Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : LaSoMBRa
23 Ekim 2008 16:17  

halk eğitim merkezleri hakkında bilgisi olanlar!!

arkadaşlar halk eğitimde çalışan ya da çalışmak isteyen var mı ? ücret, çalışma şartları vs hakkında bilgisi olan varsa, yardım ederse çok sevinirm.

25 Ekim 2008 23:04

zeynephagi
Kapalı

sedacığım ücret 30 ders saati yani ücrwtli öğretmn oluyorsun bir nevi.ssk ya bağlı.600 ytl falan alıyorsun.bir plan var ama ona uymak zorunda değilsin.aylık toplantıları oluyor.günlük ders saatini genelde sen ayarlıyorsun

27 Ekim 2008 09:37

sseda

zeynephagi çok teşekkür ediyorum, ara dönemde başvuru oluyor mu acaba? bir de direk halk eğitim müdürlüğüne mi başvuracağım?

27 Ekim 2008 12:04

zeynephagi
Kapalı

ara dönemde bazen oluyor ama sen arasıra git sor.direk müdürlüğe başvurcan

27 Ekim 2008 19:21

kornelia

ya hocam ücretli değil de halk eğitimde kadrolu veya sözleşmeli olarak çalışırsak şartlar nasıl ek ders ortam çalışma saatleri falan yani biliyosunuz bu atamada kütahya emette var halk eğitim oraya atansak mesela bizi neler bekliyor

28 Ekim 2008 19:43

zeynephagi
Kapalı

valla benim çalıştığım yerde çok az kadrolu vardı.onlar imkanlardan daha çok yararlanıyor.ve maaşı çok farklı tabii.yani 1200 den fazladır bence.bide onlar 30 saatten fazla derse girebiliyorlar galiba

29 Ekim 2008 11:20

lefterfb

Halk Eğitimde hangi branşta görev almak istiyorsunuz bi kere burası önemli... Ayrıca 40 saate kadar halk eğitimde usta öğretici olarak görev alabiliyorsunuz...Halk Eğitim bünyesinde sözleşmeli öğretmen görmedim ama sözleşmeli personel bulunmaktadır bunun haricinde kadrolu ve kadrosuz usta öğreti pozisyonunda görev yapanlar ağırlıkta.

06 Aralık 2008 01:09

Ebruzen78

HALK EĞİTİMDE KADROLU ÖĞRETMEN OLABİLMEK İÇİN ŞARTLAR NELER,BİLEN VAR MI ARKADAŞLAR?

02 Ocak 2009 12:09

PapiBJK

cevap gelmemiş ben tekrar sorayım, halk eğitimde kadrolu olmak için neler gerekir? nasıl olunur :) bilen varsa bizide aydınlatırsa sevinirim..

02 Ocak 2009 12:35

rooten

halk eğitim müdürlüğüne gidip başvuru yapıyosun uygun kriterlere sahipsen olabilirsin.

ayrıca haftada 30 değil 40 saat ders alabiliyorsun..

02 Ocak 2009 17:11

mabelll

halk egitim merkezin de kodrolu çalışabilmen için kpss ye girmen gerekir iyi bi puan alman geekir ayrıca meb bin kadro açması gerekir yani no5rmal atama zamanında bi ilkögretime atanan kişkiyle halk egitime atanan kişi arasında bi fark yoktur ikiside aynı kriterlere göre atanır

Toplam 10 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?