Editörler : F16 Gökçen
«67891011121314151617»

mustipol
Aday Memur
23 Eylül 2008 23:04

haziran ayı sınavına baktım da sınav davetiyeleri son basvuru gununden sonraki ilk hafta başlamış hemen...

ama neye gore cagrı yapıyorlar orasını anlamayadım... cunku ozaman beni çağırmadılar...

bu konuda bir bilginiz var mıdır?

kylop
Memur
23 Eylül 2008 23:20

sınav davetleri daha başlamadı arkadaşlar.

tuliim
Aday Memur
23 Eylül 2008 23:53

Daha önce mt sınavına giren arkadaşlar bize yardımcı olabilirler mi? Sanırım sınav için ihtiyaçlar gözönünde bulundurularak ikamete göre davet gönderiliyor fakat cv de etkiliyormuş, acaba önceki sınava davet alan arkadaşlar hangi üniv den mezunlar ve yabancı dilleri nasıl?

Buarada sanırım davetler sınava 1 hafta kala gelicek, önceki süreç öyle işlemiş.

mustipol
Aday Memur
24 Eylül 2008 00:25

davet geldikçe yada davet alan olduğunu duydugunuz zaman buraya yazarsanız, bizde ona gore bir yon belirleriz kendimize.. İK'yı filan arar sorarız...

hep bekliyoruz bekliyoruz... aramıyorlar.. sonra beklediğimizle kalıyoruz... stres sıkıntı da hediyemiz oluyor...

tuliim
Aday Memur
24 Eylül 2008 00:26

mustipol, aynı fikirdeyiim burdan, davet alınca paylaşalım hepbirlikte hayırlısıylla.

yukseldeniz
Memur
24 Eylül 2008 01:07

dawetler bayramdan sonrakı ılk hafta arkadaslar ayrıvaa tülii merak etme cagırılarr herkesı ünv sorun deil cv de hatalı yer yoksa alımlara ılskın sonucta herkes sınava gırme hakkına sahip sadece cv ler önemlii..!! hepimizin allah yardımcısı olsunn az kaldı nede olsaa bakalımm insallah mülakata bölee konusuruzz dewamındaa :)))

mustipol
Aday Memur
24 Eylül 2008 01:50

inşallah onlar eğitimdeyken biz burada konusmuyor oluruz...

onlar = kazananlar:)))

mustipol
Aday Memur
24 Eylül 2008 01:57

davetlerin bayramdan sonraki ilk hafta olduğundan nasıl bu sekilde emin olarak yazıyorsun? yargılamak için degil meraktan soruyorum :))

kupa
Müsteşar Yardımcısı
24 Eylül 2008 18:02

Bayramdan önce (takip eden hafta da olabilir); Mayıs/2008 sınavında şubelere atanacakların eğitime davet edilmeleri yapılır. Ondan sonra İnsan Kaynakları boş kalıp davetleri yapacaktır.

En iyimser tahminle 06.Ekim.2008 den itibaren davetler başlar.

mustipol
Aday Memur
24 Eylül 2008 19:00

sizce gecen haziran doneminde çağrılmayanların çağrılmama gerekçesi nedir??

sonucta sınava herkesin girme hakkı bulunmakta... sınava bile çağrı yapılamadı bazı kişiler...

benim aklıma bölümlerle alakalı birşeyler geliryor..

ben istatistik mezunuyum.. sınıftan bir arkadaşlımla birlikte başvurmuştuk.. ikimizde aramamışlardı...

belli bölümleri çağırmış olabilirler mi?

belki bu donem bizleride çağırırlar:))

mustipol
Aday Memur
25 Eylül 2008 02:05

bu donem girecek hiç bir arkadaş hiç bir yorum yazmıyor... demekki fazla giren yok yada hiç birşeyi paylaşmayı sevmiyorlar :))

yukseldeniz
Memur
25 Eylül 2008 02:33

MUSTİPOL__

ARKADASIM BILGI VERIYOSAK BURDAA HERKESINN IYILIGINEE BENDE YANLIS ANLAMADIMM ZATENN SORUNUU SORABILIRSINN TABİKİİ CEVREMDEN COK İNSAN VARDA AKBANKAA O SEBEBTEN ALDIM O BILGIYI DUYUMU YANİ ÖLE SÖLEDILER İYİ GECELER..!!

e-katip
Şube Müdürü
25 Eylül 2008 10:17

YA BEN BU İLANI GÖREMEDİM ARKADAŞLAR BANA ÖZELDEN YAZARSANIZ İYİ OLUR VEYA GENELDEN YAZARSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM. BU İLANLARI SINAV İLANLARINI BEN HİÇ GÖRMÜYORUM NASIL TAKİP EDEBİLİRİM. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.

kupa
Müsteşar Yardımcısı
25 Eylül 2008 12:25

e-katip, bu başlığın ilk konusundaki linki kopyala ve ie'a yapıştır. Enter yaparsan çıkar.

http://www.secretcv.com/akb/mt11_ilan_goster.php

Bu tür ilanlara en iyi şekilde Memurlar Net Forum-Özel Sektör sayfalarında ulaşabilirsin. Birçok arkadaşınız bu sayfalarda bilgileri paylaşıyor.

25 Eylül 2008 13:02

arkadaşlar bu ilan enter yapıorm kopyalıorm ilanı ama yine de çıkmıor...

dewam edio deil mi başvurular?

tuliim
Aday Memur
25 Eylül 2008 13:13

Deniz Melike;

İlan kaldırılmış, son başvuru tarihi 21 eylüldü.

kupa
Müsteşar Yardımcısı
25 Eylül 2008 14:10

Doğru, başvuru süresi dolduğundan ilan kaldırıldı. Bu yüzden göremezsiniz.

kupa
Müsteşar Yardımcısı
25 Eylül 2008 14:20

mustipol, İstatistik mezunları Genel Müdürlükte çalışacağını işaretlerse, çağrılma şansları artar.

CV'nizde bilgiasayara hakim olduğunuzu , SPSS başta olmak üzere birçok programları kullanabileceğinizi, okulda yaptığınız ortak çalışmaları ve dönem ödevlerini dahi belirtmeniz gerekir. Bu şekilde sizden daha fazla yararlanabileceklerini anlamış olurlar. İstatistik mezunu olup, bu işlerden anladığınızı ortaya koymazsanız, onlar da bu nitelikleriniz yok zanneder.

Başta İktisat olmak üzere, İşletme, Bankacılık ve Finans mezunlarının sınava davet şansları bugünkü koşullarda daha yüksektir. Diğer bölüm mezunları da bir şekilde Bankada çok faydalı olabileceklerini, daha önce yaptıkları çalışmaları CV'de belirterek ortaya koymak durumundadırlar.

Bu konulara ilk sayfada detaylı değinmiştim.

lu-lu
Memur
25 Eylül 2008 14:26

kupa...mezun olalı 1 sene oldu ve bicok bankanın sınavına girmeme ragmen akbank hala ve ısrarla beni cağırmıyor...kac kere cv doldurdum acaba cw de bi sorunmu war die,girdigimde güncelledim falan filan ama ısrarlaa cağrılmıyormm...iktisat mezunuyum..ve cağrılmamama sebebimi anlamıs diilim:( umarım bu sınawa cağrılırım

burcus610
Şube Müdürü
25 Eylül 2008 14:45

arkadaşlar birşey soracağım bu ingilizce bilgisi işi bneim kafamı karıştırıyor. bende orta düzeyde ing var ama herhangi bir sınava girip yeterli puan almadım. ne olacak yani şimdi?

Toplam 10987 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi