Editörler : F16 Gökçen
«382383384385386387388389390391392393394

Balkes100310
Aday Memur
20 Temmuz 2015 14:46

ınsallah tabi kardeşim evet merkezdeyım ama dun korfezdeydım gıdıp gelebılen bırıyım genelde balıkesr dıyelım banka sınavlarına daha once cok defa gırdım dıger bankalar olarak ama bu sekılde referens yoluyla ılk defa deneme kararı aldım artık merkez ılce degısmıyor balıkesr manısa canakkale ızmır ege bolgeye baglı tum ılcelerıyle sınav onlıne olur 20 ales tarzına benzeyen ege bolgeye cagırılar orada ılk sana basvuru formu doldurturlar sora sınava alırlar onların ınsıfıyatınde uzak yerdeysen yada begenırlerse hemen o gun mulakatını yapıorlar yada yakın bolgedeysen 1 hafta sora arıcaz deyıp yolluorlar ben ogun tek kalmıstım ve mulakat sonu hemen olumlu senın merak edıosan dedıler hemen ertesı gunu arayıp sınavında olumlu dedıler :D daha sonra ondanda ertesı gun aryıp referans ıstedıler :d ınsallh sonunu getrırız hep beraberce ınsallah merakını gıderbılmısımdır baska yardım edebılecgım bır sey varmı

alminayvalik
Aday Memur
20 Temmuz 2015 17:10

Çok teşekkür ederim. Baya açıklayıcı bilgiler vermişsin. Sınav kaç dk kaç adet soru ve tek oturum mu? Bende bekliyorum bakalım inşallah hep beraber halledebiliriz. Bölge müdürlüğü izmirde bildiğim kadarıyla ben kariyerden cvp bekliyorum demekki direk oradan arıyolar. Bende çok kez sınava girdim fakat geçtiğimden emin olduğum bi çok sınavda başarılı değilsin dediler ve dolayısıyla şevki kırılyor insanın. Ama herkesin bir nasibi var umarım bizimkisi buradır. Artık yaşta geçiyor oldu oldu :D Birde mezuniyet bölümün ne?

Balkes100310, 9 yıl önce

ınsallah tabi kardeşim evet merkezdeyım ama dun korfezdeydım gıdıp gelebılen bırıyım genelde balıkesr dıyelım banka sınavlarına daha once cok defa gırdım dıger bankalar olarak ama bu sekılde referens yoluyla ılk defa deneme kararı aldım artık merkez ılce degısmıyor balıkesr manısa canakkale ızmır ege bolgeye baglı tum ılcelerıyle sınav onlıne olur 20 ales tarzına benzeyen ege bolgeye cagırılar orada ılk sana basvuru formu doldurturlar sora sınava alırlar onların ınsıfıyatınde uzak yerdeysen yada begenırlerse hemen o gun mulakatını yapıorlar yada yakın bolgedeysen 1 hafta sora arıcaz deyıp yolluorlar ben ogun tek kalmıstım ve mulakat sonu hemen olumlu senın merak edıosan dedıler hemen ertesı gunu arayıp sınavında olumlu dedıler :D daha sonra ondanda ertesı gun aryıp referans ıstedıler :d ınsallh sonunu getrırız hep beraberce ınsallah merakını gıderbılmısımdır baska yardım edebılecgım bır sey varmı

Balkes100310
Aday Memur
20 Temmuz 2015 18:05

isim neydı acaba hıtap ıcın soruorm sızı baya ıyı anlıorm mecburen sınav 30 dakıka 20 soru ales tarzında benzer.yok karıyerden deıl orada basvuru cok gorulme durumu ımkansza yakın.0232 nodan arıyorlar nasıp olduktan sora hersey bır anda oluor ınsallh hepımız gusel sonuclar alırız ben su urunlerı muhendısıyım 27 yasındayım sız? #almınayvalık

alminayvalik
Aday Memur
20 Temmuz 2015 19:54

?smim gül?ah. . bende 27 ya??nday?m i?letme mezunuyum. herhangi bi?eye calistinmi. Bu s?navlarda pratik h?zl? olmak önemli. E?er hat?rlad???n sorular varsa paylasirsan sevinirim. art?k son ?ans?m bayanlarda 27 ya? sinir o yüzden irdeliyorum. i?imi ?ansa b?rakmak istemiyorum.

