Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : burak363
06 Kasım 2008 21:05  

anasınıfı beslenme listesi

arkadaşlar,önerilerinizi bekliyorum teşekkürler...

06 Kasım 2008 22:25

sznn
Kapalı

sabahçı mı,öğleci mi,tüm gün mü?

06 Kasım 2008 23:43

daisy_ing.

sabahcı

07 Kasım 2008 21:00

sznn
Kapalı

benim listem-sabah olması dolayısıyla-kahvaltı ağırlıklı bazen de börek çeşitleri(ıspanak,peynir,tavuk),sigara böreği,patates salatası,tost,poğoça,kek,kışın gelmesi ile birlikte çorba koymaya başladım

08 Kasım 2008 13:27

öğrtm81
Kapalı

öğretmenim toplu beslenme mi yapıyosun, bana çok hamurişi ağırlıklı geldi.

08 Kasım 2008 13:39

öğrtm81
Kapalı

ben toplu beslenme yapıyorum ve mutlaka çorba yazıyorum kış günü ev yapımı tarhana çok iyi oluyor. haftanın bir günü tamamen kahvaltı ve bitki çayı veriyorum.bir günü börek süt.tahin-pekmezli ekmek bitki çayı.patates salatası zeytin ekmek.ekmek kanepe domates salatalık yine yanında bitki çayı.kek süt. hergün mutlaka meyve yazıyorum.mevsimine göre domates salatalığı ekleyip çıkarabilirsiniz.tahi-pekmezli ekmeği havalar ısınınca çıkarabilirsiniz.ayrıca çalıştığım yerde kömbe ve yumurta piyazı da yapıyorlar besleyici oluyor. çocuklarım şimdiden 1'er kilo aldı :)

08 Kasım 2008 20:49

sznn
Kapalı

evet toplu beslenme yapıyoruz,tahinli ekmek hariç beslenme listemiz çok benziyor ama bende haftada bi kere bu börekler var çok hamurişi ağırlıklı değil bence hep kahvaltı,çorba,kek,börek değişerek gidiyor.bende hergün meyve istiyorum.içecek de süt,meyve suyu,ayran diye değişiyor

08 Kasım 2008 21:59

öğrtm81
Kapalı

KOLAY GELSİN ÖĞRETMENİM BAŞARILAR DİLİYORUM :)

26 Kasım 2008 14:57

uzaklar00

pazartesi:reçelli ekmek veya çikolatalı ekmek yanında meyve suyu

salı:peynir,zeytin,salatalık veya domates ve meyve suyu

çarşamba:köfte patates meyve suyu

perşembe:tost(peynirli) meyve suyu

cuma:toplu beslenme

26 Kasım 2008 22:59

sznn
Kapalı

ya uzaklar hocam bu beslenme listesi olmamış bence ..

27 Kasım 2008 15:24

uzaklar00

neden olmamış.çocuklar ve veliler çok memnun:)

29 Kasım 2008 22:34

sznn
Kapalı

hocam kusura bakmayın karışıyorum ama bizim çocukların hepsi aç geliyor yani kahvaaltıda sadece çikolatalı veye reçelli ekmek yemeleri açısından olmamış demiştim ama siz memnunsanız sorun yok tabi kii:))

Toplam 11 mesaj
ANKET
MEB'in politika üretebilmesi için, öğretmen atamalarının taşraya devredilmesini ister misiniz?