Editörler : crops35
«5678910111213141516»

pinkpantherr
Kapalı
14 Kasım 2008 19:48

rukiyeyle bende görüşüyorum. puanından haberim var. inşallah atanır oda. bu arada ben bugün açıköğretime kayıt yaptırdım. kamu yönetimini seçtim. sence nasıl bi karar? çekoyumu seçseydim yoksa?

pinkpantherr
Kapalı
14 Kasım 2008 19:55

umut işte

sen çeko yazmışsın ve bizim sınıf çoğunluk çeko yazmış oyüzden takıldı aklım.

umut_iste
Memur
14 Kasım 2008 19:55

kamu yönetimi hakkında bir bilgim yok inan bana ama çeko hakkında paylaşayım bildiklerimi...İ.K bölümündeki dersler arkadaşım yani iş hukuku finansal yönetim ÇEKO bunları zaten ders olarakta gördük..ben arkadaşlarıma danışarak çeko dedim olurya bir aksilik çıkar da yerleşemzsem bari keni alanımla ilgili özel sektörde çalışmak için çeko dan faydanalalım dedim..ders içerigi aynı kitaplara baktıgımda öyle yani..sen neden kamu yönetimi dedin ? yani ney biliyomusn şayet kamuda bir diplomaysa hepside aynı zaten bunu hepimiz biliyoruz ama çeko her ikisinide karşılıyo die düşündüm ve kaydı yaptım..umarım hakkımızda hayırlısı olur

peyzajım
Şef
14 Kasım 2008 19:59

mehtap

ne yazıp yazmayacağımı kimseye hele ki içi fesat olan insanlara soracak değilim.neymiş efendim paylaşım sitesiymiş tc sini istiyormuş bak sen. insan söylüyorsa doğru söylüyordur görecekmiş aman.daha fazla muhatap olamam seninle

iillyyaass
Memur
14 Kasım 2008 19:59

ya rakadaşlar noooluyo ya hiç hoş değil böle bu ne gerginlik yaa..ya ben noolcam ya biraz önce başka bi başlıkta okudum arkadaşın biri dps yi aramış okuldan onaylı belgeyede ok ver mişler

mehtapp__
Kapalı
14 Kasım 2008 20:00

istenirse başka faydalı şeylerde konuşulabiliyomuş ne güsel :) hemen fikrimi söleyim ne yazarsanız yazın işletme yazmayın son sınıfa geçtim ama kolay olmadı geçmeseydim zaten değiştirecektim işletmeyi seçmemeniz ii bi seçim olmuş..

ozziiy_canoo
Şube Müdürü
14 Kasım 2008 20:01

peyzaj sen boyundan büyük kelimeler ediyosun sus germe daha fazla hamama çevirmeyin forumu

pinkpantherr
Kapalı
14 Kasım 2008 20:01

amin.... ben kamuyu kolay diye yazdım :)))

yaani dedilerki devlet memuru olursan neye tamamladığının hiçbi önemi yok dediler oyüzden yani. yoksa bende biliyorum çeko açıköğretimdeki en iyi bölüm. zaten hala içimde çeko var üzgünüm yaa. ama işte herkes kamu çabuk biter dedi oyüzden yazdım.

mehtapp__
Kapalı
14 Kasım 2008 20:03

hey allahım çete savaşlarına dönüştü olay peyzajım asıl ben senle muhatap olmuyorum sizin gibi daha kişisel gelişimini tamamlamamış insanlara laf atmıyorum artık yoruyosunuz beni başka şeyler konuşmak daha ii hadi cnm hadii...

iillyyaass
Memur
14 Kasım 2008 20:03

pinkpanther 79la yerleşen arkadaşın aysel mi..

ozziiy_canoo
Şube Müdürü
14 Kasım 2008 20:05

ayrıca kötü niyetli dediğin bensem senin akli ehliyetinden şüphe duyarım akıllı ol tercihlerini yap ve atan okk kimse kimseye karşı kötü niyetli değil ayrıca bunun ayırımını yapmak sana düşmemiş. mahalle kavgasına çevirme ortamı verilecek bi cvp varsa pink o cvb ı verecek erdeme sahiptir sanırım

umut_iste
Memur
14 Kasım 2008 20:06

ya arkadaşlar neden böylesiniz her şey gayet güzel işte puanlar açıklandı ve sonuç bu işte..baksanınza ozan arkadaşımız çok güzel haberler veriyo bize 170 alım dio arkadaşlar yani bu alımın bu sene fazla oldugunu düşünürsek tamam yani dimi..Ben sadece sunu biliyorumki hiç kimsenin garantisi yok beklicez nasip her şey...ilyas arkadaşım sen en iyisi ne yap biliyomusn direk ösymi ara:( emin ol sana yardımcı osa olsa orası olur..ertugrul hoca degil..banada serfika veryim dedi hayır demiştim..ben kendim alırım dedim ve aldım anlayacagın

pinkpantherr
Kapalı
14 Kasım 2008 20:07

evet illyas aysel. hala görüşürüz ayselle. o 79la yerleşti biliyosun zaten.

iillyyaass
Memur
14 Kasım 2008 20:09

umut sen kaç mezunusun kardeş ertuğrul hoca sizede fikir vermişmiydi sertifika konusunda

mehtapp__
Kapalı
14 Kasım 2008 20:09

umut bizimde istediğimiz bu sürekli birbirimize moral vermek can sıkmak değil ama sürekli aynı konu iice baydı tmm kardeşim yüksekmi aldın ne güzel demişsin bi kere Allah daha çok versin ama bi yerde dur denmeli geçmiş baz alınmalı tercihler konuşulmalı ama yok ben 90 aldım arkadaşımda 90 yok 88 yok 89 ne gerek var sonra biri geliyo yaa siz bölesiniz ben kesin atanamam al işte kırdın adamın hevesini bunun hesabını nasıl vercen neyse bu son yorumumdu artık bilgi paylaşımı zamanı ben inanıyorum ii bir alım olacak ve hepimiz atanacağız inş. tabe...

peyzajım
Şef
14 Kasım 2008 20:10

aman sevsinlerrrrr

ozziiy_canoo
Şube Müdürü
14 Kasım 2008 20:10

umut ferah tut içini arkadaşım 80 ve üstü kesindir.

pinkpantherr
Kapalı
14 Kasım 2008 20:11

ilyas bende sertifikayı aldım 180 saatlik eğirdir halk eğitimden aldım okurken. ertuğrul hoca bizede geçerli oluyo dedi ama ben işi şansa bırakmak istemedim garanti olsun dedim aldım. ösymyi ara oluyo derlerse vakit kaybetmeden al okuldan bence. çünkü kural şu TERCİHİNİ YOLLADIĞIN GÜN 20 KASIMSA EĞER SERTİFİKA İSTEYEN BÖLÜMÜDE YAZMIŞSAN SERTİFİKANIN EN GEÇ 20 KASIM TARİHLİ OLMASI GEREK

ozziiy_canoo
Şube Müdürü
14 Kasım 2008 20:12

peyzaj sana gülerim sadece seviyesizliğin bölesini görmedim ya ben hala laf sokmaya çalışıyo :):):):)

umut_iste
Memur
14 Kasım 2008 20:13

Emin olunki ben herkesn atanacagına inanıyorum böylede olmasını çok istiyorum..ilyas aysel benim sınıfımdaydı anlayacagın biz ayselciyiz:) onun atanmasına çok sevinmiştim zaten..

Toplam 3736 mesaj
«5678910111213141516»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi