Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ' ÇOTANAK '
30 Kasım 2008 12:47  

asalet tasdikindeki sınav soruları

arkadaşlar geçmiş dönemlerdeki asalaet tasdiği yapırken girilen sınav sorularını bulabilceğimiz yer varmı yada çıkmış sınav sorularını aklında olan varsa yazabilirmi asaletten asilliğe geçerkenki arkadaşlar yardımcı olabilecekmisiniz

30 Kasım 2008 19:15

e-katip

biz iki tane sınav a girdik asalet için ama hiç te cevabını vermediler elbistanlı şair

01 Aralık 2008 08:19

ayse1414

inanmıyorum ya bide asalet tastiki içinmi sınava gircez...

02 Aralık 2008 00:53

e-katip

yaf herkes kendine göre yorum yapıyor (bir e katip kalmış herhalde) ne bu yaf elbistanlı şair. ben kaldğımı ifade etmedim. sorunun cevapları verilmiyor dedim. kalan veya kalmayan meselesine gelince ben onu bilmem. ben sadece bizde olanı söyledim. "bizim adliyede olanı söyledim" yani burası bir forum öyle değilmi? bilgi paylaşılan bir site demi? ben de bildiğimi, bizde yapılanı anlattım, bilmediğim bir konuda da yazmadım. elbistanlı kardeş, kimin de abarttığını bilmiyorum, bana diyorsan kusura bakma çünkü abartmak istemedim sadece olanı söyledim. hadi herkes ALLAH a emanet. bundan sonra da kolay kolay yazmam. cünkü genele baktım da kaç senedir bu foruma geliyorum. kimsenin önerisi veya duyduklarını burda yazması pek ilgi görmüyor, görüyor sadece tepki çekiyor. hayırlısı bakalım ne diyelim. kusura bakmayın tekrar hakkınızı helal edin

02 Aralık 2008 23:46

e-katip

dediğin gibi o sana söylenen. ben kendim yaşadım. elbistanlı kardeş, sen duyduğunu söylüyorsun ben yaşadığımı söylüyorum. hadi hayırlısı ne diyelim. ALLAH yardımcınız olsun.

03 Aralık 2008 07:39

panteral

Formalite Bir Sınav..

04 Aralık 2008 18:46

marmara006

arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben icra müdürlüğü sınavını kazanıp mülakata girdim inşallah bi sorun olmazsa mülakatıda geçeceğim.sorum şu 2009 şubatta göreve başlıycakmışız acaba benim asalet tasdiğim ne zaman gelir lütfen bana yardımcı olun inanın bu benim içinbazı özel sebeplerden dolayı çok önemli bana.yardımlarınızı canı gönülden bekliyorum çok tşk ederim

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon