Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan27incir.receli
21 Ağustos 2008 22:05  

Görev yeri belgesi

Arkadaslar esim özel bir şirkette calısıyor.. Özel bir şirket için görev yeri belgesi nasıl düzenleniyor bilmiyorum ama Eşimin çalıştıgı şirketten aldıgım görev yeri belgesi aynen söyle düzenlendi..(BANA COK EKSİK VE YETERSİZ GİBİ GELDİ)

İLGİLİ MAKAMA

1111... SSK sicil no ile kayıtlı olan ......... isimli sahıs 14.06.2007 yeri tarihinde şirketimizde çalışmaya başlamış olup görevine halen devam etmektedir..

ŞİRKET KAŞESİ

İMZA

Özel şirketler için düzenlenen bir şablon yok mu ? Öğretmenler için görev yeri belgesi internetten bulabildim ama özel şirketlerle ilgili bir örnek bulamadım sizce böyle bir yazı Eş durumu tayini için yeterli olacak mı ?

Bilen arkadasların cevap yazması dileğiyle

21 Ağustos 2008 22:25

denis-ing

arkadaşım o da olur.. benmkide özel şirkette çalışıyo onun şirketindekilerin de böyle bişeyden haberi yoktu yazdılar kafalarına göre önemli olan imza kaşe problem yok bence ama sen yine kendi mem i ni ara sor kabul ederler mi die

21 Ağustos 2008 22:32

h8td9

denis-ing cevabın için tskler...

İşyeri tanıdık yarın o işyeri belgesini tekrar cıkarabilirim.. O açıdan daha net birsey olabilir mi diye düsünüyordum.. Öğretmenler için düzenlenen işyeri belgesi var onu özel şirketler için düzenledim ...

İLGİLİ MAKAMA

GÖREV YERİ BELGESİ

KİMLİK BİLGİLERİ

--------------------------------

ADI SOYADI :

SSK SİCİL NO :

GÖREV YERİ :

GÖREVİ :

SSK İŞYERİ SİCİL NO :

Yukarıda kimlik ve Şirket bilgileri yer alan ......... halen şirketimizde ...... olarak görevine devam etmektedir.İş bu belge ilgilinin isteği üzerine tanzim edilmiştir.

Böylesi daha iyi sanırım.. Bu durumda olan arkadaslara da fikir olması acısından

21 Ağustos 2008 22:52

denis-ing

evet işte ben aynen o yazdığın şeyi çıkarttım internetten buldun de mi?????

Toplam 3 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..