Balkes100310
Aday Memur
20 Temmuz 2015 20:04

memnun oldum gulsah hanım benım bugun referaslarımıda aramıslar .benı aradı bugun referaslarım haber verdıler bu son asamaydı ben buradakı coguu ınsanın neler cektıgını ıyı bılıorm ozellıkle askerı suaby ve polıs sınavlarında basarılı olup yedek kalmak ondan oncesındede babamı kaybetmek ve surecın uzaması zor ıslerdı buradakı kaydımı kaldıracagım artık cok ıletı gelıorm bana [email protected] veya https://www.facebook.com/omerserdar.memis adreslerınden ulasabılırsınız hatrladııgm baska seyler olursa ordan ıletıısme gecersınz sora slolerım yardımım dokunduysa cok sevınırım ısınıze yardıysa bana bı dua edersınız yeter esenlıkler dılerım

haluk_01
Aday Memur
21 Temmuz 2015 01:38

dayımın oğlu akbankta çok üst bir pozisyonda olmasına rağmen akbanka giremiyorum

penyez5353
Aday Memur
23 Temmuz 2015 15:13

doğu karadenizden başvuran varmı

haluk_01
Aday Memur
27 Temmuz 2015 00:38

kariyerdeki akbank çukurova bölge gişe yetkilisi ilanına başvuran var mı?

gulseda90
Aday Memur
29 Temmuz 2015 20:46

arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce sınav girdim gişe yetkilisi.. hala olumlu olumsuz dönüş yapılmadı..

Real Madrid Forlan
Aday Memur
29 Temmuz 2015 23:14

Gulseda90 heryerdesin maşallah :)))

nesnesnes
Aday Memur
30 Temmuz 2015 13:40

başvurdum görüntüleme vb hiçbir durum yok

haluk_01, 9 yıl önce

kariyerdeki akbank çukurova bölge gişe yetkilisi ilanına başvuran var mı?

gulseda90
Aday Memur
30 Temmuz 2015 19:41

haha:) benim iş bankası oldu ama akbankıda merak ettim o kadar yol gittim ugrastım insan olumlu olumsuz bi dönüş yapar :D yazılı sınav alt tarafı. insanlar garip :)

Real Madrid Forlan, 9 yıl önce
Gulseda90 heryerdesin maşallah :)))

haluk_01
Aday Memur
30 Temmuz 2015 23:55

kobi bankacılığı saha satış yönetici yardımcısı ne iş yapar akbankta acil cevap?

bykus2011
Şef
31 Temmuz 2015 00:50

arkadaslar akbank a basvurdum subeden mudur aracilgiyla sizce geri donus olur mu bu defa kariyer net te cagirmaktan gectim cv ye bile bakmiyorlar kadin olumlu konustu baya ama geri donuslar falan ne zaman olur sinav icin ege bolge gise ilanina basvurdum

alminayvalik
Aday Memur
01 Ağustos 2015 22:57

bykus2011 hangi ?ubeden basvurdun ben 1 sene evvel basvurdum hala donus yok

bykus2011
Şef
02 Ağustos 2015 15:23

Anafartalar caddesi üstündeki şube kadın müdire si var sana ne dedi yuz de yuz geri dönüş olur ihtiyaç varsa buralarda dedi ben bizzat yollayacağım dedi hayırlısı

alminayvalik, 9 yıl önce
bykus2011 hangi ?ubeden basvurdun ben 1 sene evvel basvurdum hala donus yok

nesnesnes
Aday Memur
05 Ağustos 2015 16:49

sınav daveti alan var mı? bir başlıkta davet aldıgını yazmıs birisi

hgdemircan
Aday Memur
06 Ağustos 2015 00:27

arkadaşlar merhaba kariyerden geri dönüş oluyormu yeni mezunum bu iş ilanlarında yeniyim.yardım

2015adana_01
Aday Memur
06 Ağustos 2015 10:55

arkadaşlar adana için sınav daveti alan oldu mu?

valcure
Aday Memur
06 Ağustos 2015 15:14

evrak hazırlama aşamasında olan var mı?

Toplam 7863 mesaj
«382383384385386387388389390391392393394

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi