Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : battusay01ece_kimya
20 Eylül 2008 14:01  

en iyi kpss kitabı hangisi?

arkadaşlar en iyi kpss eğitim bilimleri-genel kültür-genel yetenek kitabı hangisi? ben seneye ilk defa kpss ye giricem ve aelimden geldiğince hazırlanmak istiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

20 Eylül 2008 16:18

türkolog_22

ben alese hazırlanırken yargı ve yan kaynak olarak pegemle hazırlandım çok memnundum özelliklede yargıdan zaten yargı kpss ve aleste isim yapmış bi yayınevi..

20 Eylül 2008 16:23

derya 23

ihtiyaç yayınlarıda ii bence.yargıı eğitim bılımlerınde ideall aslında.yha çalışırsan kaynağın çok onemı yok bılıyomusun.zaten heryıl yayınewlerı sısteme gore kendını yenılıo.

20 Eylül 2008 16:40

irfan1907

genel kültür genel yetenekte ihiyaç, eğitim bilimlerinde yargı bence.

21 Eylül 2008 00:57

"filolog"

en ii kpss kitabı daha yazılmamış ve çıkmamış olandır bence ekimi bekle...

21 Eylül 2008 12:41

delilah

kuzende 2007 basım bir "yargı eğitim bilimleri" varmış onu aldım. hiç kullanmamış. 2007 yılında basılmış bu kitapla bu sene basılacak olan kpss kitapları arasında konular bakımından bir fark var mıdır arkadaşlar?

21 Eylül 2008 14:06

derya 23

yeni basım al bence .yargı bı yayındr ama heryıl kendını yenıler mutlaka.eğıtım bılımlerınde çok cıns kavramlar vardı mesala kpss de.onlarıın bazılarıı yargıdada yoktuço yuzden kendını mutlaka yenıler. ii bı yayındr.sen 2008 basım olanını al.

22 Eylül 2008 03:45

nhtkvcn

Eğer Eğitim Bilimleri sınavına gireceksen (öğretmen adayıysan) geçen seneki kitaplar kesinlikle işe yaramaz. Bilenler bilir 2008 eğitim sınavı KPSS tarihine damgasını vurdu. Yeni konuların eklendiği kitapları beklemekte çok öenmli bir fayda görüyorum.

Genel Kültür-Genel yetenekte şu kitap iyidir denemez. İhtiyaç tek başına yetersiz, yargı aşırı detaycı ama eksik, data anlamsız gelecektir. Temel bir kitap seçip bol bol farklı yayınevlerinin sorularını çözmek daha yararlı olacaktır kanımca.

Bir de güncel-küçük bir anayasa kitapçığı(1 YTL), gündemi takip etmen için de kaliteli bir kanalın ana haber bültenleri.

Toplam 7 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?