Editörler : crops35
«91011121314151617181920»
24 Aralık 2008 19:10

güncell.....

konya_lı
Müsteşar Yardımcısı
25 Aralık 2008 09:13

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR.....

ARKADAŞIMIZIN BİRTANESİ DERNEĞİMİİZN OLUP OLMADIĞINI SORMUŞ...TEKNİSYEN VE TEKNİKERLERİN HAK VE HUKUKUNU SAVUNAN,MESLEKİ VE ÖZLÜK HAKLARINI SAVUNAN BİR DERNEĞİMİZİN VARLIĞINDAN HABERDAR ETMEK İSTİYORUM...DERNEĞİMİZİN GENEL MERKEZİ ANKARADA OLUP,ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERİNE KATILMIŞ BULUNMAKTAYIM...İNANIN DERNEĞİMİZ BİZLER İÇİN BELKİDE BİZLERDEN DAHA ÇOK UĞRAŞIYOR AMA BİLİNİZKİ SİYASET DEDİĞİMİZ OLAY...DERNEĞİMİİZN GENEL BAŞKANI SAYIN İBRAHİM YETKİN DE EMEKLİ TEKNİSYENDİR...ŞU SIRALAR RAHATSIZLANDIĞINI DUYDUM..BİR KAÇ KEZ ARADIM AMA ULAŞAMADIM....EĞERKİ BİR ORGANİZASYON YAPALIM DİYORSANIZ,DERNEĞİMİZLE İRTİBATA GEÇİP ORTAKLAŞA YAPABİLİRİZ...BİZLERE YARDIMCI OLACAKLARDIR.....

BÜTÜN ZİRAAT,VETERİNER SAĞLIK,EV EKONOMİSİ,LABORANT TEKNİSYENLERİ VE TEKNİKERLERİ HEPİNİZİ DAVET EDİYORUM...BANA ULAŞIN....AYNI KONUYU ÖNLİSANS ZİRAAT TEKNİKERLERİ BÖLÜMÜNEDE AÇIYORUM.....FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM....SAYGILAR,SEVGİLER,SELAMLAR......

Y.Altan AKBAY

0535 722 06 42

0545 285 76 59

25 Aralık 2008 12:08

slm herkese...yakup arkadaşımız ziraat teknisyenlerinin yorum yaptığı sayfadan katılıyor...bir dönem ziraat teknisyeni iken bende beraber çok mücadele verdik...sizlerin teknikerlerinde katılımıyla yol almak daha elverişli olacağı görüşünde....kocaelili olan varsa birebir irtibat kurabilir diğer şehirlerden telefonla ulaşabilir dernek hakkında bilgi alabilir...herkese kolay gelsinn...

25 Aralık 2008 17:15

güncelll

konya_lı
Müsteşar Yardımcısı
25 Aralık 2008 20:06

TEKNİKER OLMAYA AZ KALDI:))))YASİNİM BEKLE GELİYORUM....:)))

25 Aralık 2008 22:58

inşallah kardeşim...bekleriz....

25 Aralık 2008 23:03

güncelll...

hulyaea
Kapalı
26 Aralık 2008 10:19

arkadaşlar eskişehiri yazmayı düşünen varmı aranızda

hulyaea
Kapalı
26 Aralık 2008 10:42

güncellll

malifera
Aday Memur
26 Aralık 2008 10:52

hülaya tarımın bize vermiş olduğu kadroların hepsini yazdım gönderdim.eskişehir benim 3.tercihim.ama senin dediğine göre 85 ve üzeri alan arkadşların bir tonmuş.bu yüzden bana ve sana gelmesi oldukça imkansız hemde çok çok.zaten tarımın vermiş olduğu 9 kontenjan 6 tercih.benim puan 84.455

hulyaea
Kapalı
26 Aralık 2008 10:57

ya işde genede merak ettim benım sadece mersinden eskişehiri tercih etcek puanları 86 93 olan 2 arkadaşım var ya aslınca bunları görünce birrazda komik geliyo tercih yapmam geelmeyeceği belli ama işde insan genede merak ediyo olurya vazgeçen olur filan

malifera
Aday Memur
26 Aralık 2008 11:20

valla işsizliğin kol gezdiği ülkemizde kimsenin vazgeçeceğini sanmıyorum.özel sektörü söylememe zaten gerek yok orda isanmısın değilmisin fark edilmiyor bugünü var yarını belirsiz.ama tarım almaya devam ederse ilerki tercihlerde neden olmasın puanlar 75 e kadarda inebilir belli olmaz.zaten o zamana kadar açıktan atama felan derken önümüzdeki yüksek puanlılar gidecektir

hulyaea
Kapalı
26 Aralık 2008 11:26

umarım dediğin gibi olur biraz umutlanıyorum sonra forumdakilerin puanlarını görünce moralim bozuluyo

konya_lı
Müsteşar Yardımcısı
26 Aralık 2008 22:34

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR.....

