Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler :
«78910111213141516171819
17 Aralık 2008 16:47

ANATOLİA_51

gnclllll

18 Aralık 2008 12:45

ANATOLİA_51

gncllllllllllll nasılsınız millettttttttt

21 Aralık 2008 02:13

sekseniki_26

tedaşta tekniker olarak çalısıyorum,varmı sormak istediğiniz,özelleştirme haric o konu biraz karısık.

21 Aralık 2008 11:25

öz.mağdur

Tekniker olrak ne iş yapıyorsunuz? Tam göreviniz nedir.Ayrıca Çalışma şartları ve maaş durumları nasıl ?

21 Aralık 2008 13:27

yamachi8
Kapalı

mülakata giren arkadaşlar nerdesiniz neler oldu merak ediyoruz

21 Aralık 2008 17:05

seyhli

evet merak ediyoruz

21 Aralık 2008 17:58

tuncer16
Kapalı

arkadaşlar ben gittim mülakata 5 kişi sana bir iki soru soruyo o kadar sonuçlar yarın açıklanacak

21 Aralık 2008 19:23

freedreams

evet bende ordaydım mulakatta 3 soru sordular.. 1) yıldız-üçgen yol verme 2) topraklama nedir ve çeşitleri 3)parafudr nedir? 3 soruyada dogru cevap verdım 3 4 dakka sürdü çıkabilirsin dedi, çok iyi geçti yani yarın dogum gunun umarım kazanırım da bana guzel bır hediye olur:=) herkes için hayırlısı..

22 Aralık 2008 01:00

cicizm01

ümit nerdeydin sen görüşemedikmulakat yerinde beni bulamadın galiba neyse nasılsı arkadaşlar benim umduum var soruları hepsini cvpladım bana sorulan sorular;

birdevre yüksek akım çekiyorsa ne yaparsın? cvp akım rölesi ve trafo bağlarım dedim akımı düşürrüm.. sonraki sorusu başka ne yaparsın dedianibu böyletekbaşına olmaz dediröleneyapar dedi bende kontaktörleri çeker devreyi açar dedim tamam dediler...

2. sorusu parafodur nedir?

3.sorusu kesicinedir? ne işe yarar

4.soru ayırıcı nedir ne işe yarar

5.güç trafosunedir?

6.merisne işe başvurdumya mersinekurulucakolan santral nedir? tabiki nüklerdi cevabı..

7. 6. soruda nükler santral dedim sonra santral çeşitleri neler dirdiye sordular? hatırladığım bu kadar bunlar bana sorulan

22 Aralık 2008 10:58

tuncer16
Kapalı

arkadaşlar mülakat sonuçlarını öğrenebilen var mı? bugün açıklanacaktı ama sitede hiç bir hareketlilik yok

22 Aralık 2008 11:24

yamachi8
Kapalı

torpil hisseden var mı?

22 Aralık 2008 21:34

freedreams

Sonuçlar tedaşın sıtesınde açıklanadı arkadaşlar 3 soruyuda bılmeme ragmen kazamamışım neyse hayırlısı olsun herkes için tekrar..Ama bu işlerde torpıl dondugunu boylece bende anlamış oldum:=)kzananlara başarılar..

22 Aralık 2008 22:03

tuncer16
Kapalı

ben de kazanamamışım malesef neyse önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

22 Aralık 2008 22:09

cicizm01

arkadaşlar ben kazanmışım mersini hayırlsıı olsuun.. topiile hayır diyosunuz burası türkiye işte budur bütün soruları cevapladım ama genel müd genel müd yar. 2 tanede personel müd.. enerji bakanlığından ve türkiye kömür işletmeciliğinden topilim var belki hakkımla belki topille buna girmicem ama hayırlsıı buymuş oldu herkes vesiledir ölenle olmuşa çare yoktur önünüzde daha hiç yapılmamış bir tercih klavuzu ve daha bir çok klavuzlar gelecek giremeyen arkadaşalra orda iş hayatına atılmayı nasip etsin yüce mevlam...

