Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : incir.receli
19 Ağustos 2008 10:05  

sağlık raporu dilekçe örneği ?

arkadaslar bi forumda sağlık raporu almak için verilen dilekçe örneği varmış ama şimdi ulaşamadık burda verebilecek olan varmı?

19 Ağustos 2008 10:12

englsh.teacher

...................DEVLET HASTANESİ BAŞTABİPLİĞİNE,

..........................

MEB öğretmenlik ataması için sağlık heyet raporu gerekmektedir.Baştabiplikçe verilecek sağlık raporunun tarafıma verilmesini arzederim. .../..../2006

ADRES:--------------------------- AD SOYAD:

--------------------------------- İMZA:

19 Ağustos 2008 15:05

efnan13

hocam ben de size msj yazcaktım..siz almıştınız çünkü..çok sağolun...

19 Ağustos 2008 18:51

ya sabir!!!

arkadaslar bi sorum var. ben bugun saglik raporu almaya gittim. kan tahlili yaptilar, kalp grafisi, rontgen de vardi. ama dahiliye disinda hicbir bolum muayene etmedi. ozel hastaneden aldim. rapor alanlar goz ve kbb muayenesinden bahsetmis, bana gerek olmadigini, zaten 5 bolumun doktorunun imzasinin olucani soyldiler. bu saglik raporunda illa su bolumlere muayene olucaksiniz diye bisi var mi?

19 Ağustos 2008 18:53

ay_katun

ya sabir hocam,raporunda ne yazıyor sonuç olarak?

19 Ağustos 2008 18:54

mincir

hocam saglık kurulu raporunun prosedurleri fiks zaten. ozelden aldıgın icin seni dolastırmamıslar iste. imzaları olucaksa sorun yok. ama dikkat et saglık raporumu, saglık kurulu raporumu aldıgın sadece bu onemli

19 Ağustos 2008 19:12

ya sabir!!!

hocam raporu yarin vericekler. yuz kere soyledim adamlara ogretmenlik icin diye. meb dimi dediler evet dedim. yarin gorucem. ya bu heyet raporu, saglik raporu saglik kurulu raporu hepsi farkli mi? offf :(

19 Ağustos 2008 19:18

ya sabir!!!

ha bi de muayene eden doktor gayet sagliklisin. ne ogretmenligi dedi? ingilizce dedim. hayirli olsun dedi. insallah verdikleri rapor dogrudur.

Toplam 7 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon