Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : incir.receli
01 Eylül 2008 22:57  

sevgiliye yapılan en ilginç sürpriz?

soru açık arkadaşlar..Buyrun:)

01 Eylül 2008 23:00

pilaka

ben kend hazrladıım kinder süprisi bakkladan aldrtmıs içine de yazdıım mektubu koymustum hakkaten de kinder suprise olmustu :D ama degmesmiş :P

01 Eylül 2008 23:01

be off

en ilginç değil ama ilginçlerden biri,,ona yeni aldığınız bi hediyeyi evde onun sürekli kullandığı eşyaların içine ufak ipucu notları saklayarak o eşyayı onun bu notları sırasıyla izlerek bulmasını sağlamak. :)

01 Eylül 2008 23:09

eva_

güzelmiş ikiside ben bi paket yollamayı düşünüyorum.şu kinder süprise olayı güzelmiş.başka ne koysam içine ki???

01 Eylül 2008 23:12

doralena

ben ank daydım o esk de gece kavga etmiiştik telefonda ben esip gürlemiştim ayrıldım die , demediğimi bırakmadım ama uykusuz geçen gecenin ardından sabah ilk otobüsle kendimi esk evinin önünde buldum :)) ( evlerimiz çok yakındı ve benim geldiğimden ailemin haberi yoktu tebdili kıyafet akşama kadar dolaşıp akşam tekrar ank dönmüştüm)

01 Eylül 2008 23:36

eva_

sadece 4 5 kişi mi süpriz yaptı ya:(((

02 Eylül 2008 00:50

enfali

bende istanbul a hiç haberi olmadan gidip , hadi inde seni okuldan alayım demiştim tabi hiç haberi yoktu ve ist e geleceeğimi bile düşünemezdi:D

doğum gününde de bir maket ev aldım içine de bir şeyler yerleştirdim tabi:D bunu herkese tavsiye ederim ileri de ki evimiz babında yani:D

şimdi sözlendik ama bu atama yıktı beni biraz. hayırlısı:D

02 Eylül 2008 00:56

c.s.k.

bir saat öncesine kadar sevdiğimdi ama artık bitmiş. içimde bi ümit vardı acaba geri döner mi diye.. vakit cok gec artık!!! tcden sorgulama yaptım değişmiş soyadı.. o artık evli. bugunum de yok yarınım da yok artık benım..

02 Eylül 2008 00:58

enfali

çok üzüldüm c.s.k. böyle bir dönemde bunu yaşamak zor olsa gerek. üzülme herşeyde bir hayır vardır. hele bu meseleler tamamen nasip kısmet işi. Hakkında hayırlısı kardeşim

02 Eylül 2008 01:08

c.s.k.

kardesım sen ole dersın de içime ata ata katran oldu. bu lanet dunyada ne işim var diye düşünüom

02 Eylül 2008 01:08

eva_

bende çok üzüldüm c.s.k ... Biz de ayrıyız su an ...Onu tekrar kazanmak istiyorum.İnşallah bizim sonumuz sizinki gibi olmaz.

02 Eylül 2008 01:10

funny
Kapalı

sevgilinden ayrıl.

büyük sürpriz olur.

ayrıca bu tür başlıkları lütfen ilgili forumlara açın.

02 Eylül 2008 15:24

eva_

sevgili funny önerin için teşekkürler..

başlık açmak için sizden izin almak gerektiğini sanmıyorum ki burada açılmış her başlığın buranın açılma amacına hizmet ettiği söylenemez.

Toplam 12 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?