22 Aralık 2008 22:22

cicizm01

herşey burda bitmedi hala rakibinizim arkadaşlar tercih yapıyorum bende kusura bakmayın ama bu işler böyle çok vicdansızım dimi ama hayat herkes bu yarışın içinde işte

22 Aralık 2008 22:27

tuncer16
Kapalı

haklısın ben kazansam bende tercih yapardım senin hakkın

23 Aralık 2008 09:41

ANATOLİA_51

şuraya elektrik tekniker listesini kopyalayacak babayiğit aranıyor excell yok daaaaaa

23 Aralık 2008 10:09

dhakan

ÖNEMLİ DUYURU 20.12.2008 tarihinde yapılan sınavı asil olarak kazanan adayların bu yıl içinde işe başlatılmaları gerektiğinden herhangi bir tebligat beklemeden en geç 30.12.2008 tarihine kadar göreve başlamak üzere işyerine şahsen müracaat edeceklerdir. Herhangi bir nedenle göreve başlamaktan vazgeçen adayın bu durumunu bir dilekçeyle 0312 215 0624 nolu faxa göndermeleri gerekmektedir. İşyerine müracaat ederken; 1- Nüfus cüzdanı 2- Diploma aslı 3- K.P.S.S. belgesi aslı 4- Öncelikliler için öncelik belgesi.

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 FIRAT AKAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

2 FERHAT TAŞKESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

3 CUMHUR ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

4 ÜNSAL KAPLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

5 ALİ FERHAT AKBAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

6 SERKAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

7 HALUK BİNGÖLLİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

8 MUHAMMET MUSTAFA KOÇ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

9 ADNAN ÇEVİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

10 NAİF TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

11 ÇETİN GÖL ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

12 SELÇUK TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

13 TEKİN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL

14 ŞABAN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

15 SALİM KISMET ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

16 SİNAN GEZDER ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

17 ADNAN YAMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

18 MELİK ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

19 SAMİ KARACAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 MAHMUT CANKOCA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL

2 YUSUF HOPLAMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL

3 TAYFUR VELİOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL

4 EYÜP SATAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK

5 KAMİL BİNER ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK

6 ÇAĞDAŞ EREN AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL

7 FATMA KARABAŞ AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK

8 MEHMET EMİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL

9 CELAL YAPICIOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL

10 MESUT KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL

11 NEZİR BAL ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK

12 İSMAİL ÇOBAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK

13 NİHAT OBUDAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK

14 MÜCAHİT BATMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL

15 RÜSTEM ACUN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL

16 İSMAİL BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL

17 SERVET KÖMÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK

18 GÜRKAN ARSLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK

19 CELAL ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK

20 MAHMUT DİNDAR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE ASİL

21 PINAR TANIR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 AYŞE DEMİRKOL AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

2 NESRİN KELLECİ AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

3 HÜSEYİN FEHMİ GÜNAY AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK

4 İSMAİL KARAGÜL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

5 MEHMET ATASOY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

6 İZZET OKAN ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

7 RAMAZAN KABAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL

8 ERKİN TEZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK

9 ADEM ÖNAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK

10 RECEP ERBAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK

11 TOLGAHAN ATABAY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK

12 BÜLENT ALTINEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL

13 ALİ ERGİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL

14 VEYSEL DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL

15 KAHRAMAN YAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK

16 BÜLENT ÖTEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK

17 YUSUF KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

18 HÜSEYİN KARAKOÇ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

19 KENAN ÜLGÜR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

20 MESUT DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

21 TURAN DERNEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

22 ZEKİ ERKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

23 SEZGİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

24 HASAN YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

25 AHMET BİRCAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

26 İSA TÜFEKCİOGLU ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

27 EMRE YALÇIN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

28 TUNCAY KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

29 SERKAN KINA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL

30 FATİH AKTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

31 BURHAN YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK

32 İBRAHİM KESKİN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL

33 DAVUT YILMAZ KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL

34 ERCAN DOĞAN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK

35 YILMAZ AVŞAR KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK

36 SİNAN TEMUR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL

37 SEDAT AKAR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL

38 ZEYNİ DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK

39 HASAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 TOLGA SELAMET ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

2 FEYZULLAH ÇAMLAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

3 ŞENOL CAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

4 MEHMET AYMERGEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

5 TURHAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

6 ABDÜLKADİR GÜNERİ ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

7 ADEM HARMANCI ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 SABRİ ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

2 YAHYA AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

3 ŞİRVAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

4 ZÜHTÜ YAĞCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

5 UFUK DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

6 VEYSİ KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

7 ÇAĞLAR YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

8 İZZET BAŞARAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

9 ÜMİT ÖZMEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

10 FUAT ERGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

11 GÜLTEKİN ERÇOĞUL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

12 KADİR SAVAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

13 AYDIN AKSU ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

14 OSMAN İMER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

15 MEHMET AKİF ÖZTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

16 YUNUS KURT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

17 MEHMET KARAYILAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

18 TUNCER ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

19 ATİLLA YAŞAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

20 BİLAL YALÇIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

21 ERDEM KOCABAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

22 ONUR İBİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

23 ÖMER KARSLI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

24 İSMAİL DAĞDELEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

25 HÜSEYİN KOÇYİĞİT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

26 ORHAN DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

27 YUSUF AĞCA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

28 ALİ GÜLER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

29 MEHMET PETEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

30 AHMET ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

31 ÖMER ŞENOL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

32 ABDULKADİR ALPER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

33 İZZET KÖMÜRCÜ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

34 SELMAN TETİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

35 NEDRETTİN EREN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

36 MEHMET AKÇA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

37 AHMET DEMİRTABAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

38 EMRE ÇELİKKANAT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

39 İSMET ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

40 MUHSİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

41 HACIBEKİR ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

42 İBRAHİM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

43 DURSUN AVCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

44 MURAT SALMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

45 HASAN ÇAMCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

46 MURAT KARA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

47 MUHARREM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

48 AHMET KARA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

49 MEHMET CEVAT ACAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

50 BEHÇET YILDIRIM KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

51 MURAT AKAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

52 ABDULLAH AKÇA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL

53 İBRAHİM HAKKI BUDAK KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

54 RESUL KAYAN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

55 OĞUZ TUNÇ YANGIN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

56 TANER TÜRKMEN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

57 METİN ZENGİN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 HASAN BASRİ ESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL

2 ÖZER SEFER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL

3 MEHMET METİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL

4 SADİ KÖMÜRLÜOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL

5 RAFET EKİNCİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK

6 MEHMET ORAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK

7 HASAN BASRİ TİMOÇİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK

8 MUSTAFA ÖNDER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK

9 OĞUZHAN KESKİNBALTA AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL

10 ÖZGÜN PINAR ÖZEN AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK

11 ELİF KARAPINAR BALLI AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT ASİL

12 MÜNİRE YILDIZ AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 ŞENOL HAŞLAMA AVUKAT YEŞİLIRMAK EDAŞ-ORDU ASİL

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 ERKAN SARI AVUKAT GÖKSU EDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ASİL

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 SAVAŞ TAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

2 MEHMET ADIGÜZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

3 ERKAN AKKAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

4 VOLKAN DİKER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

5 RAMAZAN DEMİREL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

6 İHSAN AKYÜZ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

7 NİHAT GÜNCÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

8 ALİ ERASLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

9 OĞUZ GÖK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

10 VAHDET KARABOĞA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

11 İBRAHİM DANABAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

12 YÜKSEL BUDAK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

13 TAMER TUGRAL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

14 ADEM ERDAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

15 SERKAN ALTAY ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

16 SÜLEYMAN SÜER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

17 HASAN ÜNVER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

18 YILMAZ BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

19 KENAN KORUYUCU ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

20 HİMMET YALÇINKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

21 SELÇUK YAPICI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

22 MEVLÜT NOHUT ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

23 BAHATTİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

24 TUNA SİVRİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

25 ŞÜKRÜ KARAKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

26 DENİZ ÖDEMİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

27 İBRAHİM HALİL FİDANCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

28 RAUF ASİL ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

29 HAKAN ESGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

30 MUSTAFA OĞUZHAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

31 HASAN BAYRAKTAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

32 FERHAT TEMİZKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

33 GÖKHAN DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

34 HALİL ERCAN KÖKSAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

35 MEHMET BATAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL

36 ŞAHİN DALGIÇ KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

37 TUĞBA DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

38 MEHMET SAİT BATIHAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 SALİH KARAOĞLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL

2 VAHDETTİN KÜMÜŞTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL

3 FATİH ÇAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL

4 ENDER DEDE ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL

5 KEREM MUMCU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK

6 YUSUF DURUKALP ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 SELMAN ÇELİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL

2 MUSTAFA ŞENTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL

3 YÜKSEL YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL

4 ÇELEBİ UZUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK

5 MURAT AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK

6 YUSUF UÇAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK

7 HİKMET ÜNAL ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK

8 ERKAN EMLİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK

20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN

YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE

SIRA ATANACAĞI

NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ

1 BİLAL MEZGİTLİ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

2 HÜSEYİN ÖZDEMİR HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

3 MAHMUT TURAN HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

4 İLKER KILIÇ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

5 SİNAN ÖZKAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

6 METİN AKIN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

7 SONER GÖNÜL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

8 AHMET AMBARYAPAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

9 NECMİ YILMAZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

10 YALÇIN AY AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

11 ÖZKAN KIYMETLİ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

12 ÖMER TEKEL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

13 ONUR GÜNDÜZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

14 ABDÜLMÜTTALİP GÜVEN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

15 NEBİYE GÜLÇİN DENİZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

16 SERHAT YALNIZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

17 BAHADIR TETİK AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

18 LALE ŞAİR AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

19 GÖKÇEN PEKCAN AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

20 ÖZDEŞ TANIŞ AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL

21 ENVER BARIŞ ÖZER AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK

22 HÜSEYİN ÖKELEK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL

23 MEHMET KUŞÇU EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL

24 HALİL İBRAHİM TOKGÖZ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL

25 MESUT ALBAYRAK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL

26 SELMAN ÖZER EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL

27 MEHMET OKUYAN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL

28 MURAT YILDIRIM EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL

29 KORHAN ERTUNÇ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL

30 AHMET ÇIKRIK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL

31 ONUR ESEN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL

32 ÖZKAN TURNA EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL

33 EMRAH BAHALI EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL

34 HAKAN ÜNALAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

35 OSMAN AKTUĞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

36 ERSİN ERSOY EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

37 HANİFİ VURUCU EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

38 GÜRHAN AKKURT EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

39 ÖZKAN DUMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

40 MEHMET BİLGİÇ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

41 MEHMET HÜSEYİN GÜLER EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

42 İSA MİNTAŞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

43 REMZİ KARAMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

44 DURSUN ALİ ÖZDEMİR EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

45 FAZIL KARTAL EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK

23 Aralık 2008 10:23

dhakan

Tedaş Eletrik Teknikerleri olarak Atanan arkadaşların puanları 90 üstü kaç kişi atamıs diye bakarken yaptım.Belki faydalanan arkdaşlar olur..

1FIRAT AKAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL 88,92

2FERHAT TAŞKESENELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL 85,38

3CUMHUR ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL 86,63

4ÜNSAL KAPLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL 88,95

5ALİ FERHAT AKBAYELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL 90,8

6SERKAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK 86,54

7HALUK BİNGÖLLİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK öncelikli

8M MUSTAFA KOÇ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK 86,94

--------------------------------------------------------------------------------------

1MAHMUT CANKOCA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL 90,21

2YUSUF HOPLAMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL 90,52

3TAYFUR VELİOĞLUELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL öncelikli

4EYÜP SATAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK 86,11

5KAMİL BİNER ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK 87,5

8MEHMET EMİN DEMİRELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL öncelikli

