayin yazımı yeni gönderdim sanırım 1 haftaya kadar bakanlığa gitmiş olur,yasal süreç 60 gün bu süre dolduktan sonra 15-20 gün daha bekleyeceğim sonrasında dava açacağım,görülen oki bakanlığın normal yolla yapacağı yok,yaklaşık 20 gün önce ssklı eş durumunundan bir kişi dava açmış onun sonucunuda bekliyorum,ama kimse umutlanmasın ne yeni yönetmelik nede şu an ki yönetmelikle pdc yada standartta dolu olan yerlere eş durumu ataması yapılmıyor keşke yapmıyoruz deseler boşa bekletiyorlar

20 Ağustos 2008 12:04

srk gktp

slm ayberk. benim anlamadığım konu yapmayacaklarsa neden bekletiyorlar. seni bilmiyorum ama benim içimde biraz olsun umut var.kadro arttırımı yapılırsa eğer olur tayinlerimiz.

20 Ağustos 2008 14:02

ayberk55555

slm srk.mesaj attım sana orda hepsini yazdım,standart artırılsa bile benim durumum vahim gitmek isteğim yerde pdc de 100 kişi çalışan ise 130 kişi görünüyor nasıl olacak artıracakta standartı yükseltecek yada herneyse bu rakamı bulacak.sen bana pdc den fazla çalışan varken nasıl oluyorda aynı İle kurumiçi tayin de 3 kişi daha alıyor 2007 yılında açıklarmısın, bu işin umudumu kalmış daha srk gktp

Toplam 34 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;