Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : a_durmazasayginhopali
24 Ekim 2008 00:40  

Çok programlı lise nedir?

ARKADAŞLAR ÇOK PRORAMLI LİSALER İLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİ OLAN VAR MI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

24 Ekim 2008 00:42

kornelia

arkadaşım tam emin değilim ama benim bildiğim kadarıyla hem düz lise hemde meslek lisesini içinde bulunduran liselere diyolar çok programlı diye gerçi daha iyi bilen arkadaşlar vardır muhakkak ama ben öle biliyorum

24 Ekim 2008 00:45

bir teselli ver

içinde hem genel (düz) hem de Ticaret , Teknik, Turizm gibi mesleki programları içeren liselerdir...

yani hem normal lise sınıfları olan hem de örneğin muhasebe ya da elektrik bölümü olan liseler

24 Ekim 2008 00:49

kornelia

ama niye öle diyosun hocam giyim el sanatları vs olan liselerde var ben giyimciyim mesela tercih edeceğim liselerden biri çok programlı

meslek liselerini es geçme rica ederim

yani özet olarak içinde bir çok programı barındıran lise oluyor sanırsam:)))

24 Ekim 2008 00:51

bir teselli ver

kornelia hocam

Ticaret , Teknik, Turizm gibi dedim zaten::))))

24 Ekim 2008 00:51

psk.dan.ali

ANLADIM ARKADAŞLAR. YARDIMINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. İKİNİZE DE. BEN SABAH VE AKŞAM EĞİTİMİ GİBİ DÜŞÜNMÜŞTÜM. YAZMAKTAN VAZGEÇECEKTİM. HANİ ÜNİVERSİTELERİN 1. ÖĞRETİM 2. ÖĞRETİM OLMASI GİBİ.

24 Ekim 2008 00:52

kornelia

tamam:))))

24 Ekim 2008 00:54

kornelia

hocam 1. öğretim 2. öğretim değil de sabahçı öğlenci durumu var biliyosun küçük yerlerde olurmu biliyorum ama ankarada mesela okulların bir çoğu bu uygulamaya geri döndü

bu liselin kategorisinden değilde (çok programlı meslek düz vs gib)ildeki öğrenci sayısına göre değişiyo sanırım o senin dediğin akşam liseleri ki ben onları örgün diye bilmiyorum yaygın eğitim sanırım onlar

sabahçı öğlenci olma durumunda da zaten 4 te çıkacağına 6 da falan çıkıyosun galiba

24 Ekim 2008 00:58

bir teselli ver

hocam ilçelerdeki okulların çoğunda tam gün uygulanıyor..

tam gün derken de milli eğitimin tam günü

sabah 8,45 - öğlen 14,20 bilemedin 15.00

ÇPL lerin çoğu pansiyonludur zaten... üçten sonra okul biter nöbet başlar

Toplam 8 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?