9CELAL YAPICIOĞLUELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL 87,38

10MESUT KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL 87,18

11NEZİR BAL ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK 87,7

12İSMAİL ÇOBAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK 87.47

13NİHAT OBUDAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK 89,25

14MÜCAHİT BATMAZELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL 86,76

15RÜSTEM ACUN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL öncelikli

16İSMAİL BOZKURTELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL 88,22

17SERVET KÖMÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK 86,55

18GÜRKAN ARSLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK öncelikli

19CELAL ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK 85,03

--------------------------------------------------------------------------------

4İSMAİL KARAGÜL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL 88,35

5MEHMET ATASOY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL öncelikli

6İZZET OKAN ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL 91,3

7RAMAZAN KABAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL 88,82

8ERKİN TEZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK öncelikli

9ADEM ÖNAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK öncelikli

10RECEP ERBAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK 88,24

11TOLGAHAN ATABAYELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK 91,78

12BÜLENT ALTINELELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL 85,67

13ALİ ERGİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL 85,6

14VEYSEL DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL 86,57

15KAHRAMAN YAKANELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK 87,74

16BÜLENT ÖTEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK öncelikli

--------------------------------------------------------------------------------

27EMRE YALÇIN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL 78,69

28TUNCAY KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL 89,32

29SERKAN KINA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL 81,89

30FATİH AKTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK 90,66

31BURHAN YILDIRIMELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK 85,33

------------------------------------------------------------------------------

36SİNAN TEMUR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL 90,75

37SEDAT AKAR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL ÖNCELİKL,

38ZEYNİ DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK 86,11

39HASAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK 87,07

------------------------------------------------------------------------------

1TOLGA SELAMET ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL öncelikli

2FEYZULLAH ÇAMLARELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL 82

3ŞENOL CAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL 80,89

4MEHMET AYMERGENELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL 81,54

5TURHAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL 82,34

6ABDDİR GÜNERİ ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK 86,33

7ADEM HARMANCI ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK öncelikli

------------------------------------------------------------------------------

1HASAN BASRİ ESENELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL 98,38

2ÖZER SEFER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL 88,66

3MEHMET METİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL öncelikli

4SADİ KÖMÜRLÜOĞLUELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL öncelikli

5RAFET EKİNCİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK 86,59

6MEHMET ORAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK 86,47

7HASAN B TİMOÇİNELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK 91,13

8MUSTAFA ÖNDER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK 89,19

------------------------------------------------------------------------------

1SAVAŞ TAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 85,16

2MEHMET ADIGÜZELELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 85,93

3ERKAN AKKAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL öncelikli

4VOLKAN DİKER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 87,64

5RAMAZAN DEMİRELELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL öncelikli

6İHSAN AKYÜZ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 85,3

7NİHAT GÜNCÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 86,85

8ALİ ERASLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL 85,27

9OĞUZ GÖK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL öncelikli

10VAHDET KARABOĞAELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 91,48

11İBRAHİM DANABAŞELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK öncelikli

12YÜKSEL BUDAK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 90.020

13TAMER TUGRAL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 89

14ADEM ERDAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 87,74

15SERKAN ALTAY ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 85,09

16SÜLEYMAN SÜER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK öncelikli

17HASAN ÜNVER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK öncelikli

18YILMAZ BOZKURTELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK 88,05

------------------------------------------------------------------------------

1SALİH KARAOĞLANELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL 84,71

2VAHDE. KÜMÜŞTAŞELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL 85,02

3FATİH ÇAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL 82,11

4ENDER DEDE ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL öncelikli

5KEREM MUMCU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK 88,02

6YUSUF DURUKALP ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK 81,69

------------------------------------------------------------------------------

90 üstü 6 asil,5 yedek Elektrik Teknikeri Var

23 Aralık 2008 10:26

ANATOLİA_51

eyvallakkkk saolasın hakan

Toplam 376 mesaj
«78910111213141516171819
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..