Editörler : Pangaea
21 Ağustos 2008 17:44

urfa siverek :( bilen varmı nasıl bir yer?

son tercihime atandım siverekte hiç beklermiyordum, nasıl bir yer olduğu hakkında bilgisi olan var mı

mskbt
Kapalı
21 Ağustos 2008 17:46

hocam merkezse pek sıkıntın olmaz ama köyleri için aynı şeyi söyleyemem maalesef :(

metino
Genel Müdür
21 Ağustos 2008 17:47

merhaba arkadaş..

siverek bi yabancı için iyi bir yer sayılır.ben urfalıyım.bozova ilçesinden..ama siverek'i iyi tanırım.halkı biraz aksi bilinir.öyledir de aslında.biraz da hırçındır insanları ama dediğim gibi yabancıya yardımı halk olarak severiz.

ül_kü
Aday Memur
21 Ağustos 2008 17:49

siverek merkezde bir ilk.öğr. okulu inş. sıkıntı olmaz 84 puanla iç anadolu olur diyordum...

mskbt
Kapalı
21 Ağustos 2008 17:49

ben urfada yaşiyorum, yardımcı olabileceğim bir konu varsa elimden geleni yapaarım. hayırlı olsun bu arada

mskbt
Kapalı
21 Ağustos 2008 17:51

hocam merak etmeyin merkezse bi sıkıntınız olmaz. büyük bir ilçe ulaşım sorunuda yok diyarbakır ş.urfa arasında işlek bi yol güzergahında hem hava alanınada yakın.

ül_kü
Aday Memur
21 Ağustos 2008 17:51

tşk. ederim yazdıklarınız için , biraz rahatladım, doğuyu hiç görmedim belkide bilinmeyenin endişesi var içimde

mskbt
Kapalı
21 Ağustos 2008 17:55

ül_kü hocam emin olun seversiniz urfayı sivereki :) hem yaşamak kolay, hemde halkı dışardan gelenlere karşı çok misafir perverdirler. terör vs. bi sıkıntısı yok anlicanız iyi yere geliosunuz :)

elgajiye
Kapalı
21 Ağustos 2008 18:12

o nick ile işin biraz zor siverekte bence hemen nick ini değiş

ül_kü
Aday Memur
22 Ağustos 2008 09:28

nick kendi ismim hocam o zaman hiç gitmeyeyim !

selamselam
Şef
22 Ağustos 2008 10:30

ül_kü hanım Merhaba..Sizinle aynı okula atandık sanırım.Siz Sınıf Öğretmenisiniz anladığım kadarıyla.Benim de Fen Bilgisi branşım.

Siverek için bende çok olumlu şeyler duydum..Tamamen aşiretlerden oluşan bir yerleşim yeriymiş anlatılanlara göre..

Ben Müdür yard. aradım.Okulun lojmanı yokmuş.Okul merkeze 10 15 dk felanmış..Öğretmenler ev tutuyormuş merkezden..Kiralar da 200 ile 400 arasında değişiyormuş..Şimdilik öğrendiklerim bu kadar..

Ben Pazartesi göreve başlamayı düşünüyorum evraklarım hazır..Sizinle artık okulda görüşeceğiz :)

selinseydi
Kapalı
22 Ağustos 2008 13:38

merhaba arkadaşlar öncelikle atananlara hayırlı olsun diyorum.2 yıl siverekte çalıştım.nüfusu 150 bin ve 192 tane köyü var.büyük bir ilçe doğudaki diğer ilçelere göre iyi sayılır.terör yok diyebilirim.rafet ibrahim.iöo.merkezde yürüyerek gidilebilecek mesafede ve yanında bir sağlık ocağı ve imam hatip lisesi olan şirin bir okul başka sorularınız varsa cvplayabilirim saygılar...

afaydin
Aday Memur
22 Ağustos 2008 14:32

ülkü hocam siz kac puanla atandınız tam olarak.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi