Editörler : "eskiyara"Pangaea

izci_ccc
Aday Memur
04 Ocak 2017 19:50

sağlık raporu nasıl bişey olmalı ne yazmalı

Bsrtye
Aday Memur
06 Mart 2018 19:56

Konunun açıldığı ilk sayfadan beri okudum . Malesef ben de bu duygular içindeyim bu düşüncelere sahip olan kişiler şuan ne yapmakta memurluğa geçmek isteyen insanlar başardı mı yada hala aynı duygular içinde hayatına devam mı ediyorlar yoksa bu düşünceler bi zaman sonra geçiyor mu bana yol gösterir misiniz

NİRONİRO
Aday Memur
06 Mart 2018 21:11

Hocam bende aynı durumdayım malesef :((

Bsrtye, 6 yıl önce

Konunun açıldığı ilk sayfadan beri okudum . Malesef ben de bu duygular içindeyim bu düşüncelere sahip olan kişiler şuan ne yapmakta memurluğa geçmek isteyen insanlar başardı mı yada hala aynı duygular içinde hayatına devam mı ediyorlar yoksa bu düşünceler bi zaman sonra geçiyor mu bana yol gösterir misiniz

Bsrtye
Aday Memur
06 Mart 2018 22:10

Bİzere birşey önermek isteyen yok mu yol gösterici daha önce geçip mutlu olan

spun
Aday Memur
06 Mart 2018 22:38

Pişman değilim ama mutlu ve huzurlu da değilim.her gün yeni bir şey çıkıyor.ne istiyorlar bizden anlamadım ki meslekten soğuttular resmen.itibar kayıplarda.

Bsrtye
Aday Memur
07 Mart 2018 10:28

Çevresinde bu işi bırakıp iyiki bırakmışım diyenler var mı yol gösterebilecek

TR@NCER
Aday Memur
07 Mart 2018 10:36

Öğretmenlikten memuriyete geçmenizi naçizane tavsiye etmiyorum.

Ayrıntılı sormak istediğiniz şey varsa sorabilirsiniz. Yardımcı olup cevaplamaya çalışırım.

Bsrtye
Aday Memur
07 Mart 2018 11:07

Siz geçiş yaptımız mı o yüzden mi tavsiye etmiyorsunız. İşini bu denli sevmeyen birine ne tavsiye edersiniz

TR@NCER, 6 yıl önce

Öğretmenlikten memuriyete geçmenizi naçizane tavsiye etmiyorum.

Ayrıntılı sormak istediğiniz şey varsa sorabilirsiniz. Yardımcı olup cevaplamaya çalışırım.

TR@NCER
Aday Memur
07 Mart 2018 13:31

Evet. 5 yıl önce geçiş yaptım. Branşım ve görev yerim etken olmuştu kararımda.

Sizin branşınız nedir ?

Görev yeriniz çok kötü değilse bırakmayın derim.

Bsrtye, 6 yıl önce

Siz geçiş yaptımız mı o yüzden mi tavsiye etmiyorsunız. İşini bu denli sevmeyen birine ne tavsiye edersiniz

Bsrtye
Aday Memur
07 Mart 2018 14:00

Benim okulum ve konumu çoğu yere göre iyi aslında ama öğrencilerin tavırlarına tahammül edemiyorum ben . Siz memurluğu sevmediniz mi nerede çalışıyorsunuz

TR@NCER
Aday Memur
07 Mart 2018 15:34

Evet sevmedim.

Bsrtye
Aday Memur
10 Mart 2018 09:35

Müdür yardımcılığı için uğraşsam benim için bir yol olabilir mi o yine aynı şeyleri yaşayacaksam hiç uğraşmayayım

Bsrtye
Aday Memur
13 Mart 2018 10:49

Müdür yardımcılığı şartlarını sağlamıyormusum . Öğretmenlikten istifa edip iyiki yapmışım diyen yok mu

gıdıklı
Şef
13 Mart 2018 16:45

Bizlerde zamanında atama azlığı nedeni ile öğretmen olamadık, şimdi kaldırılan naklen geçiş hakkımızın geri verilmesini istiyoruz öğretmenliğe geçebilmek için :)

18 Mart 2018 13:45

Benim bir arkadaşım öğretmenlikten şefliğe geçmişti.Sonra çok geçmeden tekrar öğretmenliğe

döndü.

tarantababu
Kapalı
18 Mart 2018 15:29

şeflik öğretmenlikten kurtulmak için iyi bi alternatif sayılır aslında. ben de geçmek isterim ama hiç öyle bi duyuru vs. yok ki şeflikle ilgili nasıl alınır, edilir hiç bir bilgi yok. sanki 2009 ya da 2010'da şeflik başvurusu alınmıştı gibi hatırlıyorum ama ben merkezdeyim uzak bir ilçe çıkarsa diye düşünmemiştim. şimdi yine başvuru alınsa sırf şu öğretmenlikten kurtulmak için giderim uzak muzak..

rind-i şeyda83, 6 yıl önce

Benim bir arkadaşım öğretmenlikten şefliğe geçmişti.Sonra çok geçmeden tekrar öğretmenliğe

döndü.

18 Mart 2018 22:50

Arkadaş yanlış hatırlamıyorsam görevde yükselme sınavına 2014 yılında girmişti.

bizimselim
Genel Müdür
19 Mart 2018 01:01

genelde görevde yükselme sınavları 2 yılda bir oluyor.en son 2016 da oldu ama artık sınavı kaldırdılar.Mülakata gireceksiniz

rind-i şeyda83, 6 yıl önce

Arkadaş yanlış hatırlamıyorsam görevde yükselme sınavına 2014 yılında girmişti.

19 Mart 2018 11:29

Siz öğretmenlikten şefliğe mi geçtiniz? Memnun musunuz yeni görevinizden?

bizimselim, 6 yıl önce

genelde görevde yükselme sınavları 2 yılda bir oluyor.en son 2016 da oldu ama artık sınavı kaldırdılar.Mülakata gireceksiniz

Bsrtye
Aday Memur
19 Mart 2018 17:30

Ne yapmayı düşünüyorsunuz hocam bu durumla ilgili aklınızda neler var

NİRONİRO, 6 yıl önce

Hocam bende aynı durumdayım malesef :((

Toplam 247 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi