Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27
31 Ekim 2008 10:19  

Kapalı
Karacan Kursu ve Kpss Kitapları nasıl??? Tavsiye Edermsiniz???

İzmirde Bu 3 kurstan tavsiye edebileceginiz ve bu kurslar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.Bu 3 kurslada görüştüm dün hoca isimlerini vermek istemdi murat, karacan da bazı hocalar belli degilmiş, lider ise hocalar kaliteli fakat kpss a konusunda tecrübesiz ve bu işe yeni girmişler gibi bir hava verdiler...

Murat 2,300

Karacan 1350

Lider 1750

Bunlardan kurum olarak karacanın adı ve fiyatı olarak karacan uygun geldi fakat diğer kurslara göre fiyat farkı kafamı karıstırdı...

Ayrıca yayın olarak karacanın yayınları nasıl bilemiyorum???

İzmir bu Kpss A konusunda yetersiz...

Bu kurslar hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini yazarlarsa beni ve izmirden birçok arkadaşı aydınlatmış olacaksınız....

31 Ekim 2008 15:01

müfettiş82
Kapalı

kimsenin bilgisi yokmu arkadaşlar bu yayınlar hakkında????

31 Ekim 2008 15:10

calimero34

İSTANBUL KADIKÖY KARACAN NASIL? DAHA ÖNCEDEN GİTMİŞ OLAN VAR MI?

PAKET -ALAN+GENEL YETEEK GENEL KÜLTÜR-2250( BU DA İNDİRİMLİ FİYATMIŞ:)

ALAN BİLGİSİ: 1800 YTL

01 Kasım 2008 00:15

kabde

Karacanın kitapları iyi bildiğim kadarıyla...

dersaneside iyidir muhakkak.. Ama önemli olan isim değil dersi anlatacak hocadır.

01 Kasım 2008 00:23

giyimli
Kapalı

kadıköye soran arkadaşa

kadıköydeki karacan kursuna geçen yıl gittim ama benimki biraz parçalı oldu ilk 6 ay bakırköydeydim sonra karşıya taşındık kalan 3 ayda sınava kadar kadıköydeydim.kadıköydeki kursun manzarası süper tam rıhtıma bakıyo onun dışında pek bi faydasını göremedik:)tabi bir istisna dışında o da batı hocadır.maliye dersine gelen murat batı hocayı kesinlikle alanında tek geçerim..ben öğrenceklerimi bakırköyde öğrendim özellikle çok kötü durumda olan iktisatımı bakırköydeki süper iktisatçı sayesinde düzelttim..ama dediğim gibi sırf batı hoca sayesinde hiç pişman değilim

01 Kasım 2008 00:40

gk fanzin

Ben liderdeyim alan bilgisi ve gk - gy çok memnunum , murat ilkumut için de genellikle iyi deniliyor , bilmeden yorum yapmayayım ama oraya gitsen de pişman olmassın sanırım .

p3 puanı için geçen sene karacana gitmiştim istediğim neti yaptım ama liderle karşılaştırdığımda Lider daha iyi bence . Karacanın alanı nasıldır bilemiyorum .

Tabi dersanecilerin de dediği gibi önemli olan bizim çalışmamız tekrar etmemiz , kısacası ben Lideri tavsiye ederim . Alan bilgisi hocalarından iktisatın kamu hukukunun muhasebenin çok iyi olduğunu düşünüyorum , Maliye ile özel hukuk da fena sayılmaz yararlı olacağını düşünüyorum .

Toplam 5 mesaj