ARKADAŞIMIZIN BİRTANESİ DERNEĞİMİİZN OLUP OLMADIĞINI SORMUŞ...TEKNİSYEN VE TEKNİKERLERİN HAK VE HUKUKUNU SAVUNAN,MESLEKİ VE ÖZLÜK HAKLARINI SAVUNAN BİR DERNEĞİMİZİN VARLIĞINDAN HABERDAR ETMEK İSTİYORUM...DERNEĞİMİZİN GENEL MERKEZİ ANKARADA OLUP,ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERİNE KATILMIŞ BULUNMAKTAYIM...İNANIN DERNEĞİMİZ BİZLER İÇİN BELKİDE BİZLERDEN DAHA ÇOK UĞRAŞIYOR AMA BİLİNİZKİ SİYASET DEDİĞİMİZ OLAY...DERNEĞİMİİZN GENEL BAŞKANI SAYIN İBRAHİM YETKİN DE EMEKLİ TEKNİSYENDİR...ŞU SIRALAR RAHATSIZLANDIĞINI DUYDUM..BİR KAÇ KEZ ARADIM AMA ULAŞAMADIM....EĞERKİ BİR ORGANİZASYON YAPALIM DİYORSANIZ,DERNEĞİMİZLE İRTİBATA GEÇİP ORTAKLAŞA YAPABİLİRİZ...BİZLERE YARDIMCI OLACAKLARDIR.....

BÜTÜN ZİRAAT,VETERİNER SAĞLIK,EV EKONOMİSİ,LABORANT TEKNİSYENLERİ VE TEKNİKERLERİ HEPİNİZİ DAVET EDİYORUM...BANA ULAŞIN....AYNI KONUYU ÖNLİSANS ZİRAAT TEKNİKERLERİ BÖLÜMÜNEDE AÇIYORUM.....FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM....SAYGILAR,SEVGİLER,SELAMLAR......

Y.Altan AKBAY

0535 722 06 42

0545 285 76 59

sahdamar020
Aday Memur
26 Aralık 2008 23:26

arkadaşlar ben aranızda yeniyim

peyzaj uygulama ve süs bitkileri bölümünden mezunum .

birkaç sorum var cevaplarsanız memnun olacağım.

*kamuda benim bölümümde tekniker olan biri ne yapar?

*üniversiteye atamam çıkarsa doğudan batıya tayinim kolay çıkar mı?

şimdilik bu kadar bilen arkadaşların cevaplarını en yakın sürede bekliyorum.

malifera
Aday Memur
27 Aralık 2008 11:37

sahdamar020 kardeşim,benim bildiğim sizin bölümdekilere genelde tekniker olarak belediyelerde daha çok iş imkanı var.bahçe,yol,park güzelleştirmelerinde felan çalışıyorlar.2.soruna ise emin olmamakla beraber benim bildiğim ünüversitelerde çalışanlar işlerinden,çalışma ortamlarından,maaşlarından,tayin olayının oldukça zor olmasından dolayı oldukça şikayetçiler.senin durumunu bilmiyorum ama puanın güzelse ve şuan para yönünden fazla sıkıntınız yoksa bence ünüv. felan yazma.biraz bekle derim.gerçekten ünüv.yerleşen birçok arkadaşım oldukça pişman.ama yinede sen bilirsin tercihlerin bitmesine daha çok var gidip bunları ünüv.çalışan birinin ağzından bir bir dinlersen daha iyi olur.

hulyaea
Kapalı
27 Aralık 2008 11:59

malifera tercih yaptınmı ya benim kafam çok karışık bı yerleri düşünüyorum herkes tercihini söylüyo benım şansım 0 iniyo terrcih yapmasammı acaba kaldım ortada bide bişey sorcam bi kere tercih yapan eğer bi yer çıkmassa 2. kere tekrar tercih yapabiliyormu.ben yapılır sanıyodum dün biri olmaz dedi anlamadım

hulyaea
Kapalı
27 Aralık 2008 12:08

ye ben anlamıyorum vallahi alımlar en son 77 görmüş 2006 üstelik ilk atamalarda diyolar bne daha göremedim nerden bakıyolar bunlar tercih yapıyorum ama zannetmiyorum 77 yi göreceğini

malifera
Aday Memur
27 Aralık 2008 12:13

hülya ben sadece 6 tercih yapıp gönderdim onlarda tarımın verdiği kadrolardı zaten.benimde fazla umudum yok ama tercihi boş bırakmakta olmaz benim için.sende yaz gönder gelsin gelmesin boşver.için rahat eder en azından.tercih yaptığında eğerki biryere yerleşirsen ister git ister gitme doğrudan 2010 na başka tercih hakkın kalmıyor.eğer yerleşemesende zaten tercih hakkın devam eder yerleşene kadar.burda yeleşip yerleşmemek önemli

malifera
Aday Memur
27 Aralık 2008 12:16

hülya yazımı eksik yazmışım demek istediğim 2010 na kadar olacak

Toplam 12154 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi